Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurier fajny film

Opublikowano

Właśnie wróciłem "spod mocnego anioła" :kox::kox::kox:

Jedzie niezlym hardkorem, posmiac tez sie mozna.

Obowiazkowy film przed Bukowiną :polew::polew::polew:

Opublikowano

Mario to był dvdrip z napisami na pecetowcu, a film bez szału choć dobra obsada, oprócz Stallona i arniego, gra jeszcze sam Neil z jurajskiego parku i ten małomowny w filmach zabijaka :polew:

Tu akurat cos nawijał, dla mnie 6/10 można oglądnąć.

Dev w takim razie też muszę to oblookać :grin:

Ostatnio oglądałem predatora zrobionego na HD i tam Arni to był kawał chłopa a tutaj dziadek 67 letni, w końcu 25 lat różnicy między tymi firmami nie da się oszukać :kwasny:

Opublikowano

Spoko ... dzieki za info...

A widział ktoś „Alligator Alley”

trailer w YouTube

Opublikowano

A widział ktoś „Alligator Alley”

trailer w YouTube

Wow, toż to chyba gorsze niż te rekiny co latają…

Opublikowano
właśnie szukam na necie i nie moge namierzyc :eusathink:

Wilk z Wall Street / The Wolf of Wall Street (2013) - Strona 5

czy jest juz wersja z napisami?

po angielsku to sie zbyt trudno oglada, tempo jest konkretne ....

Opublikowano

"WKRĘCENI" - polecam.

Opublikowano

Millerowie

wytrzymalem cale 20 minut

:thumbdown:

Opublikowano

AFTER EARTH - nawet niezły.

Opublikowano

Coraz częściej dochodzę do zdania, że nie ma co kierować się waszą opinią :D

Millerowie większości podeszły a Kamyk wytrzymał 20 min.

After Earth większości się nie podobał a RS zachwycony :)

Opublikowano

Ja tez bylem na pod mocnym aniolem i mnie film nie zachwycił niestety :( brak "kregoslupa" temu filmowi wszystko co smieszne naogladalem sie w zwiastunach i w filmie juz nie smieszyło mnie cos co dziesiaty raz widze ;) a reszta bez skladu i ladu zawiedziony jestem :(

Opublikowano
"WKRĘCENI" - polecam.

:banan::banan::banan::grin:

Oglądał ktoś nowe paranormal activity?

Opublikowano
Coraz częściej dochodzę do zdania, że nie ma co kierować się waszą opinią :D

Millerowie większości podeszły a Kamyk wytrzymał 20 min.

After Earth większości się nie podobał a RS zachwycony :)

Gusta bywają różne, ja Millerów obejrzałem ale bywały lepsze komedie, mam też wrażenie że już kiedyś był film o podobnym scenariuszu... A większości się pewnie podobał e względu na Jennifer :wink:

Babcia Gandzia - komedia - 7/10 polecam

Babcia Gandzia (2012) - Filmweb

Opublikowano

Mi się millerowie podobały ... fajna lajtowa komedyjka po której nie można się spodziewac mega przesłania i mega fabuły ale ma być wesoło i lajtowo... to samo tyczy się wkręconych.

Opublikowano

ja ogladalem Paranormal activity all częsci, mozna powiedziec ze ujdzie ta ostatnia :P ale jesli szukasz odbrego horroru z czystym sercem moge ci polecic "Obecność" :wink: film oparty na autentycznych faktach mozna o tym poczytac w necie duzo , 3 razy go widzialem i zawsze daje kopa :decayed:

Opublikowano
ja ogladalem Paranormal activity all częsci, mozna powiedziec ze ujdzie ta ostatnia :P ale jesli szukasz odbrego horroru z czystym sercem moge ci polecic "Obecność" :wink: film oparty na autentycznych faktach mozna o tym poczytac w necie duzo , 3 razy go widzialem i zawsze daje kopa :decayed:

Fakty tylko mogą być autentyczne :decayed:

Opublikowano

oj tam oj tam haha :grin: autentycznych wydarzeniach popiprzuniało mi sie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.