Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
chodzi o tą zasłaniającą zbiorniczek z płynem do spryskiwaczy i na zbiorniczek od płynu wspomagania ?

Tak, o te chodzi. W klekotach się da zamontować, nie wiem jak w 1.8T

Opublikowano
  • Autor

dsc0067aeq.jpg

nowe lampki podświetlenia rejestracji z Audi Q7 :thumbup1:

Opublikowano

Nie chcesz sprzedac? :wink:

Opublikowano

przy tej mocy i masie warto zajrzec do hamulców ... :wink:

a potem zastanowic sie nad SWAP-em :decayed:

Opublikowano

te lampki to P&P są do b6?!

Opublikowano

W odpowiedzi na twoje PW.

Pytalem o samochod nie o lampki:polew:

Opublikowano
  • Autor

lampki P&P w 100% :) święcą pięknie :) Jeśli chodzi o hamulce nie narzekam, co do swapu to dla mnie głupota :) bo jak bym chciał inny motor to bym taki samochód kupił z takim silnikiem a nie bawił się w jakieś przekładnie :) zreszto jak będzie mało mocy to z 1.8T można i 800HP zrobić haha :) A sprzedaż samochodu oczywiście wchodzi w gre dobrze zapłacisz będziemy rozmawiać haha :naughty:

Opublikowano
http://img850.imageshack.us/img850/1618/dsc0067aeq.jpg

nowe lampki podświetlenia rejestracji z Audi Q7 :thumbup1:

w ASO po 50 zł sztuka, może być ciekawie daj fotkę jak świecą :wink:

Opublikowano
  • Autor

a ja kupowałem na allegro po 42zł za sztukę i co najważniejsze nie wywaliło żadnych błędów na FIS :) fotkę jutro może uda mi się wstawić :)

Opublikowano
Jeśli chodzi o hamulce nie narzekam, co do swapu to dla mnie głupota

czyli Twoim zdaniem jakas czesc załogi forum popadło w głupote

i zbiorowa histerię ?

Opublikowano

mozesz podac linka do allegro? bo mnie wyszukuje tylko cale listwy z lampkami:kwasny:

---------- Post dopisany at 07:41 ---------- Poprzedni post napisany at 07:35 ----------

ok, juz mam:decayed::decayed:

Opublikowano

świetna jest:wink:

zazdroszcze bixów :slina:

u siebie też czymś musze plastiki zewnętrzne ogarnąć żeby miały taką czerń :slina::slina::slina: czyściłeś je czymś czy już tak kupiłeś?

Opublikowano
mozesz podac linka do allegro? bo mnie wyszukuje tylko cale listwy z lampkami:kwasny:

---------- Post dopisany at 07:41 ---------- Poprzedni post napisany at 07:35 ----------

ok, juz mam:decayed::decayed:

możesz mi podrzucić ten link ?

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor
Jeśli chodzi o hamulce nie narzekam, co do swapu to dla mnie głupota

czyli Twoim zdaniem jakas czesc załogi forum popadło w głupote

i zbiorowa histerię ?

nie napisałem tak, że część forum popadła w głupotę tylko napisałem wyraźnie, że "dla mnie to głupota"

---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ----------

świetna jest:wink:

zazdroszcze bixów :slina:

u siebie też czymś musze plastiki zewnętrzne ogarnąć żeby miały taką czerń :slina::slina::slina: czyściłeś je czymś czy już tak kupiłeś?

a plastiki były po prostu w takim stanie jak kupiłem auto :)

Opublikowano

jak przyjdzie Ci hamowanie z wiekszej prędkosci

to wówczas zobaczysz gdzie lezy ta głupota :polew::polew::polew:

Opublikowano

piękne auto!! zazdroszcze RNS-a :wink: no i czekamy na fotke z podswietlania tablicy:decayed:

Opublikowano
  • Autor

zawitała siatka w bagażniku z kieszenią :naughty:

dsc0070tq.jpg

odnowiony uchwyt w bagażniku :whistling:

dsc0071hhi.jpg

Opublikowano

siatex fajna sprawa, a raczka malowana szprejem?:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.