Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Co myślicie o wahaczach Febi ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

znajomy zrobił na febi 60tys.

ale miał sprawne amorki

no i jezdzi jak emeryt uwaza na dziurach

Opublikowano

znajomy zrobił na febi 60tys.

ale miał sprawne amorki

no i jezdzi jak emeryt uwaza na dziurach

Mój styl jazdy w żadnym wypadku nie przypomina stylu jazdy emeryta... :evil: Amorki nowe - zakładane z wahaczami.

Opublikowano

znajomy zrobił na febi 60tys.

ale miał sprawne amorki

no i jezdzi jak emeryt uwaza na dziurach

dlatego ze masz nowe amorki to cieszysz sie dłuzsza jazda na febi

Mój styl jazdy w żadnym wypadku nie przypomina stylu jazdy emeryta... :evil: Amorki nowe - zakładane z wahaczami.

Opublikowano

Moje Febi dolatały 40 tys. - i nic jak narazie im nie dolega. :good:

I pewnie długo jeszcze nie będzie...

Wbrew temu co twierdzą czasami zagorzali przeciwnicy tej firmy, jest ona ok :good:

Opublikowano

Założyłem lemforder po prostu super

Opublikowano

Witam dziś dzwoniłem do sklepu w Myślenicach gościu powiedział mi za jeden komplet na przednią os ale tylko na lewej strony 4 wahacze 1 stabilizator i dodatkowo 2 tuleje tylnej belki LEMFORDA będzie kosztował 1060 zł cena jest bez śrub a na allegro tyle samo mi wyliczyli .

Pytanie do TOM77 ile bym musiał u ciebie zapłacić ?

Opublikowano

Witam dziś dzwoniłem do sklepu w Myślenicach gościu powiedział mi za jeden komplet na przednią os ale tylko na lewej strony 4 wahacze 1 stabilizator i dodatkowo 2 tuleje tylnej belki LEMFORDA będzie kosztował 1060 zł cena jest bez śrub a na allegro tyle samo mi wyliczyli .

Pytanie do TOM77 ile bym musiał u ciebie zapłacić ?

:D :D

Świetne pytanie, świetne miejsce na takie pytania :doh1:

Opublikowano

Witam dziś dzwoniłem do sklepu w Myślenicach gościu powiedział mi za jeden komplet na przednią os ale tylko na lewej strony 4 wahacze 1 stabilizator i dodatkowo 2 tuleje tylnej belki LEMFORDA będzie kosztował 1060 zł cena jest bez śrub a na allegro tyle samo mi wyliczyli .

Pytanie do TOM77 ile bym musiał u ciebie zapłacić ?

:D :D

Świetne pytanie, świetne miejsce na takie pytania :doh1:

No właśnie Przemo :gwizdanie:

A kolegę proszę by pisał na pw :)

Opublikowano

mam pytanie do was znajomy mi zaproponował jeżeli wymieniam wahacze to żebym odrazu obydwie stronach zrobił ale mam tylko jedną stronę do roboty on twierdzi ze nowe wahacze są twardsze i te starsze wahacze szybciej się popsujom co wy o tym myślicie warto jest obydwie stron zrobić czy wystarczy tom uszkodzoną stronę wymienić .

  • 1 rok później...
Opublikowano

Odkopuję bo mnie dzisiaj ch... lekko strzelił. Moja furmanka nie przeszła przeglądu z powodu luzów obu górnych wahaczy prawej strony... Nadmienię że są to febi, wymienione jakieś 7-8 tyś km temu, raczej nie podróbki bo zakupione w Focie.

Na drugą stronę wsadziłem około tysiąca później lemki i te są ok.

Jutro będę reklamował, zobaczymy co z tego wyjdzie... Wahacze naprawdę oszczędzałem w aucie, często nadkładając drogi byle by nie było dziur. Co śmieszniejsze nie słychać jeszcze stuku, ale na trzepakach było wyraźnie widać że latają na sworzniach i gdyby nie przegląd pewnie bym się nie kapnął i jeździł aż gwarancja minie...

Opublikowano

febi?banan-10tyś, puka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.