Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spot za tydzień chyba na starym miejscu ul.Ciepłownicza :kox:

trzeba na Ciepłowniczej położyć świeży dywanik z gumy :polew:

Opublikowano

Też tak myślę,tam jednak jest najlepiej,zawsze coś się dzieje :radocha:

Opublikowano

Może ja też pomyślę o wycięciu tego KATA :mysli:

Postaram się wpaść 21-ego :>

Pozdrawiam.

Opublikowano

No Jarek tyle czasu Cię nie było chyba będziesz miał obcinkę :bicz:

Na 100%melduj się 21-go :good:

Jak śmiga furka?

Opublikowano

:shocked:w takim razie nie wiem czy przyjadę skoro ma być tak drastycznie :mysli:

Furka śmiga bez zarzutu :good: Nie ma co narzekać na staruszkę bo widać że się stara aby nasz związek trwał dalej :>

Postaram się wpaść (teraz jest 99,9%) to pogadamy jak zwykle o ciekawostkach i nowych pomysłach :>

Opublikowano

Jaro-Wielki czas na to spotkanie przybywaj :notworthy:

Zagłosuj na ul.Ciepłowniczą :naughty:

Opublikowano

:hi:

Głosuję na ul. Ciepłowniczą :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Głosuję na ul. Ciepłowniczą :gwizdanie:

na górze strony jest ankieta tam oddaj głos :>

pozdrawiam :hi:

Opublikowano

:hi:

Koledzy ,chciałem sobie wymienić żarówkę w liczniku bo nie świeciła mi górna część obrotomierza.Jakoś się tam dokopałem ale teraz już mi dwie nie świecą bo przy wymianie połamały mi się takie maluteńkie blaszki które są przy tych plastikowych wkładach do których wchodzi zarówka.Kupię te wkłady gdzieś ? Może macie gdzieś takie wkłady?

Opublikowano
  • Autor

Ja będę na 100% i tu i tu :polew:

fura umyta to można śmigać :kox::evil:

Opublikowano

:hi:

Koledzy ,chciałem sobie wymienić żarówkę w liczniku bo nie świeciła mi górna część obrotomierza.Jakoś się tam dokopałem ale teraz już mi dwie nie świecą bo przy wymianie połamały mi się takie maluteńkie blaszki które są przy tych plastikowych wkładach do których wchodzi zarówka.Kupię te wkłady gdzieś ? Może macie gdzieś takie wkłady?

Dokupisz,w sklepach moto pytaj.

Poczytaj na forum,jest o tym temat.

Opublikowano

Ja będę na 100% i tu i tu :polew:

fura umyta to można śmigać :kox::evil:

Moją też byś mógł umyć :polew: Do zobaczenia dzisiaj o 18.00.

Opublikowano

Dzisiaj pojedziemy całym spotem na myjnie :polew:

Opublikowano

Czekamy na zdjęcia :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

dzięki wszystkim za przybycie było super oby tak dalej :evil::hi::a4fan:

Opublikowano

Zapodaje kilka fotek z dzisiejszego spotu:

71195001eb9b2049med.jpg

81155081a017ef53med.jpg

Nowe fele Andrzeja:

cbce565c6a6024c3med.jpg

Ciekawa dojazdów-ka:

d68353d7e9802ef4med.jpg

A to moja zielona strzała.Nie ma lepszej :naughty:

8d4aa95f5fde52efmed.jpg

7392b4240edfae6dmed.jpg

Pr.o komentarze uczestników :notworthy:

Opublikowano
Pr.o komentarze uczestników

nieźle to wygląda, a minął już rok od pierwszego ZJAZDU :audi::a4fan: we Wieluniu

ciekawe jak wyszła bilardowa potyczka :mysli:

Opublikowano

Ciekawie :good: i wesoło :polew: jak zwykle !

No i najzważniejsze że pogoda dopisała bo w całej Polsce oprócz naszego rejonu napierniczał deszcz :> ale dzisiaj już wszędzie pada i trzeba furkę pobrudzić :wallbash:

Pozdrawiam wszystkich :hi:

Jarek

P.S.

Mam nadzieję że koledzy od bilarda czy kręgli zadymy nie zrobili :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.