Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

No to sie najezdziłem... Audi b7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj miałem chyba szczesliwy dzien :)) Niemiec mi wymusił ale mniejsza z tym... mam pytanie auto dostalo strzał z lewej strony (od strony kierowcy) ale po zapaleniu auta silnik chodzi jak traktor,skacza obroty i jak dodaje gazu to syczy jak by ciągneło bezposrednio powietrze do silnika a dotego jest mnustwo czarnego dymu z rury wydechowej... mógłby mi ktoś powiedziec co mogło zostac uszkodzone...

Opublikowano

Podniosłes chociaż maske?

Skąd my mamy wiedziec co się stało...nikt tu nie jest wróżbitą Maciejem żeby odpowiedziec na twoje pytanie.

Otwórz mache zrób kilka zdjęc to może uda się pomóc.

Opublikowano
  • Autor

Maska była podniesiona ale nic nie widac bo reflektor wbil sie w zbiorniczek od sprysku szyb, trzeba by było zderzak sciagnac... ja stawiałem na interooler ale z tego co wiem to sie znajduje po prawej stronie

Opublikowano

Może jakiś wąż jest uszkodzony. Nie widząc zniszczeń ciężko coś powiedziec

Opublikowano
  • Autor

Sam cieżko moge stwierdzic, myślłalem ze ktos powie mi co sie znajduje z lewej strony odpowiedzalne za poprawna kulture pracy silnika

Zamieszczam foto

IMAG0279.jpg

<br /><br />

Opublikowano

ewidentnie albo IC albo rura która do niego idzie:wink:

odpal go i bedziesz słyszał z jakiego miejsca słychac swist

Opublikowano

a może by tak błędy odczytać....

Opublikowano
  • Autor

Audi zostało zabrane do serwisu Audi dzisiaj... rzeczoznawca wycenił szkody na 8200 Euro jak dostane przelew to auto jedzie do polski na lawecie

Opublikowano

to ładnie wyjdziesz na tym interesie :D

8000 tysia euro teraz sprzedaj swoją b7 i masz solidny kapitał na kolejną

Opublikowano

8k euro , sprzedaj to i kupuj b8 :)

Opublikowano

A jesteś pewny, że to Ty dostaniesz tą kasę a nie serwis?

Opublikowano

IC jest chyba z lewej strony w b6 więc i w b7 pewnie też - opisane objawy idealnie pasują właśnie na nieszczelność w układzie dolotowym

Opublikowano
  • Autor

Tak IC jest padniety łacznie ze wszystkimi rurkami,węzykami koło niego... no moze to tak nie wyglada strasznie ale szkody sa na prawde duze... suma jest juz potwierdzona prze ubezpieczalnie i teraz czekam na przelew, wybralem naprawe we wlasnym zakresie, nie robili zadnych problemow bo to moja decyzja gdzie chce naprawic lub zezlomowac samochod, ja nic nie zrobiłem bo to nie byla moja wina a nie chce byc stratny z tego powodu... Wkoncu bedzie pełny S-Line hehe :)

---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:16 ----------

8k euro , sprzedaj to i kupuj b8 :)

B8 raczej za male juz dla mnie... raczej celuje w A6 w dieslu w aucie zostalo minimalnie uszkodzone zawieszenie kolo jest lekko skrzywione, jesli bedzie sciagac po naprawie zawieszenia to sprzedaje jesli nie bedzie to wycyckam za złotko tą fure za te siano

---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

A jesteś pewny, że to Ty dostaniesz tą kasę a nie serwis?

Tak jestem pewien bo zostalo napisane ze auto jest total szchaden - czyli szrot i zaden warsztat sie nie podejmnie tutaj naprawy tego auta ale wedgog mnie zanizyli wartosc auta i bede sie odwolywal jutro przyjedzie nowy rzeczoznawca

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

niestety odszkodowania za granica sa wysokie, choc tez mi sie wydaje ze to kwota do serwisu, co do kola przyczyn wiele, zlamany mcperson, zgiety drazek kierowniczy itp

Opublikowano

jak mi się moja znudzi to jadę na niemcy :decayed:

Opublikowano

a ile polskich niemców przyjedza tu, placi 1000zł za dzwona wraca do niemiec na ogledziny a pozniej tutaj naprawiac :)

Opublikowano
8k euro , sprzedaj to i kupuj b8 :)

Powiedz gdzie mozna za tyle B8 dostać to dzisiaj jade.

Opublikowano

8k plus kasa ze sprzedania b7

Opublikowano
  • Autor

Nic nie jest złamane, fakt kolo leciutko sie przesuneło ale to kwestia 2 wachaczy bo nie wytrzymaly... uderzenie nie bylo bezposrednio na kolo... a przyznam ze auto dobrze znioslo wypadek bo z seata ibizy-nowy model nic praktycznie z przodu nie zostalo :) Cena sie lekko podniosla za odszkodowanie bo wynajalem prywatnego adwokata... Wszystko jest dobrze tylko mam dylemat czy rezac to auto ale mysle ze tak bo za bardzo je lubie :) a do roboty sobie kupie b5 a to bedzie od niedzieli i na wyjazdy do polski :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

No kolego ta fajnie wyszedłeś. Tak zwane szczęście w nieszczęściu :decayed: Ostatnimi czasy mam ochotę komuś zahamować to ciekawe ile wypłacą za starą B5 :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.