Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

70 użytkowników zagłosowało

1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Wszyscy kaca jeszcze po Sylwestrze mają :polew:

nuuuuuuuu, ale codzienność wraca :evil:

jak Ci się reflektory Damiana widzą :mysli:

cze Rafał, jak powrót na wyspy (założyłeś zimówki)

co ze zużyciem oleju, jak druga płyta od nawi :mysli:

Witam zimówki założone gdybym ich nie miał to chyba do dziś bym stał na autostradzie (miejscami bardzo ślisko) .Olej :mysli: w Polsce pojeździłem trochę (w koło komina jakieś 800km) i był spokój przed wyjazdem do UK sprawdziłem stan było poza połową po zrobieniu ok 700km zaświeciła się kontrolka minimum dolałem troszkę i spokój jak na razie dziwna sprawa :mysli: płytka śmiga ale nadruk posypał się cały od temperatury. ps ( u mnie zima teraz śmieje się z angoli jak pchają swoje auta ) w moim profilu nowe fotki zimowe Pozdrawiam :th:

chlopaki kto s ma jakis artykol prawny odnoscie LEDów paskow, wczoraj mialem spotkanie z VW i pan byl zniesmaczony ze ich uzywam i pogrozil. puki co off ale jak bede mial artykol ze nie sa zabronione to oczywiscie ON

a mają homologacje :gwizdanie:

Łukasz, jak nie chcesz mieć znowu kłopotów z policją to je zdejmij, i ciesz się, że Ci tylko pogroził :evil:

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :shocked:

któż to się odezwał, no czekamy na Was, tylko pamiętajcie o tym, że zimno jest :evil:

i po takiej długiej przerwie to i jakoś by się przydało :drinks:

Ledy tylko z chomologacją można zakładać i wtedy pały mogą się wypałować :naughty:

Albo płacimy :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 21:48_________________________________________________

postaramy się dojechać :good:

Po tak długim czasie to chyba rzeczywiście sprawę o bufet z Rafałem oprzemy :wink4:

maro dzięki za przybycie :hi:

dla całej reszty :bicz:

chyba trzeba zawiesić wieluńskie zloty na czas zimy bo niepotrafią przyjeżdżać na nie :embarrassed::thumbdown: