Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dorobienie kluczyka B5 99r


konger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam jeden kluczyk do mojego avanta 99r trzy przyciskowy. Nr seryjny 4DO.837.231A. Nie mam pinu do auta. Czy jeśli kupię używany kluczyk o takim samym numerze , dorobię grot, to będzie można go zaprogramować by auto odpalić? Jeśli tak to czy jest to do zrobienia amatorsko, czy tylko serwisy kluczykowe zostają? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam jeden kluczyk do mojego avanta 99r trzy przyciskowy. Nr seryjny 4DO.837.231A. Nie mam pinu do auta. Czy jeśli kupię używany kluczyk o takim samym numerze , dorobię grot, to będzie można go zaprogramować by auto odpalić? Jeśli tak to czy jest to do zrobienia amatorsko, czy tylko serwisy kluczykowe zostają? Pozdrawiam.

jak wyczytasz pin odpowiednim sprzetem i bedziesz mial czysty transponder to dasz rade samemu to zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staraj sie kupic cały klucz używke o tych samych numerach z czystym transponderem 48 crypto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupię kluczyk używkę, wyciągam transponder, wkładam czysty, jadę do elektryka wyciągnąć pin i zaprogramowuję kluczyk vagiem? Plus grot oczywiście.

Na pewno da się tak zrobić? Nie chcę na darmo kupować używki...

A czy nie wychodzi na jedno jak kupię pustą obudowę ze scyzorykiem i transponder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupię kluczyk używkę, wyciągam transponder, wkładam czysty, jadę do elektryka wyciągnąć pin i zaprogramowuję kluczyk vagiem? Plus grot oczywiście.

Na pewno da się tak zrobić? Nie chcę na darmo kupować używki...

A czy nie wychodzi na jedno jak kupię pustą obudowę ze scyzorykiem i transponder?

jak pustą?? przecież chcesz zdalne sterowanie....Jak masz pin to vagiem zrobisz wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi główne o to by w razie zgubienia lub padaki kluczyka móc otworzyć i odpalić auto. Oczywiście zdalne otwieranie nie zaszkodzi, ale priorytet to cena całości - w końcu auto ma 13 lat. Lepiej kasę w lepsze części przeznaczać :wink:

---------- Post dopisany 18-08-2012 at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany 12-08-2012 at 10:55 ----------

Mój numer seryjny klyczyka to: 4D0.837.231A, mogę dobrze kupić 4D0.837.231K. Czy ma jakieś znaczenie ostatnia literka w numerze? Podejdzie z K do A?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem - jeden kluczyk do Audi z 1995 roku.

Pytanie zasadnicze, co zrobić jak się nie ma pinu do auta ? Bo pin rozumiem jest niezbędny, by zaprogramować VAGIEM przygotowany kluczyk, z pustym transpoderem pod immobilizer auta,...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem - jeden kluczyk do Audi z 1995 roku.

Pytanie zasadnicze, co zrobić jak się nie ma pinu do auta ? Bo pin rozumiem jest niezbędny, by zaprogramować VAGIEM przygotowany kluczyk, z pustym transpoderem pod immobilizer auta,...?

Podłącz Vaga i zczytaj PIN ja tak uczyniłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem - jeden kluczyk do Audi z 1995 roku.

Pytanie zasadnicze, co zrobić jak się nie ma pinu do auta ? Bo pin rozumiem jest niezbędny, by zaprogramować VAGIEM przygotowany kluczyk, z pustym transpoderem pod immobilizer auta,...?

nie wiem czy ma sens bawic sie w kupno sprzetu zeby wyczytac pin i do tego jeszcze klucz z transponderem który i tak musisz gdzies dociąć.Taki klucz z dorobieniem i zaprogramowaniem to koszt 120 zeta w punktach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...