Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobry i tani MOD wydechu 1,8T Quattro B6.


McGiver

Rekomendowane odpowiedzi

katalizator moge wyciac bo jest do wymiany

A druga Labda i CHECK ? :whistling:

wyłączyć programowo albo zamontować tuleje dystansową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro oddaje auto do tłumikowca, ktoś na początku pisał ze wydechy od s4 nie podejdą do auta z napędem na przód bez quattro , możecie rozwinąć ten temat? w czym jest problem ? różnica jest w wielkości puszek ? czy mocowaniach czy jeszcze w czymś innym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczę juto wieczorem jak odbiorę auto

---------- Post dopisany 29-08-2012 at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany 28-08-2012 at 20:03 ----------

potwierdzam , wydech pasuje plug and play do auta z napedem na przod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczę juto wieczorem jak odbiorę auto

---------- Post dopisany 29-08-2012 at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany 28-08-2012 at 20:03 ----------

potwierdzam , wydech pasuje plug and play do auta z napedem na przod

co znaczy wydech pasuje? cały kompletny wydech, czy same końcowe tłumiki?

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ----------

mi sie wydawalo ze w b6 pasuje, w koncu podloga jest ta sama

podłoga tak, ale bak w quattro i fwd są całkowicie inne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylne końcówki tłumików pasują , różnica minimalna , ale nie wyciąłem jeszcze tłumika środkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm no ciekawy temat ;) ja juz niedlugo bede robil caly przelot z kwasowki na 2,5' zobaczymy jaki bedzie efekt czekam jeszcze na tlumnik przelotowy i sklejam graty do kupy jak bedzie gotowe to dam foty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wycięciu tłumika środkowego, dźwięk już jest 80% lepszy , mruczy i basuje , w aucie praktycznie nie słychać wiec w dłuższa trasę jest w porządku, nie zamęczymy się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie po usunieciu tlumnika srodkowego nie da sie dlugo wystrzymac straszny huk :/ wiec robie przelot na 2,5 cala ale juz z srodkowym bo juz mnie ten ryk wnerwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy będziesz przebywał w naszych stronach to byśmy się stykneli pogadać:P

No i powiem ci że byłem wczoraj po południu w Mińsku Maz. po autko dla kumpla. :)

---------- Post dopisany 14-09-2012 at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany 06-09-2012 at 22:39 ----------

Sprawdzony kaman z rezonansem :) Jak się zamknie kryzy tak do 2000-2200 obr/min cisza jest jak makiem zasiał :) Jak wracam do domu i studze turbo sąsiadowi już szklanki w regałach nie drżą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak uzyskac taki efekt dzwiekowy? po wymianie tlumikow koncowych na te od s4 i wycieciu tlumika srodkowego mam znacznie gorszy i cichszy dzwiek niz na

filmiku ktory zalaczylem

znalazlem tylko cos takego

Audi A4 1.8Turbo Intake Manifold by VRSERVICE, throttle body audi s4 | VRService Wojciech Borysiuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak uzyskac taki efekt dzwiekowy? po wymianie tlumikow koncowych na te od s4 i wycieciu tlumika srodkowego mam znacznie gorszy i cichszy dzwiek niz na

filmiku ktory zalaczylem

znalazlem tylko cos takego

Audi A4 1.8Turbo Intake Manifold by VRSERVICE, throttle body audi s4 | VRService Wojciech Borysiuk

Pan, ja jeździłem tym perszingiem i on ma teraz 310KM+ :) A wydech w nim to jest przelot od początku do końca z kwasa przez Borysa wyspawany :) Uwierz mi łeb pęka w środku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha , bo nic na yt nie bylo napisane poza 1.8T :/

tak to teraz pod maską wyglada:

http://vrservice.pl/vw/2012/1.8Tmaniint/P9091627.JPG

a tak przyspiesza:

https://www.youtube.com/watch?v=bSSG3L-ys40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięęęęęęęęęęknie ryczy :)

ja ostatnio na ulicach Bialego widzialem w sedanie dieselka na zmieionych wydechach końcowych a4 b6 - srebrny - pięknie ryczał też... ale niestety nie pamietam rejestracji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięęęęęęęęęęknie ryczy :)

ja ostatnio na ulicach Bialego widzialem w sedanie dieselka na zmieionych wydechach końcowych a4 b6 - srebrny - pięknie ryczał też... ale niestety nie pamietam rejestracji...

nie widziałem i nie słyszałem jeszcze, jedyne diesel po tuningach wydechu jaki słyszałem co fajnie brzmi to A6 Allroad 3,0TDI Dankana. Kozak praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...