Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzi pewnie o ostatnią bitwe pod Minas Tirith:whistling:(znaczy przed ostatnią bo ostatnia była pod bramą mordoru)

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Gondor, Rohan, Isengard i Mordor - musisz stanąć po czyjejś stronie Kamyk :chytry:

i niech moc bedzie ze mna, co ? :decayed:

---------- Post dopisany at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ----------

Chodzi pewnie o ostatnią bitwe pod Minas Tirith:whistling:(znaczy przed ostatnią bo ostatnia była pod bramą mordoru)

no chyba tak - jesli tam pomogli im ci rycerze z zaswiatow, to trafiony zatopiony :wink:

Opublikowano

Paweł takiej kupie jak "6 ku"l dajesz 7 a "Lot" ma u Ciebie 8?

Coś tu nie halo z tymi Twoimi ocenami.. :facepalm:

A ile ma "Ojciec chrzestny" albo "Chłopcy z ferajny"?

15? :decayed:

Faktycznie masz rację, bardziej muszę wyśrubować te oceny :grin:

Ojciec Chrzestny miałby z 95/100 bo ty nie wiesz że ja w skali do 100 oceniam :decayed:

Opublikowano

Od kilku dni ponownie oglądam serial "Rodzina Soprano" :decayed:

Opublikowano

starszy ale wymiata

i cos z komedii

Opublikowano

Moim zdaniem Nie zadzieraj z fryzjerem był żenujący...

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Moim zdaniem Nie zadzieraj z fryzjerem był żenujący...

Tapnięte z SGS III

kazdy ma swoje zdanie:wink:

Opublikowano

a dla mnie to była najlepsza komedia z Sandlerem :grin:

disco, disco ... :dance2:

Opublikowano
Moim zdaniem Nie zadzieraj z fryzjerem był żenujący...

Tapnięte z SGS III

kazdy ma swoje zdanie:wink:

Spoko, o to chodzi żeby każdy miał swoje zdanie :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Adam Sandler + jego ekipa robią chyba najlepsze komedie ostatnich lat. Bez wyjątku każda była śmieszna :wink:

Opublikowano

Dobre było Spadaj tato.

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Dobre było Spadaj tato.

Tapnięte z SGS III

Jak dla mnie to "Don't mess wiith Zohan" było lepsze niż "That's my boy". Wczoraj oglądałem ten drugi, padaka...

Opublikowano

Z opinią jest jak z d*pą, każdy ma swoją...

:wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

A dla mnie komedia to tylko

Mogę to bez przerwy oglądać:decayed:
Opublikowano

Dokładnie... Frank Dreblin jest :kox:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
a dla mnie to była najlepsza komedia z Sandlerem :grin:

disco, disco ... :dance2:

dokladnie:thumbup1:

---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:38 ----------

juz wkrotce SZklana Pulapka 5

Opublikowano

widział ktoś Drogówkę ?

bo nie wiem czy iść

Opublikowano

50985027777160430056.jpg

Dziś się pojawił w 1080p i 720p wraz z napisami :wink:

Opublikowano
widział ktoś Drogówkę ?

bo nie wiem czy iść

własnie wróciłem, masakra !!!!!!!!!!!!

jak ktos lubi hardkor w dobrym wydaniu to POLECAM !!!!!!!!!

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ----------

Gondor, Rohan, Isengard i Mordor - musisz stanąć po czyjejś stronie Kamyk :chytry:

skoro jestescie tak mocno oblatani w temacie to mam mała zagadke:

kiedy było pierwsze wydanie książki Władcy Pierścieni w Polsce ?????? :decayed:

wiem że zaraz uruchomicie gooogle, ale spróbujcie bez niego

moja ciocia ma takie, jak wziałem do reki to byłem w małym szoku

Hobbita tez ma

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.