Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobry i tani MOD wydechu 1,8T Quattro B6.


McGiver

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i panie, wszyscy właściciele B6 Quattro kombinujący i myślący w nieprzespane noce nad ładnie brzmiącym wydechem powiem jedno. Szukajcie wydechu od S4 B6 i zamontujecie go tam w ciągu max 1 godziny zyskując fajniutki wyglądzik jak i brzmienie nie męczące uszy zwłaszcza w trasie. Przeróbka jest śmiesznie prosta i jedyne co potrzebujesz to lekko ogarniętego spawacza i szlifierki kątowej. Wszystko pasuje p&p tylko trzeba 5min popracować flexą i 10-15min spawarką. Jak mi się uda nagram filmik i podeśle wam linka jak to pracuje :) A jak będę pod spodem zrobię wam fotkę całego niezbędnego moda, który wygląda jak fabryka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duza jest różnica w dźwięku? miedzy standardem od 1.8T a tym od s4? jak z regulacja dzwieku w tłumiku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duza jest różnica w dźwięku? miedzy standardem od 1.8T a tym od s4? jak z regulacja dzwieku w tłumiku?

Dźwięk jest za***isty. Ja kryz nie podpinałem, są stale otwarte, po testach widziłem że lepiej wstaje z dołu na wałkach od ADR jak są zamknięte tak do 2000obr/min, na seryjnym lepiej jak stale otwarte, i ten gulgocik na biegu jałowym bezcenny :D Fakt, nie jest to V8 ale różnica jest OOOOOOOOOgromna.

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

Czy wydech od S6 B6 ma wieksze srednice rur?

Chyba od S4 a nie od S6 :)

A no ma :) 3" jest łącznie do środkowego, za środkowym 7% na strone zmniejszony. 450KM wypluwa bez bólu :) Jak wróce z urlopu montuje wałki schrika, nowy napinacz, hybrobombturbo BV50, N75 MACa i jak będzie to jeździć to tylko konkretnego DP zrobie 3" i bedzie miodzio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Ci to poprawi humor, ale powiem to... za***iście Ci zazdroszcze :D :D :D

Powodzenia i raportuj jak wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Ci to poprawi humor, ale powiem to... za***iście Ci zazdroszcze :D :D :D

Powodzenia i raportuj jak wyszło :)

Największy ból czuje z TIPem bedzie, bo odrazu przepływka S3 pójdzie i filterek Pipercrossa C0187. Jak to wyda to wywale TIC-e i wstawie FMIC-a i nie będę musiał wycinać wlotu w masce do filtra, bo go schowam w miejsce prawego IC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin::grin::grin:

ja tez czekam ale bedzie dopiero na połowe wrzesnia

mozna kupic w PL za 33 ojro netto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki wysoki IC planujesz? 140 czy wiecej?

z tego co pamietam, leży mi pod falbankiem 11 icków z czego 4 pewnie podpasują :D wpakuje największy sensowny jak się da, żeby laga nie robić za dużego, zresztą zobacze jak te BV50 będzie wstawać z dołu, jak ostro to wsadze jakiegoś giganta żeby zniwelować duży spool-up.

---------- Post dopisany 07-08-2012 at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany 02-08-2012 at 22:41 ----------

Z powodu burzy i możliwości opadów gradu schowałem samochód do warsztatu, więc skorzystałem z okazji i zrobiłem kilka fotek wydechu jak obiecałem. A dodatkowo foto kolektora i turbiny po lekkim butowaniu :) Aparat nie dał rady dobrać temperatury barw :)

Zdj_cie0063.jpg

<br /><br />

Zdj_cie0062.jpg

<br /><br />

Zdj_cie0064.jpg

<br /><br />

to są fotki po przejechaniu około 1800km od założenia do samochodu

i nocne foto kolektora ( czerwony ognisty :))

Zdj_cie0014.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ,ale tak kiepskimi spawami bym sie publicznie nie chwalil:decayed:

Spawy tak wyglądają bo podwójnie to przetapialiśmy i na grubo, oryginalne rurki to nie blacha na rynne, a druga sprawa to jeszcze prototyp :) Dobrze, że nie widziałeś mojej audiczki, bo większości strasznie głupio jak im kupa podrapanego szrotu z emblematem 1,6 baty daje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj filmik z dźwiękiem:naughty: Ile kosztuje taki swap wydechu?

Szukaj wydechu ( ja znalazłem za 540 plus KW) a reszta na samym początku opisana. Spróbuje nagrać czymś co nagrywa ładnie dźwięk, bo z mojego telefonu to rempolenie tylko słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj filmik z dźwiękiem:naughty: Ile kosztuje taki swap wydechu?

Szukaj wydechu ( ja znalazłem za 400 plus KW) a reszta na samym początku opisana. Spróbuje nagrać czymś co nagrywa ładnie dźwięk, bo z mojego telefonu to rempolenie tylko słychać.

Witam. Ja znalazłem za 550 + kw więc jak możesz to daj jakieś namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglbyś wtawić więcej fotek z zamontowanym wydechem? aby mozna bylo dojsc jak to wygląda.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...