Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawe filmy warte obejrzenia


Rekomendowane odpowiedzi

...

Dlatego najpierw polecam naukę czytania a potem wypowiadanie się na forum.

...

A niektórym zalecam poczytanie czasami jakiejś książki bo widzę że umiejętność czytania też powoli u NIEKTÓRYCH zanika :decayed:

No i po co takie uwagi ? Sam wywołujesz dyskusje po czym obrażasz rozmówców... :facepalm:

Nie tylko w tym wątku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w końcu znaleźliśmy "dom na końcu ulicy "

...

po obejrzeniu traileru od razu wiedziałem że coś straszy w domu na końcu ulicy

Gdybyś posiadł wspomnianą przez ciebie umiejętność to nie musiałbyś oglądać trailera żeby to wiedzieć...

Wchodzisz do tematu i siejesz zamęt, w dodatku obrażając innych... :facepalm:

Tak w temacie - ostatnio co kilka dni na ale kino+ leci Kraina Tygrysów, nie wiem czy wspominałem, zdecydowanie warto obejrzeć :wink:. A jutro na TVP 1 zaczyna się drugi sezon Homeland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem , trudno .

"Ale po co wklejacie opisy filmów i trailery , skoro w trailerze są zawzwyczaj najlepsze momenty filmu , a opis bardzo dużo mówi o filmie"

Tutaj napisałem że wrzucanie opisów filmów i trailerów jest bezsensowne a nie wyrażanie opinii bo to jest wręcz niezbędne , bo jak można pisać że coś jest fajne jak się nawet tego nie oglądało .

Mało tego tutaj napisałem , że "Nie zapominajcie o tym bo wątek fajny i pozwala uniknąć tracenia po 2h naszego cennego życia."

Chodziło tu właśnie o to że dzięki dobrym opiniom na temat filmu możemy się utwierdzić w przekonaniu że jest on na prawdę dobry , a nie włączyć byle jaki film w polecanych i stracić 2 godziny nudząc się i zasypiając.

Dlatego najpierw polecam naukę czytania a potem wypowiadanie się na forum.

PS: jakby ktoś chciał fajną komedię o które ciężko w tych czasach bo poziom humoru dzisiejszego społeczeństwa niestety "schodzi na psy" polecam komedię "Millerowie" . Film bardzo fajny , można się pośmiać . Jak ja nie oglądam komedii wcale bo bardzo trudno mnie rozśmieszyć to posłuchałem koleżanki która mi go poleciła i z czystym sumieniem mogę go polecić innym .

A niektórym zalecam poczytanie czasami jakiejś książki bo widzę że umiejętność czytania też powoli u NIEKTÓRYCH zanika :decayed:

Ja na Millerach zasnalem i wypier.+#laj!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no reizen

trzeba przyznać, że jak na nowicjusza z imponującą ilością 5 postów co jak co, ale entree to masz imponujące

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam Millerowie się podobali ale nie powiedziałbym, że humor był na jakimś super poziomie jak to zaznaczył reizen :D

Raczej glupkowata komedia na zabicie czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajka Turbo - z malym dwa razy od razu ogladalismy. Jak dziecko po filmie/bajce zada pytanie czy obejrzymy drugi raz to nie mozna odmowic ;) Oczywiscie synek wie ze turbo i u nas w aucie jest. Polecam :)

Wypalcowane z Asusa Memo Pada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem pare miesiecy temu, bardzo fajny .mozna usmiac sie do łez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam polski film pt. Wkręceni ... od piątku w kinach. Mi się podobał. Fajna komedia dużo śmiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mamy pooglądane na kinomaniku

kinomanik.tv - the end :kwasny:

---------- Post dopisany at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ----------

ale nazwe zmienili na kinoman.tv wiec zobaczymy.. :wink: na jak długo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pająk Gigant ... słaby 5/10

Wyścig po życie ... słaby 5/10

Zastanawia mnie jak trafiłeś na to cudo kinematografii "Pająk Gigant" ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pająk Gigant ... słaby 5/10

Wyścig po życie ... słaby 5/10

Zastanawia mnie jak trafiłeś na to cudo kinematografii "Pająk Gigant" ? :D

Był na chomiku ... a to mnie skusiło... ten aktor..

49968b45a3dbdb7d5c1f8b2b5f0b9786.jpg

---------- Post dopisany at 16:22 ---------- Poprzedni post napisany at 16:19 ----------

Pracodawca ...lipa...5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mamy pooglądane na kinomaniku

kinomanik.tv - the end :kwasny:

---------- Post dopisany at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ----------

ale nazwe zmienili na kinoman.tv wiec zobaczymy.. :wink: na jak długo

Myślisz że to to samo?:naughty:

Ta strona już wcześniej była, ma wygląd zakoszony od kinomaniaka, tak to lipa, nie ma nic wspólnego z kinomaniakiem, teraz próbują szybko ją robić ale mają błąd bo robią na frameworku kohana :doh:

Więc nie działa im a takich stron jest setki (zalukaj.tv, ekino.tv, look24pl, 8tv.pl, kinolive.pl itd.)

Kinomaniak miał stosunkowo dobrą jakość i sporo filmów więc na tą chwilę nie ma dobrej alternatywy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...