Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawe filmy warte obejrzenia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kamyk każdy ma swojego aktora z którym się zżył na swój sposób, najgorsze jak odchodzi przedwcześnie i w taki sposób...

Do sprawdzenia.

Jak ktoś lubi dobry dramat sensacyjny z odrobiną akcji i romansu to się nie zawiedzie. Jak dla mnie 8/10

Wczoraj oglądałem, dobry, tak na 6-7/10.

Jak ktoś lubi z kobitką romansidło czy takiego rodzaju filmy to polecam starszy filmik - THE NOTEBOOK

http://www.imdb.com/title/tt0332280/?ref_=sr_1

Filmik V/H/S - http://www.imdb.com/title/tt2105044/?ref_=sr_2

V/H/S 2 - http://www.imdb.com/title/tt2450186/?ref_=sr_1

O ile pierwsza część jeszcze znośna, druga już totalnie bez sensu, moim skromnym zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ściągnąłem ten film bez oglądnięcia żadnego zwiastuna bo lubię filmy z Gerardem Butlerem, nastawiony że będzie ok ale to "ok" w tym przypadku jest nie na miejscu ponieważ "Olimp w Ogniu" mnie pozytywnie zaskoczył!

Wg. mnie jest to jeden z najlepszych filmów sensacyjnych ostatnich lat, zwroty akcji, efekty i film trzyma do końca w napięciu, dobra obsada, mogę śmiało wszystkim polecić. Bardzo dobra rola Gerarda, facet potrafi zagrać w komedii (Bardzo osobisty trener) jak i w takim filmie akcji. Czarny charakter gra Rick Yune znany z Yakuzy z pierwszej części Szybkich i Wściekłych czy też Cole Hauser jeden z ochroniarzy prezydenta z drugiej części tej serii.

Dla mnie 9/10

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ----------

Od razu skojarzył mi się film który leci właśnie w kinach :arrow2:Świat w płomieniach (2013) - Filmweb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany co bylo ostatnio ciekawego z jakis komedii ?

Teraz jest na dvd polski film Dzien Kobiet i Sep ale nie pamietam czy to cos warte.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany co bylo ostatnio ciekawego z jakis komedii ?

Teraz jest na dvd polski film Dzien Kobiet i Sep ale nie pamietam czy to cos warte.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Sęp nie ma nic wspólnego z komedią.

Byłem wczoraj na Supermanie "Człowiek ze stali" jak dla mnie 8/10 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany co bylo ostatnio ciekawego z jakis komedii ?

Teraz jest na dvd polski film Dzien Kobiet i Sep ale nie pamietam czy to cos warte.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Sęp nie ma nic wspólnego z komedią.

Byłem wczoraj na Supermanie "Człowiek ze stali" jak dla mnie 8/10 :good:

Ale fajny ten Sep czy kicha ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny..............i widac cycki przybylskiej:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry był, nie żałowałem na bilet w kinie:decayed:, zresztą pisałem tutaj w temacie jak był w kinach.

Przybylska daje radę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Olimp w ogniu" - a dla mnie żenua. Typowy amerykański obraz z serii "Jeden na Wszystkich" . Już sama fabuła jest niedorzeczna : do najlepiej strzeżonego budynku NA ŚWIECIE wpada grupa Terrorystów a później Jeden odważny , były ochroniarz morduje Ich wszystkich - sukcesywnie, po kolei i nic Mu nie jest :grin:

Oczywiście Pan Prezydent wychodzi z całej sytuacji bez szwanku a Wszyscy źli giną.

Gerard zaś zostaje Bohaterem i żyje długo i szczęśliwie.

Dobrze że wlazłem na to do kina za darmo - w innym wypadku powiesiłbym się zaraz po wyjściu z tego przybytku :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Olimp w ogniu" - a dla mnie żenua. Typowy amerykański obraz z serii "Jeden na Wszystkich" . Już sama fabuła jest niedorzeczna : do najlepiej strzeżonego budynku NA ŚWIECIE wpada grupa Terrorystów a później Jeden odważny , były ochroniarz morduje Ich wszystkich - sukcesywnie, po kolei i nic Mu nie jest :grin:

Oczywiście Pan Prezydent wychodzi z całej sytuacji bez szwanku a Wszyscy źli giną.

Gerard zaś zostaje Bohaterem i żyje długo i szczęśliwie.

Dobrze że wlazłem na to do kina za darmo - w innym wypadku powiesiłbym się zaraz po wyjściu z tego przybytku :grin:

Uważam tak samo, a co PABLO pił w takcie oglądania tego filmu i później go tu tak zachwalał do końca życia pozostanie zagadką :grin:

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ----------

Pany co bylo ostatnio ciekawego z jakis komedii ?

Teraz jest na dvd polski film Dzien Kobiet i Sep ale nie pamietam czy to cos warte.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Sęp nie ma nic wspólnego z komedią.

Byłem wczoraj na Supermanie "Człowiek ze stali" jak dla mnie 8/10 :good:

Ale fajny ten Sep czy kicha ...

Sęp 2013 Cały Film - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzial ktos polski film pt. Podejrzani Zakochani ??? Jaki jest???

Ja wlasnie zasysam nowy evil dead a ogladam 12 rund 2 ... jutro napisze jakie wrazenia

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam tak samo, a co PABLO pił w takcie oglądania tego filmu i później go tu tak zachwalał do końca życia pozostanie zagadką :grin:

Nie pamiętam czy coś piłem ale mi się podobał :grin:

War Z jest ok można oglądnąć ale w ten filmie padł rekord pod względem ilości zombiaków :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy o tym samym myślimy, ale jeśli o World War Z z Bradem Pittem ....

katastrofa jakaś .... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy o tym samym myślimy, ale jeśli o World War Z z Bradem Pittem ....

katastrofa jakaś .... :facepalm:

popieram. Nie polecam. Zero sensu jakiegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś?

---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

popieram. Nie polecam. Zero sensu jakiegokolwiek.

Trzeba lubieć takie filmy a nie patrzeć na sens bo wtedy nikt by nie poszedł na to do kina :grin:

---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:20 ----------

Obowiązkowa pozycja dla fanów Statham'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem, nawet fajny......

ale jedna rzecz brzmi zabawnie:

Jason Statham and Agata Buzek.... :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...