Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)


Wajsik86

Rekomendowane odpowiedzi

co za odboje na tyle masz?? bycze? szukam cos na sell bo mi się wybiły suczki i trze czasami a bycze mi nie wejda w springi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam plastry grubości obudowy amora z dziurą w środku,powiększyłem otwór w tych gumach z 10mm na grubosc tłoczyska i w jednym miejscu naciąłem zeby sobie wsadzać bez rozbierania amora,póki co najlepsze jakie miałem.Jak będe przy aucie moge Ci zrobić foto jak to wygląda.Jak by sie uprzeć to nawet osłon na nie wchodzi.

Tymczasem przy okazji grzebania i czekania aż wosk dojdzie,pomalowałem sobie ramke grilla plastilakiem

IMG_1064_zpsd2181fe3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, najładniejsza sztuka na forum, przynajmniej z tych, które widziałem :D

I lift idealnie utrzymany z gustem i bez żadnej przesady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fafnasty coś takiego mam wsadzone z tył i jest twardziel

IMG_1067_zps977f004c.jpg IMG_1068_zps6867fa34.jpg

Jakby co daleko do sklepu nie mam mogę Ci ogarnąć chociaż nie wiem czy nie są podobne do klipsów z allegro(ich nie miałem) trzeba się troche pobawić z powiększeniem otworu ale za to amora nie trzeba wyciągać no i nie wylatują :)

Troll poogladaj troche,bo na forum są zdecydowanie ładniejsze :P u mnie póki co obowiązuje zasada "koło i gleba nic więcej nie trzeba" chociaż glebe zmieniłbym tu na spas bo na tym mi bardziej zależy :wink:


Jakieś tam foto na spontanie,tył niestety jeszcze nie ustawiony jak ma być no i w sumie już nie aktualne bo zaciski zmieniły kolor i ramka grila :)

IMG_1126_zps8f52cc39.jpg IMG_1133_zpse2d245ad.jpg IMG_1134_zps39c5f420.jpg IMG_1138_zpsf8ed2985.jpg IMG_1140_zps86868fd1.jpg

a tak wyglądają obecnie zaciski

zaciskprzoacuted_zps53bc9e1d.jpg zaciskty1420_zps3ac475d8.jpg


Aaaa i bym zapomniał,jest też filmik z wycieczki po passata W8

Edytowane przez Wajsik86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie elegancko się kręcą w ruchu:P:P :naughty: . i furka robi robotę:)można wiedzieć jaka nazwa feli bo nie doczytałem")") :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się świetnie na tych kolach. Widziałem na żywo w innej a4 i robią robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Touareg 19" wpisz w Allegro wyskakują z oponami w połowie strony masz same felgi :) albo jak masz wiecej kasy to wpisz "bentley continental 19" wychodzą w podobnym wzorze tylko troche droższe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie znalazło się:):)tylko powiedz kolego jakie masz oponki na nich założone:)?oryginalny rozstaw to 5x130?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na urodziny sprawiłem sobie prezent,mała rzecz a cieszy-roleta tylnej szyby :)

Wywalanie kanapy i starej półki....

IMG_1486_zps36a79c8b.jpg

Stara vs nowa półka,w starej był dodatkowy stop i ładniejsze maskownice głośników no to trzeba było przełożyć...

IMG_1489_zpsd225cc02.jpg IMG_1490_zps15c99f4b.jpg

Od razu zrobiło się przyjemniej w środku...

IMG_1491_zpsdba0c9c9.jpg IMG_1492_zps99b940ed.jpg

Aaaa i na koniec stwierdziłem,że tarcze słabo wypełniają 19 więc założyłem 16 :decayed:

IMG_1493_zps7a6494d6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_1710_zps9a695a10.jpg

Od lowride.pl końcowy tłumik z kwasiaka,środkowy pójdzie out a zamiast kata strumiennica.W czwartek zobaczymy jak to gada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy coś lepiej bd jechało:) kolor taki masz jak moja:)

nie, to Ty masz taki kolor jak on :bag:

czekam na exhaust soundchceck :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie, to Ty masz taki kolor jak on :bag:
faktycznie jest róznica :grin:

czekam na exhaust soundchceck :decayed:
szału na pewno nie będzie,ale na pewno coś skręce :wink:

Zastanawiam sie tylko czy kominy nie za duże bo jeszcze nie załozyłem a już mi chłopaki w pracy puszke wrzucili do środka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...