Skocz do zawartości
IGNOROWANY

No to sie najezdziłem... Audi b7


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj miałem chyba szczesliwy dzien :)) Niemiec mi wymusił ale mniejsza z tym... mam pytanie auto dostalo strzał z lewej strony (od strony kierowcy) ale po zapaleniu auta silnik chodzi jak traktor,skacza obroty i jak dodaje gazu to syczy jak by ciągneło bezposrednio powietrze do silnika a dotego jest mnustwo czarnego dymu z rury wydechowej... mógłby mi ktoś powiedziec co mogło zostac uszkodzone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniosłes chociaż maske?

Skąd my mamy wiedziec co się stało...nikt tu nie jest wróżbitą Maciejem żeby odpowiedziec na twoje pytanie.

Otwórz mache zrób kilka zdjęc to może uda się pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska była podniesiona ale nic nie widac bo reflektor wbil sie w zbiorniczek od sprysku szyb, trzeba by było zderzak sciagnac... ja stawiałem na interooler ale z tego co wiem to sie znajduje po prawej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam cieżko moge stwierdzic, myślłalem ze ktos powie mi co sie znajduje z lewej strony odpowiedzalne za poprawna kulture pracy silnika

Zamieszczam foto

IMAG0279.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewidentnie albo IC albo rura która do niego idzie:wink:

odpal go i bedziesz słyszał z jakiego miejsca słychac swist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi zostało zabrane do serwisu Audi dzisiaj... rzeczoznawca wycenił szkody na 8200 Euro jak dostane przelew to auto jedzie do polski na lawecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ładnie wyjdziesz na tym interesie :D

8000 tysia euro teraz sprzedaj swoją b7 i masz solidny kapitał na kolejną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IC jest chyba z lewej strony w b6 więc i w b7 pewnie też - opisane objawy idealnie pasują właśnie na nieszczelność w układzie dolotowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak IC jest padniety łacznie ze wszystkimi rurkami,węzykami koło niego... no moze to tak nie wyglada strasznie ale szkody sa na prawde duze... suma jest juz potwierdzona prze ubezpieczalnie i teraz czekam na przelew, wybralem naprawe we wlasnym zakresie, nie robili zadnych problemow bo to moja decyzja gdzie chce naprawic lub zezlomowac samochod, ja nic nie zrobiłem bo to nie byla moja wina a nie chce byc stratny z tego powodu... Wkoncu bedzie pełny S-Line hehe :)

---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:16 ----------

8k euro , sprzedaj to i kupuj b8 :)

B8 raczej za male juz dla mnie... raczej celuje w A6 w dieslu w aucie zostalo minimalnie uszkodzone zawieszenie kolo jest lekko skrzywione, jesli bedzie sciagac po naprawie zawieszenia to sprzedaje jesli nie bedzie to wycyckam za złotko tą fure za te siano

---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

A jesteś pewny, że to Ty dostaniesz tą kasę a nie serwis?

Tak jestem pewien bo zostalo napisane ze auto jest total szchaden - czyli szrot i zaden warsztat sie nie podejmnie tutaj naprawy tego auta ale wedgog mnie zanizyli wartosc auta i bede sie odwolywal jutro przyjedzie nowy rzeczoznawca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8k euro , sprzedaj to i kupuj b8 :)

Powiedz gdzie mozna za tyle B8 dostać to dzisiaj jade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest złamane, fakt kolo leciutko sie przesuneło ale to kwestia 2 wachaczy bo nie wytrzymaly... uderzenie nie bylo bezposrednio na kolo... a przyznam ze auto dobrze znioslo wypadek bo z seata ibizy-nowy model nic praktycznie z przodu nie zostalo :) Cena sie lekko podniosla za odszkodowanie bo wynajalem prywatnego adwokata... Wszystko jest dobrze tylko mam dylemat czy rezac to auto ale mysle ze tak bo za bardzo je lubie :) a do roboty sobie kupie b5 a to bedzie od niedzieli i na wyjazdy do polski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego ta fajnie wyszedłeś. Tak zwane szczęście w nieszczęściu :decayed: Ostatnimi czasy mam ochotę komuś zahamować to ciekawe ile wypłacą za starą B5 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...