Skocz do zawartości
IGNOROWANY

H&R, Eibach, Weitec... ile faktycznie obniżają?


olek_BB

Rekomendowane odpowiedzi

Może zależy od tego ile miały nalatane bo jak ja u siebie założyłem 29369-2 (mam ośkę sedan) to przód siadł mi 35 mm od serii a tył około 25 - 30 mm a springi chyba katalogowo mają chyba -40 przód i tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z twardością sprężyn?co usztywni samochód a nie zrobi taczki,interesuje mnie obniżenie -30,-35 max,nie wiem czy na przód nie dać -30 a na tył kupić 1be -20,miałem kiedyś 90-siątkę na -40 mts technik amory i sprężyny i nie dawało się na tym jeździć w dalekie trasy,było to za twarde jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zależy od tego ile miały nalatane bo jak ja u siebie założyłem 29369-2 (mam ośkę sedan) to przód siadł mi 35 mm od serii a tył około 25 - 30 mm a springi chyba katalogowo mają chyba -40 przód i tył.

te springi maja katalogowo siąść -35, te moje są drugi sezon więc nie sądzę, że są uklepane.

Jeśli chodzi o to, ze Tobie siadł mniej to może dlatego, że masz niższe obciążenie osi przedniej plus to, że sedan dało taki efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zależy od tego ile miały nalatane bo jak ja u siebie założyłem 29369-2 (mam ośkę sedan) to przód siadł mi 35 mm od serii a tył około 25 - 30 mm a springi chyba katalogowo mają chyba -40 przód i tył.

te springi maja katalogowo siąść -35, te moje są drugi sezon więc nie sądzę, że są uklepane.

Jeśli chodzi o to, ze Tobie siadł mniej to może dlatego, że masz niższe obciążenie osi przedniej plus to, że sedan dało taki efekt

A no tak sorki ja miałem 29368-2 one były dedykowane niby do Quattro i były - 45mm katalogowo ale że mam ośkę to nie siadły jak powinny. Ciekawe jest to że założyłem je zamiast ProKit Eibacha i były tak miękkie w porównaniu z ProKitem że aż mi przeszkadzały i po miesiącu wyleciały z auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zależy od tego ile miały nalatane bo jak ja u siebie założyłem 29369-2 (mam ośkę sedan) to przód siadł mi 35 mm od serii a tył około 25 - 30 mm a springi chyba katalogowo mają chyba -40 przód i tył.

te springi maja katalogowo siąść -35, te moje są drugi sezon więc nie sądzę, że są uklepane.

Jeśli chodzi o to, ze Tobie siadł mniej to może dlatego, że masz niższe obciążenie osi przedniej plus to, że sedan dało taki efekt

A no tak sorki ja miałem 29368-2 one były dedykowane niby do Quattro i były - 45mm katalogowo ale że mam ośkę to nie siadły jak powinny. Ciekawe jest to że założyłem je zamiast ProKit Eibacha i były tak miękkie w porównaniu z ProKitem że aż mi przeszkadzały i po miesiącu wyleciały z auta.

faktycznie H&R dają wrażenie większego komfortu, tak właśnie było u mnie w stosunku do 1BE. Mi akurat to odpowiada choć nigdy nie jeździłem Eibachach więc nie mam porównania.

Tak czy inaczej moim zdaniem te -50 z przodu tak jak masz (pomijam sytuację gdy ma się gwint) to moim zdaniem za dużo. Nie wiem po jakich mieście najczęściej się poruszasz, ale u mnie jest to dość kłopotliwe:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam po Bielsku-Białej a tu naprawdę mamy dobre drogi. Rocznie robię około 15 tys. km i luzik. Wiadomo trzeba troszkę uważać ale ogólnie spoko. Chętnie bym jeszcze z 1 cm go opuścił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam po Bielsku-Białej a tu naprawdę mamy dobre drogi. Rocznie robię około 15 tys. km i luzik. Wiadomo trzeba troszkę uważać ale ogólnie spoko. Chętnie bym jeszcze z 1 cm go opuścił :decayed:

tośmy się zgadali:grin: to samo miasto - te same drogi a różne oceny:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie teraz patrzę :polew: Ale tak poważnie to swego czasu dużo latałem po kraju to w Bielsku mamy naprawdę niezłe drogi :thumbup1: pomijając może PCK i jakichś parę bocznych a tam jaki by zawias nie był to po prostu trzeba zwolnić. No chyba że drażni cię brak możliwości dojechania do krawężnika ale ja już tak mam w drugim aucie i się przyzwyczaiłem.

P.S. Czuje się zawiedziony że nie kojarzysz mojego wypieszczonego jedynego chyba w B-B S-lina sedan :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Czuje się zawiedziony że nie kojarzysz mojego wypieszczonego jedynego chyba w B-B S-lina sedan :facepalm:

oczywiście, że kojarzę:wink: i jeszcze ten pełny S-line:slina::naughty::oklasky::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie H&R tak samo jak u MAGIC87 siadly cos ok -50mm :decayed: moze i nie jest tak miekko ja na ori sprezynach ale z wieksza predkoscia w zakretach ladnie trzyma auto przy glebie :decayed: tak z innej beczki kamelus co to za dokladka z przodu fajnie to wyglada gdzie to nabyles :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...