Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Był ktoś na Panacuem?

Byłem takie do ogladniecia bez szału.

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie, szybkie pytanie, zaraz usuwam :)

Jak się nazywał film gdzie w pierwszej scenie facet wpadł w poślizg i kręcił się z minute i sprzelał do wszystkich trzymając jeszcze kawe w ręce ? :) Mam na końcu języka kurde..

Nie wiem ale po opisie to musial byc chuck norris ... :D

Opublikowano

Byłem na Iron Man 3D, wrażenia? momentami nudne, do przewidzenia, może dlatego że to 3 część i nie mało się już widziało, ogólnie to można śmiało obejrzeć, moja ocena 6/10:wink:

Opublikowano
Byłem na Iron Man 3D, wrażenia? momentami nudne, do przewidzenia, może dlatego że to 3 część i nie mało się już widziało, ogólnie to można śmiało obejrzeć, moja ocena 6/10:wink:

Tez bylem, ale jestem odmiennego zdania, mnie sie podobalo :wink: Może dlatego, ze znam cala produkcje Marvela od podszewki, za lebka mase komiksow czytalem :wink:

Opublikowano

Ja się jutro wybieram, i tak jak danielom, bardzo lubie produkty MARVELA:wink:

Opublikowano
http://www.moviedeskback.com/wp-content/uploads/2012/12/Tom-Cruise-Oblivion-wallpapers-2.jpg
Obejrzałem dzisiaj "Niepamieć", jak dla mnie ciekawy i warty obejrzenia, daję 7/10 :wink:

Jak dla mnie 8/10 - dobry film sci-fi z dozą filozofii i elementów postapo. Świetne efekty i estetyczna stylistyka. Od razu widac, ze to gosciu od TRONa robil. Zreszta facet jest z pochodzenia Polakiem, a z zawodu grafikiem komputerowym. To widac:wink:. Do tego muza M83. POLECAM ale tylko w kinie.

Byłem w środę, nawet ok ale bardziej dla facetów bo połówce średnio się podobał :grin:

Chociaż w kinie widziałem że przyszła sama laska i oglądała jak i również gość :decayed:

---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

http://i46.fastpic.ru/big/2013/0503/72/730d2808779bdff27c187488f7b50872.jpg

Oglądał ktoś?

PARKER jest ok ale nie zwala z nóg.

Opublikowano
Biala Noc- Swietne kino !!! Bardzo dobra gra aktorska oraz zwroty akcji :thumbup1:POLECAM

ps. prosze sie nie sugerowac ocena :wink:Biała noc (2011) - Filmweb

Rozczarowałem się bardzo,gra aktorska słabiutka,film przewidywalny...ani 6,5 bym nie dał jak na filmwebie.

Opublikowano

przewidywalny ??? :polew: to chyba zart... ale kazdy ma prawo oceniac wedlug wlasnego widzi.

Opublikowano

Mega przewidywalny a z dobrą grą aktorską to jest żart :grin:

W mojej opini strata czasu.Ale każdy ma prawo jak piszesz do swojej.

Opublikowano

Ja właśnie obejrzałem:

Fajna muzyka, piękne kobiety, non stop akcja i mega naciągana fabuła. Warto obejrzeć na zakończenie serii.

Opublikowano
Ja właśnie obejrzałem:

Fajna muzyka, piękne kobiety, non stop akcja i mega naciągana fabuła. Warto obejrzeć na zakończenie serii.

gdzie oglądałeś ?

Opublikowano
Ja właśnie obejrzałem:

Fajna muzyka, piękne kobiety, non stop akcja i mega naciągana fabuła. Warto obejrzeć na zakończenie serii.

gdzie oglądałeś ?

Zassałem z neta :decayed:

Opublikowano
Ja właśnie obejrzałem:

Fajna muzyka, piękne kobiety, non stop akcja i mega naciągana fabuła. Warto obejrzeć na zakończenie serii.

gdzie oglądałeś ?

Zassałem z neta :decayed:

To jakość musiała zwalać z nog :grin:

Opublikowano
Ja właśnie obejrzałem:

Fajna muzyka, piękne kobiety, non stop akcja i mega naciągana fabuła. Warto obejrzeć na zakończenie serii.

gdzie oglądałeś ?

Zassałem z neta :decayed:

To jakość musiała zwalać z nog :grin:

Przyznam, że wersja CAM, ale z przyzwoitym dźwiękiem. Dało się to obejrzeć na 46 calach :tongue4:

Opublikowano
...Dało się to obejrzeć na 46 calach :tongue4:

to tym bardziej współczujemy:whistling:

Opublikowano

Sorry, ale czy to jest temat o filmach czy o ich jakości??

Opublikowano

Ja polecam film o tsunami na faktach Niemozliwe ... super...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.