Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no to jak dobrze świeci to teraz zamawiać hurtowo i montować :naughty:

---------- Post dopisany 10-09-2012 at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany 03-09-2012 at 22:17 ----------

małe zakupki :) komplet filtrów, olej, łożysko przód, i kompletny rozrząd z pompą wody itp :)

dsc0072zi.jpg

a tu kilka fotek z wczoraj :) dolne listwy oklejone folią 3M na próbę :) czy będzie ładnie wyglądało :)

dsc0762fr.jpg

dsc0763q.jpg

dsc0764ww.jpg

dsc0765hs.jpg

dsc0772x.jpg

Opublikowano

listwy nie ładnie wygladaja chyba ze dasz jakies czarne kolo to bedzie git:wink:

Opublikowano
  • Autor

planuję swoje BBS pomalować na czarny połysk :) a ranty zostawić wypolerowane

Opublikowano

no powinno fajnie wygladac bo teraz ta listwa nie ma sie z czym zlapac i troszke kiszka jest:wink:

ale moje zdanie jest takie ze jak juz dajesz czarny to nie powinno byc chromu a jak jest to wywal czarny czyli zostaw listwy czerwone kolo normalne srebrne z ranetem w polysku+lusterka od s4 + grile S4 z pionowym chromem i bedzie pieknie wygladac:jerk: jedno z dwoch opcji i bedzie git malinka moim skromnym zdaniem oczywiscie:wink:

Opublikowano

Jak już robić czarne listwy to tylko w mat. Bo połysk średnio wygląda.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Listwy w black mat, tak samo grill i jest petarda. Jeszcze gdybyś czarne koło założył to papę z dachu zrywa fura:slina:

Opublikowano

listwy bym od razu pomalował, mimo ze koło by miało być czarne :whistling:

Opublikowano

listwy w czerni kompletnie mi się tu nie widzą, czerwone były :thumbup1:

Opublikowano

Zmień to końcówki wydechu, bo mega paździerz jest :decayed:

Opublikowano

jeśli chodzi o moje skromne zdanie to tak jak napisał pablo - jeśli idziesz w czarny to przede wszystkim relingi, ramki szyb, grile - wszystko w czerń - trochę z tym roboty Cię czeka - ale jest warto bo już widzę jak efekt zmiażdzy :decayed:

co do dupki i tylnego zderzaka to moje zdanie się nie zmienia od lat :tongue: nie widzi mi się jakoś to ori malowanie zderzaka a konkretnie te wywijasy nad wydechem ale to tylko moje zdanie :doh: nie zastanawiałeś się jakby wygladała cała ta dokładka wokól wydechu w czerń? może byłby efekt:kox: a może byłoby za dużo czerni :eusathink:

najważniejsze że dzieje się z furką :kox:

Opublikowano

Popieram sevesa czrny "dyfuzor" na pupce powinien być oki + oczywiście pakiet czerń. Powstało by coś na kształt bajk'owego B7 tyle, że to był sedan ale moim skromnym i tak był piękny.

Opublikowano

zacny kolorek :wink: bardzo psuje do avanta

osobiście jestem przeciwny listwami w chromie ale ....

super autko :oklasky::oklasky:

Opublikowano

PacNW Photog Mike Kippen Produces Video Feature of Mark Lambert's Stanced B6 A4 - Blogs - VWVortex.com

tak delikatnie pakiet czerń można sobie zobrazować

kolega trochę wyszedł z serii ale generalnie tylko o wyobrażenie czerwieni bez chromów chodzi :wink:

Opublikowano
PacNW Photog Mike Kippen Produces Video Feature of Mark Lambert's Stanced B6 A4 - Blogs - VWVortex.com

tak delikatnie pakiet czerń można sobie zobrazować

kolega trochę wyszedł z serii ale generalnie tylko o wyobrażenie czerwieni bez chromów chodzi :wink:

Ja też jestem za pakietem czerń, do tej czerwieni aż się prosi

3700396308_82ea72857f_o.jpg

3699586755_98f1667521_o.jpg

Opublikowano

faktycznie, bez chromow na oknach i relingach wyglada zadziornie:banan:

Opublikowano

kupuj Plasti Dip i maluj, a jak się znudzi to zawsze można powrócić do chromu :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czerwony kolor rzuca się w oczy (jechałeś dzisiaj z rana radzymińską :P Czarne listwy na drzwiach za mocno się błyszczą. Ogólnie piękne audi :) Pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.