Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

White/Black Beast - BMW Z4 E89 2010 M-Pakiet Full opcja - Update sound

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

alez skad do kosciola mam zamiar nia jezdzic i tylko na modlitwy :):):):):):):):):):):):)

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

:polew::polew::polew: Ty się módl o ropę w Polsce a ja się pomodlę o środki finansowe na zakup zabawki na niedzielne msze :grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

ropa w pl jest tylko sie ponoc nie oplaca wydobywac ... po co z naszych zasobow korzystac jak mozna kupic drozej z zagranicy ... ach szkoda slow :)) ale nie ma zle ja place 1,78€ za litr wiec nie narzekajcie ze macie po 6 zl:))

Opublikowano
ropa w pl jest tylko sie ponoc nie oplaca wydobywac ... po co z naszych zasobow korzystac jak mozna kupic drozej z zagranicy ... ach szkoda slow :)) ale nie ma zle ja place 1,78€ za litr wiec nie narzekajcie ze macie po 6 zl:))

i też masz 2000 pln brutto ? :grin::grin: a co tam popłakać nie wolno ?:decayed:

Opublikowano
  • Autor

za 2000 pln braklo by mi lez chyba :))

Opublikowano

jak już admini wrzuty się napłaczą i pokażą twój filmik to daj linka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ok obiecuje ze dam :):decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Brysio, co tu duzo pisac, po prostu auto jest full PORNO :thumbup1: Gratuluje!

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzieki :)) full porno powiadasz :))

---------- Post dopisany 22-10-2012 at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2012 at 15:53 ----------

Znalazlem R8 wiec Z4 na sprzedaz ktos chetny ??

Opublikowano

No i to jest dobra nowina :decayed: jak mierzyć to tylko wysoko :thumbup1: gratki i czekamy na prezentację mojego ulubionego modelu w stajni :audi:

Opublikowano

Znalazlem R8 wiec Z4 na sprzedaz ktos chetny ??

Zadzwonię w poniedziałek, tylko najpierw w niedzielę sprawdzę wyniki lotto :decayed:

Opublikowano

Znalazlem R8 wiec Z4 na sprzedaz ktos chetny ??

Zadzwonię w poniedziałek, tylko najpierw w niedzielę sprawdzę wyniki lotto :decayed:

ja to nie sprawdzam- słucham w TV gdzie była wygrana :grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

:)) no tak tak kupiec niby jest zobaczym czy kupi :))

---------- Post dopisany 10-12-2012 at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany 27-10-2012 at 13:35 ----------

Autko poszlo teraz musze tylko odebrac moja nastpena maszynke :))

Opublikowano

Że niby teraz R8 będzie?? :doh:

f*ck nie będziesz nią przez Kielce jechał? :naughty:

Opublikowano

R8 4.2 FSI czy 5.2 FSI ?

Opublikowano

o jezusie !!! Chyba muszę wziąć tą robotę w banku ....kij że nocki i w przebraniu ....:kox:

Opublikowano
o jezusie !!! Chyba muszę wziąć tą robotę w banku ....kij że nocki i w przebraniu ....:kox:

Chętnie dorobię parę groszy :naughty::polew:

Opublikowano
  • Autor

juz jest tylko slabiutka 4,2 fsi ale jak to zapier...... narazie nie bylo za bardzo jak testnac speeda przez pogode ale 260kmh to pryszczyk :)

daje gazu i nagle swiat zwlania masakryczne uczucie :)) myslalem ze beta jedzie ale niestety zle myslalem :):):)

Image0074.jpg

<br /><br />

Image0075.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ----------

Image0078a.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Słaby kolor do R8 :wink:

Oczywiście żartuję. Nawet "słabym" 4.2 musi się super jeździć

Który rok ? Jakie wyposażenie ? Jakie koła ?

Opublikowano
  • Autor

2009

wypas kiepski

bose

klima

parktronic tyl

el lusterka z fotochromem

skora

19cali 235 przod 295tyl

a tak to golizna musze parktronic przod dolozyc bo mnie to max wpienia no i kamerke na tyl

moze siedzenia w full elektryce ale to zobacze jak z funduszami bedzie :)

ale doreza sie jakos reszte :)

na pierwszych 3 biegach na wilgotnej drodze esp swieci sie caly czas :))

jezdzilem purchawami i bmkami i rs-mi ale tak jak to sie zbiera to poprostu marzenie :)

quattro a dokladnie syncro 40/60 robi swoje :)

a i jeszcze jedna ciekawostka tankujac za 20euro (zapomnialem portfela az wstyd bylo z tym do kasy isc:kwasny:) wzrosla mi ilosc km do przejechania o 40 :decayed::grin::grin::grin: przy mojej jezdzie starcza bak 90l na jakies 360 - 400km :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
:kox: no jest konkret.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.