Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 po Lifcie 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie

nie wiem jak wam ale mi sie ten lifting nie podoba, Widze tutaj w angli sporo tych nowych sztuk rocznik 2012.

Wiem, ze o gustach sie nie rozmawia ale musze wyrazic swoje rozczarowanie (Pierwszy raz design stylistyczny A4 mnie zawiodl)

Przedliftowe lampy przednie byly super mialy troche agresji i takie z "pazurem" byly, a teraz zrobili lanosowe okraglaki. Tyl jeszcze jako tako.

Wg mnie strasznie to zepsulo charakter najnowszej A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Im nowsze Audi tym brzydsze... Jedynie A7 im wyszło. Reszta to masowa produkcja...

Audi-A4_2008_photo_01.jpg

Audi-A4_2013_photo_01.jpg

To samo dotyczy nowej A6, nowej A8 i A5 po liftingu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Widuję je na autostradach zachodniej europy i odnoszę wrażenie,że nowe oblicze audi jest znacznie bardziej trafione niż volkswagena. Pomijając już fakt,że b8 w porównaniu z poprzednimi modelami A4 ,to naprawdę kawał auta. Mimo,że modele są bardzo podobne i o zbliżonych gabarytach,z łatwością odróżnić A4,od A6 z racji zróżnicowania charakteru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musze podzielic opinie Macka, b8 po lifcie szczegolnie w wersji s-line wyglada duzo gozej. Szczegolnie tylni dyfuzor. Na plus trzeba zaliczyc nowy grill.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitolenie. Tak samo było wcześniej i większość marek tak ma. Moje B6 już wielu pomylilo z A6 C5. A stare A8 też ma przód bardzo podobny do C5. Tak bylo i będzie. Ale teraźniejsze Audice jak dla mnie powalają wyglądem:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...