Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)


Wajsik86

Rekomendowane odpowiedzi

zapowiada sie grubo na sezon :) Jestem ciekaw jak usiądzie to koło

na 100% bedzie ladnie spasowane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowiada sie grubo na sezon :) Jestem ciekaw jak usiądzie to koło

na 100% bedzie ladnie spasowane :D

w to nie wątpie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadł komp z chipem robionym na 216 i seryjne graty,pojawia mi sie dziwne szarpnięcie przy max bucie zmieniony nastawnik na seryjny nic nie pomógł będziemy kombinować dalej co to moze być. Tym bardziej ze wywala błąd nastawnika. Po pierwszych testach logi zrobione do 5200 ciągnie i ogarnia kąt wtrysku. Skończyło sie na tym ze misiaki mnie trzepaly a dwumas mnie przestaje lubić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze winne sa twoje mniejsze wtryski wzgledem dawek ustawionych pod 216

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze one juz jeździły na sporej dawce i nigdy nie miałem takiej sytuacji,no i ten błąd nastawnika mnie zastanawia chyba ze cos w programie jest pogrzebane. Max napięcie ma juz od 2100. Kumpel miał odcinke a u mnie brak :)

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:31 ----------

Już problem wyjaśniony - nastawnik ma max napięcie minimalnie poniżej zadanego 4.5V dlatego wali błędem,ale idzie to ogarnąć bez zmniejszania napięcia zadanego:wink:

---------- Post dopisany 28-02-2014 at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany 04-02-2014 at 19:56 ----------

yjazareb.jpg

Stare nakrętki sie nie chciały odkręcić więc jest komplet nowych :)

Co do modow silnika soft cały czas sie zmienia. Tak przy okazji do ilu stopni wyprzedza wam kat wtrysku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze one juz jeździły na sporej dawce i nigdy nie miałem takiej sytuacji,no i ten błąd nastawnika mnie zastanawia chyba ze cos w programie jest pogrzebane. Max napięcie ma juz od 2100. Kumpel miał odcinke a u mnie brak :)

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:31 ----------

Już problem wyjaśniony - nastawnik ma max napięcie minimalnie poniżej zadanego 4.5V dlatego wali błędem,ale idzie to ogarnąć bez zmniejszania napięcia zadanego:wink:

---------- Post dopisany 28-02-2014 at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany 04-02-2014 at 19:56 ----------

http://img.tapatalk.com/d/14/02/28/yjazareb.jpg

Stare nakrętki sie nie chciały odkręcić więc jest komplet nowych :)

Co do modow silnika soft cały czas sie zmienia. Tak przy okazji do ilu stopni wyprzedza wam kat wtrysku?

gdzie dorabiałeś nakrętki i jakie koszta, możesz puścić PW:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi sie załatwić z TA. Ale szukałem firmy i koszt dorobienia to ok 200zl komplet stalowych,zabezpieczonych. W niedziele będę w domu to dam Ci namiary :)

---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ----------

6utuhy7u.jpg

Alu pomalowane,w marcu gumki i na auto :)

---------- Post dopisany 11-03-2014 at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany 01-03-2014 at 12:37 ----------

azu2abyt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szewc bez butów chodzi,brudny aż wstyd pokazywać :(

---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ----------

8ubetu9y.jpgaheju9y6.jpgta2ata4a.jpguvuqemyz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi robote :D Na zywo pewnie lamie karki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma ori lakier i przepolerowane paski jakos mi to średnio podchodzilo,ten lakier jest jaśniejszy niż ten w którym wychodziły i nie połysk tylko satyna. Felgi 9j et30 zrobione,opony 215/35 przód i tył idealnie sie zgrał jak chciałem,wystają same ranty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...