Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobry i tani MOD wydechu 1,8T Quattro B6.


McGiver

Rekomendowane odpowiedzi

Moglbyś wtawić więcej fotek z zamontowanym wydechem? aby mozna bylo dojsc jak to wygląda.

Dzięki.

Jedyna przróbka to to co na fotkach, reszta jest p&p :)

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

Tutaj jest link jak to pracuje na ostrym bucie przy zamkniętych oknach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Check ?

:)

Regulator faz rozrządu się kończy i wywala czeka co jakiś czas na nastawy wałka ssącego; zamówiłem oryginał starego typu na ciemnych płozach a gównojady przysłali mi nowego i twardo wmawiają że to to samo i jeszcze reklamacji na to nie mieli, a ziomek co pracuje na częściach w ASO Audi powiedział żeby tego nie brać bo to wersja ekonomiczna się zrobiła. I jeszcze nie wyprogramowane odpowietrzenie zbiornika paliwa, bo u mnie szwajcar i tyle ekomap w kompie że masakra :(

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ----------

Nagrane przed chwilką HTC Wildfire, zniekształcone strasznie :) spróbuje zaraz nagrać kamerą może będzie lepiej.

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

i jeszcze dwa z kamery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale faza panowie. Dziś mnie spotkał sąsiad i powiedział, że jak wjeżdżam na ulice to nie musi nawet wyglądać przez okno bo wie kto przyjechał :) Mówi że szyby w oknach wpadają w taki rezonans że szok, a mnie wogóle nie słychać prawie :) infradźwięki są tak odczuwalne że masakra :) no więc zaczęliśmy robić testy i rzeczywiście w przedziale 1100-1400 zwłaszcza jak hamuje się silnikiem i silnik dostaje już paliwo to rezonans jest szałowy, ale jak zamknie się kryzy wszystko cichnie :) i to słychać tylko za samochodem. Więc stanąłem tyłem na podwórku pod wiatką i pokombinowałem trochę gazem to dach blaszany w rezonans wpada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a mozna cos z tym zrobic? Usunac, zniwelowac efekt rezonansu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a mozna cos z tym zrobic? Usunac, zniwelowac efekt rezonansu?

czeba kryzy podłączyć i zrobić sterowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej by bylo jakby go skrocil aby koncowki nie wystawaly

różnica jest około 1,5 cm tylko jak się zakłada dokładke albo zderzak od S-ki to jest idealnie, a zresztą teraz też jest spoko. Ja mam nakładkę tylną oettingera i bedzie ilegancko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie mi sie podoba ale krotszy wydech = lepiej , duza roznica w srednicy w stosunku do serii np z 3.0??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie mi sie podoba ale krotszy wydech = lepiej , duza roznica w srednicy w stosunku do serii np z 3.0??

Dolot do środkowego taki sam, środkowy ma większy przelot, za środkowym fi większe o 2mm i sporo większe przeloty końcowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopiłem wydechy od S4 B6 , mam napęd na przód , dużo będzie przerabiania aby je zamontować? ktoś pisał ze te wydechy maja klapkę do regulacji głośności wydechu, możne ktoś mi na zdjęciach pokazać gdzie ona się znajduje i jak to na stale ustawić ?

e1b8321cf8e7210fm.jpg

czy jest to coś kolo rury wydechowej? jeżeli tak to widzę ze tam chyba trzeba podłączyć jakiś wężyk? czy nie ma takiej konieczności?

7b87b4844209d101m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdzie co jak podlaczyc bo jestem w tym nie obexnany , co to za wezyki , do czego podlaczyc? teraz nie mam tego dodatku w swoim wydechu bo mam zwykly nie od s4, a czy na hama da sie klapki wymontowac i nie podlaczac tych wezykow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te klapki się podciśnieniem zamykają więc jak nie podłączysz podciśnienia to będą cały czas otwarte :wink:

Ale zamiast ładować kase w te duże, ciężkie i mimo wszystko słabo przepuszczające "baniaki" lepiej zakupiś 2 zgrabne, lekkie i przelotowe tłumniki zrobione na wzór APEXI N1 z wylotem 90mm i sciętymi końcówkami - ja tak mam i jest ok. Ładnie mruczy, są lekkie i spaliny mają lekko :decayed:

---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ----------

aha... bardziej się nie dało wystawić tych końcówek??? :decayed:

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ----------

Kumpel mi mówił że dźwię jest za***isty dopiero na 3 biegu przy obciążeniu :grin: ... a tak mruczy na jałowym:

24042012023.mp4 | grzes1150-2008 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Jakość kiepskawa bo nagrane starą nokią :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydechy mam wiec , pytalem o montaz. rozumiem iz nie podlaczajac wezykow caly czas beda otwarte ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydechy mam wiec , pytalem o montaz. rozumiem iz nie podlaczajac wezykow caly czas beda otwarte ?

Rozumiesz bardzo dobrze. Kaman jest tylko taki, że jak masz FWD to tłumik środkowy może ci bardzo mocno wyciszyć pracę wydechu a może i nawet zlikwidować cały rezonans :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...