Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dywaniki gumowe


mnetzimny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie , mianowicie czy z audi a4 b6 podejdą oryginalne tylne dywaniki gumowe do a4 b5 poliftowej ??

Bo z tego co dzwoniłem do dealerach audi nie idzie już zamówić nigdzie tylnych dywaników gumowych do a4 b5 , a do b6 można zamówić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj na allegro, duzo jest, mozna kupic w dobrych pieniadzach wszystkie dywaniki w zestawie z mata do bagaznika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie , mianowicie czy z audi a4 b6 podejdą oryginalne tylne dywaniki gumowe do a4 b5 poliftowej ??

Bo z tego co dzwoniłem do dealerach audi nie idzie już zamówić nigdzie tylnych dywaników gumowych do a4 b5 , a do b6 można zamówić .

Jak szukasz gumowe to polecam ORYGINALNE dywaniki gumowe Audi A4 B5 M200310 (2566463207) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Są bardzo dobrej jakości i tak jak w opisie mają wysoka krawędź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dywaniki to z oryginałem mają tyle wspólnego co rum z rumakiem :wink: ale wyglądają ok i cena też dobra. Ewentualnie niemieckie Petexy. Kształem dywaniki oryginalne z B6 z grubsza przypasują, ale na pewno ich nie zapniesz w oryginalne mocowania w podłodze i będą się suwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje petexy pasowaly ale na 99%, o ile lewy dywanik sie zapina, to prawego trzeba troche zwężyć żeby trafił w otwory, dlatego jak już się go zapnie to jest niewielka fałda ale ogólnie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie , mianowicie czy z audi a4 b6 podejdą oryginalne tylne dywaniki gumowe do a4 b5 poliftowej ??

Bo z tego co dzwoniłem do dealerach audi nie idzie już zamówić nigdzie tylnych dywaników gumowych do a4 b5 , a do b6 można zamówić .

Jak szukasz gumowe to polecam ORYGINALNE dywaniki gumowe Audi A4 B5 M200310 (2566463207) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Są bardzo dobrej jakości i tak jak w opisie mają wysoka krawędź.

polecam patexy pomimo braku stoperow wcale mocno sie nie przesuwają...

Ani te z linku ani Petexy mi się nie podobają i nie założę takich, jedyne które mi się podobają to te oryginały na przód JEDYNE ORYGINALNE DYWANIKI GUMOWE AUDI A4 B5 95-00 (2530228536) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Problem w tym że tylnych oryginalnych już nie można zamówić dlatego szukam oryginalnych jeszcze tylnych . Dlatego się pytałem czy ori z B6 podejdą do B5 bo można je zamówić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, ja puki jest okres letni mam tylko ori welury bo mam jasno szarą wykładzinę na podłodze a takich gumowych do B5 się nie kupi a czarne wyglądają tragicznie...:facepalm:

Za to na zimę kupię jakiekolwiek spasowane do B5, byle by miały wysokie ranty bo akurat w nosie będę miał jak to w zimie będzie wyglądało wsiadając do auta 5 razy dziennie z buciorami ze śniegiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde , dywaniki maja być czarne po to żeby jak najmniej się brudziły jak wybrzydzacie ,że te wyglądają tragicznie czy tamte to polecam sklep z dywanami :grin: ja ze swojej strony polecam Petex jakość gumy do wszystkich innych (miałem ich troche) jest super mega extra widać rękę niemca a wygladają w aucie naprawde dobrze lepiej niż na fotkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...