Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z czasem się ich wyłapie,albo sami się zjawią.

Opublikowano

do nas dzisiaj na grilla wpadnijcie... i przywieźcie trochę słońca :)

za tydzień 24tego mam imieniny... macie się tam dobrze bawić za moje zdrowie :evil:

z pozdrowieniami Osa :hi:

Opublikowano

do nas dzisiaj na grilla wpadnijcie... i przywieźcie trochę słońca :)

za tydzień 24tego mam imieniny... macie się tam dobrze bawić za moje zdrowie :evil:

z pozdrowieniami Osa :hi:

Dzięki za zaproszenie na dzisiejszego spota,a na imieninki na pewno życzenia prześlemy :hi:

Opublikowano

Wiem że jesteś za podwalem,nawet za Ciebie zagłosowałem :wink4:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 22:15_________________________________________________trzeciaq chyba jest chory,bo tak wolno dzisiaj pomykał przez miasto :polew:

tylko bez nazwisk i kryptonimow !!!!

wolno sobie pojezdzic nie mozna, głowa sie kreci wokół szyji i szybko sie nie da :D

Opublikowano

trzeciaq chyba jest chory,bo tak wolno dzisiaj pomykał przez miasto :polew:

spoko, spoko ściema na szybach u jego niuni zrobiona to teraz nie widać, kto za sterami siedzi :polew:

pewnie posadził kogoś za kierke a sam za sprężynkami się ogląda :polew: :polew:

Opublikowano

Sciemy nie wylukałem bo było już prawie ciemno,ale Łukasz chyba też mniej widzi bo mnie nie zauważył :polew:

Leciałem na jego lewą burtę :kox:

Opublikowano

czepiacie sie szczegolow

Opublikowano

No panowie,widzę że modyfikacje idą na duży +.A ja stoję w miejscu :wallbash:

Opublikowano

czepiacie sie szczegolow

Nie czepiajcie się Łukasza,bo odwalił sobie scieme że aż chej :slina:

Opublikowano

Ja lansuje swoją furkę tylko umyciem na 24-go,po tym terminie przewiduje wyprucie kata bo 190k już pyknęło :wink4:

Opublikowano

Nowa kolekcja odzieży klubowej

>> WIOSNA - LATO 2009 <<

Serdecznie Wszystkich zapraszam na zakupy :hi:

Opublikowano

Najpierw wyślij to co zamówione,bo czekam od 6 kwietnia :gwizdanie:

(paka wreszcie doszła dzięki :hi:)

Opublikowano

Witam wszystkich audi-fanów serdecznie :hi:

Zrobiło się ciepło i co byście powiedzieli na spotkanie nad zalewem sulejowskim w czerwcowy długi weekend?

Jeśli ktoś chętny to zbierajcie namioty i śpiwory i wpadajcie do Karolinowa, nieopodal Smardzewic

jest tam fajne niedrogie pole namiotowe nad samą wodą

Ja tam będę przebywał od 10 do 15 czerwca, jeśli jest ktoś chętny to wpadajcie,

czym więcej osób, tym ciekawiej i weselej

Koszt pola:

15zł za namiot

5zł za auto

Dojazd jak będzie potrzeba wytłumaczę później

Opublikowano

Ciężko będzie mi dzisiaj dotrzeć,ale powinienem być.[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 09:16_________________________________________________Jednak byłem,nawet w chorobie nie mogłem opuścić spota :hi:[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 20:58_________________________________________________Czekam na fotki :naughty:[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 21:00_________________________________________________Chyba dzisiaj fotek nie będzie :slina:

Opublikowano

są:

6008729655ba97f9med.jpg

c25c705120dca287med.jpg

128a2f1543f52c33med.jpg

4ad552d16b6a32e4med.jpg

4f45ea132d417dfbmed.jpg

3a449597b62a3bdbmed.jpg

Opublikowano
:decayed: Wieluń śpi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.