Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Muszę większy tv kupić do filmów typu grawitacja ;) 42 cale z odległości 4.5 m troche pozosawia do zyczenia :).

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

polecam:

Kamerdyner 7/10

I origins 9/10

Disconnect 8/10

Zaginiona 9/10

odradzam:

Furia - to jakaś porażka, jak można zje...ć tak film :facepalm:

Opublikowano

Właśnie obejrzałem film pt. Seksoholicy... Średniak 5/10

Hellion spoko filmik o trudnych dzieciakach 7.5/10

Powered by LG G3s

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Teraz troche powrót do przeszłości ale warto oglądać film pt. Grawitacja ? Bojakos mi to umkło

Powered by LG G3s

tak watro

Opublikowano

Zbaw nas ode złego, ręce sie pociły ale wytrwałem z żoną:) były momenty smieszne (na tym krzesle jak podskakiwał ). Dobry film :wink:

Jesusie nie usnę dziś :) trzyma w napięciu nie ma co :)
Opublikowano

Tez odświeźyłem trochę archieum:

Czarownica 6/10 tak rodzinnie przy niedzieli

Non Stop 7/10 mogą wciąga po za sceną lądowania bo trochę przrkoloryzowana

Opublikowano

Teraz troche powrót do przeszłości ale warto oglądać film pt. Grawitacja ? Bojakos mi to umkło

Powered by LG G3s

tak watro

jest genialny, ale koniecznie w 3D

inaczej nie ma sensu

Opublikowano

I origins / początek - 9/10, jak dla mnie jeden z lepszych filmów 2014r

Edytowane przez slo

Opublikowano

Repentance 8/10 polecam fajny thriller

Powered by LG G3s

Zbaw nas ode złego, ręce sie pociły ale wytrwałem z żoną:) były momenty smieszne (na tym krzesle jak podskakiwał ). Dobry film :wink:

Jesusie nie usnę dziś :) trzyma w napięciu nie ma co :)

Jak serio taki dobry to dzis jeszcze obejrze... Macie wersje z lektorem czy na razie napisy

Powered by LG G3s

Opublikowano
Zbaw nas ode złego, ręce sie pociły ale wytrwałem z żoną:) były momenty smieszne (na tym krzesle jak podskakiwał ). Dobry film :wink:
Jesusie nie usnę dziś :) trzyma w napięciu nie ma co :)

Jak serio taki dobry to dzis jeszcze obejrze... Macie wersje z lektorem czy na razie napisy

Śmiało bo warto, ja oglądałem z lektorem[emoji106]

Opublikowano

Ok zasysam...

Powered by LG G3s

Opublikowano

Tylko dźwięk na high :)

Opublikowano

ale o którym filmie tak piszecie ?

Opublikowano

ale o którym filmie tak piszecie ?

Zbaw nas ode złego

Powered by LG G3s

Opublikowano

tez obejrze to zbaw nas

jutro uprowadzona

dzisiaj ogladam dawce pamieci bo nie mialem innego pomysłu

wczoraj xmen przeszlosc ktora nadejdzie, polecam

ogladaliscie " wrota do piekieł" ? komedia horror , mozna i tak i tak, a najlepszy demon mówiacy po polsku :D

Opublikowano

Jak demon po polsku gada to musze oblukać :D

Opublikowano

Ten zbaw nas ode złego jest popierdolony.. Ogladam sam po ciemku na 50 calach z dwóch metrów i dźwiek 5.1 jest moc

Powered by LG G3s

Opublikowano

Ten zbaw nas ode złego jest popierdolony.. Ogladam sam po ciemku na 50 calach z dwóch metrów i dźwiek 5.1 jest moc

Powered by LG G3s

To popierdolony czy jest moc?

Ps. Przerabiałem to na podobnej konfiguracji i jak dla mnie film jak i dźwięk rewelacja!

Edytowane przez Kaju77

Opublikowano

Pozytywnie popierdolony. Dawno nie widziałem takiego filmu

Oglądałem sam w totalnie ciemnym pokoju siedząc jakieś 2.5metra od moich 50 cali i dzwięk Ac3 5.1 .... Masakra polecam każdemu

Powered by LG G3s

Tetaz odoalam jak już siedze w klimacie Zaginioną dziewczyne

Powered by LG G3s

Edytowane przez Mario22

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.