Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myśle że powinno sie jakoś w temacie wprowadzić jakieś wytyczne ze każdy wpis ma zawierać tytuł filmu a nie sam link bo burdel sie już tu zrobił jak diabli .

Nazwa filmu

Ocena

I np link do zajawki

Lub link gdzie zobaczyć oczywiście nie obowiązkowo

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 436,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Popieram, na tapatalku często jest samo okno do YouTube nie wiadomo do czego nawet, nie otwieram bo transfer ...

Opublikowano

nie dałem rady, tak mnie korciło, że Zjawę obejrzałem w domu

rewelacja

napięcie, scenariusz, pomysł, zdjęcia

ściągnięcie kamery do poziomu kolan aktora i niżej

świetny pomysł

do tego sposób pokazania jak to było

no i - moja prywatna niechęć do zimna i śniegu :wink:

ocena tylko jedna - świetne kino, 9/10

zastanawiam się co jeszcze musi zrobić Leo by w końcu dostać Oskara

za samego Wilka powinien dostać, a w sumie cała filmografia zapiera dech http://www.filmweb.pl/person/Leonardo.Dicaprio

zdecydowanie polecam

Opublikowano

Polecam " No Escape"

Film od początku do końca trzyma w napięciu.

http://m.filmweb.pl/film/No+Escape-2015-722202

sprzedam a4 b6 3.0

Opublikowano

nie dałem rady, tak mnie korciło, że Zjawę obejrzałem w domu

rewelacja

napięcie, scenariusz, pomysł, zdjęcia

ściągnięcie kamery do poziomu kolan aktora i niżej

świetny pomysł

do tego sposób pokazania jak to było

no i - moja prywatna niechęć do zimna i śniegu :wink:

ocena tylko jedna - świetne kino, 9/10

zastanawiam się co jeszcze musi zrobić Leo by w końcu dostać Oskara

za samego Wilka powinien dostać, a w sumie cała filmografia zapiera dech http://www.filmweb.pl/person/Leonardo.Dicaprio

zdecydowanie polecam

Film wart oblukania.

Fakt,nikt by nie przeżył w takim stanie w takich warunkach.

Piekne widoki,bardzo dobrze zrobiony film a scena walki z misiem rewerka :oklasky::oklasky:

Ja bym dał nawet 9.5/10 :decayed:

Do tej pory miałem o Leo marne zdanie,po obejrzeniu tego filmu zmieniam je i stawiam go na równi z np Denzelem.

Opublikowano

Polecam " No Escape"
Film od początku do końca trzyma w napięciu.

obejrzę dzisiaj

z kolei - mówiąc o filmach trzymających od początku do końca - polecę tez coś od siebie

starszy, ale fajny

co ciekawe, w całości do obejrzenia na YT

https://www.youtube.com/watch?v=8v84YeyUMww

perspektywa zamachu pokazana z punktu widzenia ochroniarza, zamachowca, kierowcy, turysty i kogoś tam jeszcze

fajnie się to ogląda

no, przynajmniej mi się bardzo podobało, parę lat temu :)

Opublikowano

Opublikowano

Polecam " No Escape"
Film od początku do końca trzyma w napięciu.

no całkiem fajny

ciężko wyłączyć, szedłem spać koło 1. jak się skończył

jedyne co to tego aktora bym zmienił, za bardzo mi się kojarzy z W. Allenem i Po północy w Paryżu

no i to chyba pierwszy film rodem z Juesej, w którym Wietnam jest przyjazny

a swoją drogą, jakie to wszystko realne biorąc pod uwagę niedawną Wiosnę Ludów w Afryce Płn ...

Opublikowano

Zjawa bardzo specyficzna :) nie wiem ile dać punktów ale Caprio bardzo dobrze zagrał.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zjawa bardzo specyficzna :) nie wiem ile dać punktów ale Caprio bardzo dobrze zagrał.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

scena z koniem, krótko potem gdy skaczą w przepaść - genialna ...

Opublikowano

Pomysł zaczerpnięty z GW hahahahha :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

w sumie celne spostrzeżenie :thumbup1:


.

może być sporo adrenaliny

remake ?

Opublikowano

Marsjanin 9/10

super muzyka

Opublikowano

Wczoraj oglądałem też mi się bardzo podobał :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Właśnie obejrzałem creeda :) nie spodziewałem się tak dobrego filmu szczerze mówiąc. Jest w nim to co powinno być jak dla mnie. Dreszczyk był ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja polecam film pt. Idealny facet ... Super thriller... a na dziś po obiedzie mam Creed ... historie boksera...

Opublikowano

Idealny facet to gniot, szkoda na to czasu.

Jak ktoś chce dobry thriller to polecam - Obłąkani

Opublikowano

wczoraj w końcu Siciario oblukałem i powiem doobry Thiller :)

Opublikowano

Marsjanin 9/10

super muzyka

jesli Ci sie film podobal to przeczytaj ksiazke. jest 3x lepsza. w filmie mnostwo rzeczy uproscili i pokazali po lebkach a w ksiazce kazdy aspekt zycia na marsie jest doglebnie opisany i co wiecej - wszystko trzyma sie kupy.

Opublikowano

SOLACE - 5/10

Można oglądnąć ale dużo mu brakuje do bardzo dobrego.

http://www.imdb.com/title/tt1291570/?ref_=nv_sr_2

CREED - 5/10

Jakoś mnie mnie nie porwał ten tytuł.

http://www.imdb.com/title/tt3076658/?ref_=fn_al_tt_1

Opublikowano

no i Złoty Glob dla Di Caprio za Zjawę

fantastyczna rola, bez dwóch zdań

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.