Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ide dzisiaj na to do Kina :)

Jak masz w ten sposób marnowac kasę to może podam Ci numer konta :decayed::D

Wczoraj przeleciałem po łebkach "Paranormal Activity" .. i powiem tak szybciej wyłączyłem niż włączyłem :naughty:

Nie moje kino..także domowy seans tego filmu raczej sobie odpuszcze.

dobre jest ostatnie 15min tego filmu :cool1::decayed:

Słyszałem..chciałem się przemóc i obejrzec..ale widoki roztelepanej kobiety przy łóżku średnio mnie podniecają :decayed:

za niedługo dobry film na Polsacie

Kevin sam w domu :good: warto sobie przypomnieć

Jak co roku.. :sick3: już tym Kewinem :wink4:

[br]Dopisany: Listopad 20, 2009, 04:06:46 _________________________________________________Kac Vegas fajny, ale myślałem że będzie bardziej błyskotliwie rzucający na kolana :decayed::naughty:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 436 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[br]Dopisany: Listopad 20, 2009, 04:06:46 _________________________________________________Kac Vegas fajny, ale myślałem że będzie bardziej błyskotliwie rzucający na kolana :decayed::naughty:

pusc sobie Deep Throat 4 - posiada wszystkie te cechy

Opublikowano
  • Autor

pusc sobie Deep Throat 4 - posiada wszystkie te cechy

Jak zdobędę to zarzucę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj oglądałem " Yes Man ". Nawet dobra komedia..można się pośmiac :good:

Efekt Motyla 3 .. pozostałe części wywarły na mnie większe wrażenie :naughty:

Opublikowano

"Adrenalina 2" :sick3:

beznadziejna... jedynka sporo lepsza

Opublikowano
  • Autor

"Adrenalina 2" :sick3:

beznadziejna... jedynka sporo lepsza

Mam obydwie części..tylko jakoś podejścia mi brakuje :decayed:

Opublikowano

Pranormal Activity bardzo fajny. Mimo wałkowanego tematu czuć świerzy powiew.

No i rozszyfrowałem drugie dno tego filmu :kox::decayed:

Opublikowano

Transformers 2 :good:

...jezuuu to Camaro :slina: i ta Megan :slina: :slina: :seksiasty:

Opublikowano

"Adrenalina 2" :sick3:

beznadziejna... jedynka sporo lepsza

Mam obydwie części..tylko jakoś podejścia mi brakuje :decayed:

Jedynka warta ogladniecia :wink4:

Dwojka straszny shit...

Opublikowano

Wlasnie wrocilem z RERERSu i dobra polska czarna komedia :good:

Opublikowano
  • Autor

Transformers 2 :good:

...jezuuu to Camaro :slina: i ta Megan :slina: :slina: :seksiasty:

Megan daje rade :dance::kox:

Opublikowano

no niezła sztuka :evil:

Opublikowano

Dziś oglądałem, efekty świetne, film 7/10. Megan śliczna.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dom Zły - dobre recenzje i naprawdę dobre kino. wszystko jest w tym filmie dobre. tylko Dom Zły...

Opublikowano

Dom Zły - dobre recenczje i naprawdę dobre kino. wszystko jest w tym filmie dobre. tylko Dom Zły...

:D

Transformers 2 :thumbdown:

Star Trek :good:

Opublikowano

Joł ziomy. gdzie idziecie na Avatar`a? Ja rozważam Helios lub Multikupa. Obydwa Dolby 3D Digital Cinema. Najlepiej byloby do IMAXa (1,5h do Berlina) ale nie usmiecha mi sie z niemieckim dubbingiem ogladac.

avatar-poster.jpg

Opublikowano

ja idę do bonarki na 3d wpadniecie ? :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.