Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O bilardzie i kręglach nic nie słychać,może bilami się pozabijali :polew:

Jaro jak by co to przypominam Jablanac-promem na Rab-miejscowość Lopar :wink4:

Opublikowano

O bilardzie i kręglach nic nie słychać,może bilami się pozabijali :polew:

Jaro jak by co to przypominam Jablanac-promem na Rab :wink4:

Ok. :good:

Opublikowano

O bilardzie i kręglach nic nie słychać,może bilami się pozabijali :polew:

Jaro jak by co to przypominam Jablanac-promem na Rab :wink4:

Ok. :good:

Miejscowość Lopar :naughty:

Opublikowano

O bilardzie i kręglach nic nie słychać,może bilami się pozabijali :polew:

Jaro jak by co to przypominam Jablanac-promem na Rab :wink4:

Ok. :good:

Miejscowość Lopar :naughty:

plaża Ciganka :wink4:

Opublikowano

O bilardzie i kręglach nic nie słychać,może bilami się pozabijali :polew:

Jaro jak by co to przypominam Jablanac-promem na Rab :wink4:

Ok. :good:

Miejscowość Lopar :naughty:

plaża Ciganka :wink4:

Dzika bez opalaczy?Nie dla każdego :naughty:

Opublikowano

O bilardzie i kręglach nic nie słychać,może bilami się pozabijali :polew:

Jaro jak by co to przypominam Jablanac-promem na Rab :wink4:

Ok. :good:

Miejscowość Lopar :naughty:

plaża Ciganka :wink4:

Dzika bez opalaczy?Nie dla każdego :naughty:

:polew: :polew: moja ulubiona :slina:

Opublikowano

Co nie którym wakacje porządne się marzą :kox:

Opublikowano

Następny spot oczywiście na ul.Ciepłowniczej-głosować.

Stare miejsce jest git :good:

Opublikowano

Pewnie że Ciepłownicza :good:

Jaro75 zaglądaj częściej na forum i spoty :notworthy:

Opublikowano

Pewnie że Ciepłownicza :good:

Jaro75 zaglądaj częściej na forum i spoty :notworthy:

T

Postaram się częściej wpadać :wink4: aczkolwiek mimo że bardzo podobają mi się "nasze autka" to dużą motywacją mogłyby być jak już kiedyś nadmieniałem fajne "hostessy" :gwizdanie: :good::cool1:

Tak tylko informacyjnie napisałem ale może organizatorzy pomyślą na tym :polew:

a wtedy to ja już zawsze... :>

Pozdrowionka

Jarek

Opublikowano

:notworthy: "szacun" :good: haha

Nie wiem jednak czy będę bo chcę zrobić cabrio z mojego Avanta :mysli: no i pytanie czy wyrobię się z czasem :wallbash:

Progi muszę wzmacniać ? :polew:

Opublikowano

:notworthy: "szacun" :good: haha

Nie wiem jednak czy będę bo chcę zrobić cabrio z mojego Avanta :mysli: no i pytanie czy wyrobię się z czasem :wallbash:

Progi muszę wzmacniać ? :polew:

Po co ci cabrio?Masz przecież klimę :polew:

Opublikowano

Tak Maro :gwizdanie: mam klimę i się wcale nie chwalę :polew:

ale pomyśl jak te wszystkie "hostessy " wyglądałyby w tym cabrio :polew:

:hi:

Opublikowano

Chyba z wami się przejadę :good:

Mój sedan z klimą i szyber dachem w każdym calu wymięka :slina:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 23:27_________________________________________________Co nikt nie pisze :angry:

Opublikowano

Brak czasu,ja na sezon przesiadam się na CBR :evil:

Opublikowano
  • Autor

Też bym taką pośmigał :gwizdanie:

Opublikowano

Brak czasu,ja na sezon przesiadam się na CBR :evil:

Przyjedź na spota to ją troszeczkę przegonimy :kox:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 09:14_________________________________________________Do spota niedzielnego blisko,może ktoś się zapowie :)

Opublikowano
  • Autor

Ja na 100% :good:

Opublikowano

W przeciwieństwie do tych którzy wyjechali na wakacje ja będę na pewno :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.