Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
siatex fajna sprawa, a raczka malowana szprejem?:decayed:

cały bagażnik wygląda jakby nie był używany:decayed:

gdzie kupiłeś siateczkę i za ile jeśli to nie tajemnica? :wink:

Opublikowano
  • Autor

żadna tajemnica siatkę udało się znaleźć na allegro za 99zł :) nie ma żadnych śladów zniszczeń a teraz zakupy o wiele przyjemniej się wozi :) rączka malowana sprayem :)

Opublikowano

moze ktos wrzucic fote jak to swieci w nocy? z tylu auta nie ma sladu swiatla na ulic?:D bo widzialem u niekotrych wygalda jak neon pod autem :D

Opublikowano
  • Autor

dosyć niedawno udało się kupić felgi 18" z pakietu Audi Exclusive :decayed: skręcane BBS :thumbup1:

dsc0063ol.jpg

fotki podświetlenia postaram się jutro wstawić bo ciągle zapominam pstryknąć...

Opublikowano

a to czasem nie ET 54? :whistling: będzie trzeba dać dystans bo 18tki to tylko chyba z A3 są :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

tak ET54 i tak myślę nad dystansem 15mm tylko jak to jest w quattro na przednią i tylną oś muszą iść takie same dystanse? czy mogą być jakiś różnice w nich? ktoś się orientuje?

Opublikowano

pewnie muszą być równe jak do Quattro :wink:

Opublikowano

nie, nie muszą

do ET54 na przód zapodaj 20mm na tył 25mm

Opublikowano

czyli tak, jak myślałem - felgi z A3 :decayed:

Opublikowano

Da się taką siatkę i kieszenie do sedana wepchać?

Opublikowano

mialy byc zdjecia podswietlenia i dalej lipa:whistling:

Opublikowano

dokładnie, bo każdy chce taki patent sobie zamontować :decayed:

Opublikowano

siatex da sie do sedana...ja mam ori identyczna :wink:

Opublikowano
siatex da sie do sedana...ja mam ori identyczna :wink:

To trzeba cały bagażnik wybebeszyć chyba?

Opublikowano
siatex da sie do sedana...ja mam ori identyczna :wink:

To trzeba cały bagażnik wybebeszyć chyba?

:shock3:

a nie masz tych srebrnych uchwytów u siebie w sedanie?

Opublikowano
siatex da sie do sedana...ja mam ori identyczna :wink:

To trzeba cały bagażnik wybebeszyć chyba?

:shock3:

a nie masz tych srebrnych uchwytów u siebie w sedanie?

Nie... Gładka podłoga, po lewej kieszeń jest i jedyne co się tam mieści to gaśnica a po prawej też niby kieszeń, ale nic nie da się tam trzymać, bo wypada.

Opublikowano
siatex da sie do sedana...ja mam ori identyczna :wink:

To trzeba cały bagażnik wybebeszyć chyba?

:shock3:

a nie masz tych srebrnych uchwytów u siebie w sedanie?

Nie... Gładka podłoga, po lewej kieszeń jest i jedyne co się tam mieści to gaśnica a po prawej też niby kieszeń, ale nic nie da się tam trzymać, bo wypada.

przykładowa fota bagażnika w sedanie (ogłoszenie allegro)

http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/25/80/11/88/2580118872_7

kliknałęm pierwszą lepszą aukcję i u mnie też tak wygląda bagażnik- nawet nie wiedziałem że bagażniki w b6 różniły sie podłogą:shock3: bo że boczki- ściany były różne to wiedziałem..

Opublikowano

No ja mam identycznie, ale bez tych zaczepów do siatki :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

fotka podświetlenia sory że tak późno ale ciągle zapominałem :)

zdjcie0187e.jpg

Opublikowano

świeci zacnie :decayed: kurcze ta Twoja czerwień w b6 jest chyba piękniejsza od mojego niebieskiego :jerk::jerk::jerk::jerk::jerk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.