Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To po prostu specyficzny film ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to nie jest specyficzny film, a specyficzny reżyser

w kinie byłem chyba na jego dwóch dziełach - Od zmierzchu do świtu i Pulp Fiction

nigdy więcej, nie moja bajka, te wszystkie Kill Bille, Django i inne wariactwa

do mnie to nie trafia, również Bękarty wojny, mnie po prostu zmęczył

jadę natomiast dalej z Oscarówkami

 

nie wiem

nominowany w 6 kategoriach, nie wiem

jak to się o nim pisze, niespieszny

do domu na kanapę to w miarę, ale w kinie chyba by mnie już trafiało trochę

ciekawa rola Afflecka, facet przez 2 godziny pokazuje zero emocji, totalne wypalenie człowieka

wstrząsające

Opublikowano
4 godziny temu, pajda napisał:


A to jest chyba starszy film?
W lesie o kolesiach co wanna z nieba spadła? Jak tak to powiem ci ze jak na tak nisko budżetowy to nawet kilka razy się uśmiałem i tak jak piszesz dziwne polskie kino

Tak, to ten film. Dziwne kino ale w pozytywnym wydaniu.

3 godziny temu, Dev napisał:

"Nienawistna òsemka" 

Albo ja .mam 5coś z głową albo Tarantino powinien już skończyć z reżyserka...

Podchodziłem do tego ze trzy razy. Nie obejrzałem całego ani razu. Nie ogarnąłem. :mellow:

Opublikowano

Do takiego filmu potrzebny odpowiedni stan ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

no i jest bomba - Hidden figures, Ukryte działania

 

w filmie jest wszystko

wysublimowane poczucie humoru, wzruszenie, ściśnięte gardło, niepewność co do rozwoju wypadków

absolutna bomba emocjonalna

do tego w tym rasistowskim społeczeństwie - walka o godność, dobre imię, no i grający w tle refren "Yes we can" Obamy na 40 lat przed tym jak został prezydentem

no i miłość :)

wisienka na torcie - Kevin Costner w rogowych okularach pamiętanych w Forrest Gump czy Apollo 13 (genialna rola !!!!)

no i Mahershala Ali czyli Remy Danton z House of Cards - perełka w filmie, ewentualnie wisienka nr 2

bardzo polecam, świetny film

10/10

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

. bardzo trudny film

myślę że nie na naszą długość i szerokość geograficzną

mało że czarny to jeszcze homo - na serio trudne kino

choć rozświetla je ponownie Mahershala Ali - czyżby czas nauczyć się nazwiska na pamięć?

Pędzel też kiedyś brzmiał podejrzanie ......

 

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

6 nominacji .....

no cóż

moją kolejną próbę zaprzyjaźnienia się z SF niniejszym uznaję za nieudaną

no nie da się, po prostu nie da

pomyśleć, że w kontekście powyższego zrezygnowałem z Waterworld ....

ech....

 

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Hell or high water, czyli po naszemu Aż do śmierci

za wyjątkiem świetnego Jeffa Bridgesa, nie znalazłem w tym filmie nic ciekawego

nie mam pojęcia, za co dostał tyle nominacji

nie polecam

 

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

. nie ma to jak scenariusz adoptowany

wiadomo że będzie świetna historia, bo kto by kręcił słabe scenariusze?

polecam , mi się bardzo podobał

dobre kino

 

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano
20 godzin temu, Kamyk napisał:

moją kolejną próbę zaprzyjaźnienia się z SF niniejszym uznaję za nieudaną

Albo się lubi albo nie.

Z sf nie da się zaprzyjaźnić. Są lepsze i gorsze.

Arrival mi osobiście przypadł go gustu, ale to tylko moje zdanie.

Opublikowano

Byłem w kinie na polskim Porady na Zdrady.... Lipa i nuda

Naciapane z Z2

Opublikowano

dzisiaj delikatny rebus

w TVP Kultura o 20 20 - Francuski łącznik z 1971 roku

w TVP 2 - Skazani na Shawshank

co jeden film to lepszy !!

Opublikowano

na początku zeszłego roku Meryl Streep i Hugh Grant zagrali w Boskiej Florence

film jest super :)

można się i pośmiać, i wzruszyć - kto przepuścił, polecam

(nominacja do roli kobiecej, przegrała z La la )

 

Opublikowano
Dnia 25.02.2017 o 10:04, Kamyk napisał:

to nie jest specyficzny film, a specyficzny reżyser

w kinie byłem chyba na jego dwóch dziełach - Od zmierzchu do świtu i Pulp Fiction

nigdy więcej, nie moja bajka, te wszystkie Kill Bille, Django i inne wariactwa

do mnie to nie trafia, również Bękarty wojny, mnie po prostu zmęczył

 

 

Spotkałem się kiedyś z opinią, że Tarantino albo się ubóstwia albo wręcz nienawidzi i chyba coś w tym jest ;). Mi na pewno bliżej do tej pierwszej grupy. Pulp Fiction po prostu mnie zniszczyło. Obejrzałem ten gilm 46268 razy i za każdym odkrywałem coś nowego. Ze wstydem muszę jednak przyznać, że jeszcze nie widziałem jego ostatniego dzieła...

Opublikowano
Dnia 4.03.2017 o 23:11, Ksiadz napisał:

Collateral Beauty - 7/10

dobrze że o tym przypomniałeś, nie wiedziałem że już jest w necie

wczoraj obejrzałem i bardzo mnie rozczarowała historia

generalnie jestem fanem Willa Smitha ( o ile oczywiście gra w filmach takich jak Siedem dusz czy W pogoni za szczęściem)

no, może jeszcze od biedy Wstrząs

tutaj niby ciekawy temat i dramatyczna rola, a film jakiś taki .....

nie wiem

po prostu średni

obejrzeć można, ale szału nie ma

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Dobry;
Łyknąłem "Logana" w IMAXsie.
Fajne kino.

Ravu by HTC

Opublikowano

Kong - wyspa czaszki. Film na miękko.
Fajne efekty, przyznam że raz mnie poderwalo z fotela.
Według mnie King Kong był lepszy.


Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dla wielbicieli Samuel L Jacksona - szybki przelot przez jego twórczość :)

Enjoy

 

Opublikowano

"Ksiądz" Smarzowskiego 22 marca ale tylko na show-maxie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.