Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i git

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zaraz wlasnie startuje na nowe SW 3d z napisami :) jako fan dla mnie i tak do tej pory rzadzi Imperium Kontratakuje, wiec jestem ciekaw jak Abrams sobie poradzil

Odnosnie kolejnych sw, to w I kwartale przyszlego roku zaczynaja krecic zdjecia do 8 w Londynie :)

:

No i po, powiem tak od strony audio wizualnej wykorzystanie obecnych cudow techniki do granic mozliwosci, swietnie zbudowane modele, zdjecia, widoki i krajobrazy zapieraja dech momentami,

Film nie nudzi i nie meczy, oglada sie go bardzo przyjemnie, nie byl przeladowany jak np. Atak klonow czy zemsta sithow

Fabula, tutaj malkontenci moga byc zawiedzeni, z jednej strony ta czesc chyba ma wszystko co najlepsze z poprzednich i nie mozna sie do tego przyczepic bo dalej tworzy ta swietna galaktyczna opowiesc z kilkoma niewiadomymi i z zaciekawieniem bedziemy czekac na kolejna czesc z drugiej moim zdaniem troszke zabraklo nowego ducha i fantazji, usmiercenie jednego z glownych bohaterow w dosc trywialny sposob co moim zdaniem dla tak barwnej postaci powinno byc inaczej zaplanowane...

Generalnie moc jest i mysle ze zarowno nowe jak i stare pokolenie nie wyjdzie z kina zawiedzione.

Edytowane przez Gość

Opublikowano

A dzisiaj w tvn7 odwet z Costnerem

Nie wiem czemu ale uwielbiam :-)

Opublikowano

polecam serial transporter z Chrisem Vancem (2 sezony są) no i Audi A8 gra główną rolę :P heh

Opublikowano

wróciłem z kina

reżyseria Ron Howard - ten sam co robił Okup, Apollo 13, Piękny umysł czy Wyścig

świetne przygodowe kino, naprawdę szczerze polecam (3D niekoniecznie)

kto jeszcze może niech złapie, bo zaraz spadnie z ekranów, a warto obejrzeć w kinie

9/10

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Jeśli ktoś lubi stare polskie kino, to polecam film FETYSZ z 1983r.

Edytowane przez House

Opublikowano

Ostatnio oglądałem może nie najświeższy - Jack Reacher. Jednym strzałem. Moim zdaniem dobry, ciekawy, dość zaskakujący.

Jack Strong też ciekawy jak na polski oparty na faktach

Opublikowano

Wczoraj bylem na Gwiezdnych. Wg mnie bardzo udany. Pare momentów rodem z brazylijskiego serialu, które były wkurzające. Ale poza tym wszystko super. Dobre efekty. Dobra fabuła. Fajna historia. Super momenty, w których pojawiają się postaci z pierwszych części. Czekam na kolejne!!!

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

THE REVENANT - mocne 8.5/10

to już można gdzieś obejrzeć ?

Opublikowano

THE REVENANT - mocne 8.5/10

to już można gdzieś obejrzeć ?
Podlaczam się do pytania.

tąpniete z LG F60

Opublikowano

Exsite.pl

Opublikowano

Wczoraj bylem na Gwiezdnych. Wg mnie bardzo udany. Pare momentów rodem z brazylijskiego serialu, które były wkurzające. Ale poza tym wszystko super. Dobre efekty. Dobra fabuła. Fajna historia. Super momenty, w których pojawiają się postaci z pierwszych części. Czekam na kolejne!!!

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Byłem dziś i.. wolę II i III.

Jakoś to wszystko nie trzyma się kupy, a już na pewno nie pomagają nudne dialogi.

A w połowie stycznia wchodzi "Niezawistna ósemka" Tarantino. Can't wait!

Opublikowano

Kompletnie gościa nie trawię. Na pewno to dzieło ominę szerokim łukiem

Opublikowano

Hahaha, nie no film daje radę.

Opublikowano

Nie namówisz mnie :-)

Opublikowano

Kwestia gustu... Inglourious Basterds był moim skromnym zdaniem bardzo dobry.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.