Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no jestem ciekaw jak ładnie się ułoży na wiosnę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

uqu9u3e7.jpg

Dzisiaj dzień dobroci dla audi :)

Opublikowano

zapowiada sie grubo na sezon :) Jestem ciekaw jak usiądzie to koło

Opublikowano
zapowiada sie grubo na sezon :) Jestem ciekaw jak usiądzie to koło

na 100% bedzie ladnie spasowane :D

Opublikowano
zapowiada sie grubo na sezon :) Jestem ciekaw jak usiądzie to koło

na 100% bedzie ladnie spasowane :D

w to nie wątpie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wpadł komp z chipem robionym na 216 i seryjne graty,pojawia mi sie dziwne szarpnięcie przy max bucie zmieniony nastawnik na seryjny nic nie pomógł będziemy kombinować dalej co to moze być. Tym bardziej ze wywala błąd nastawnika. Po pierwszych testach logi zrobione do 5200 ciągnie i ogarnia kąt wtrysku. Skończyło sie na tym ze misiaki mnie trzepaly a dwumas mnie przestaje lubić :)

Opublikowano

Moze winne sa twoje mniejsze wtryski wzgledem dawek ustawionych pod 216

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tylko ze one juz jeździły na sporej dawce i nigdy nie miałem takiej sytuacji,no i ten błąd nastawnika mnie zastanawia chyba ze cos w programie jest pogrzebane. Max napięcie ma juz od 2100. Kumpel miał odcinke a u mnie brak :)

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:31 ----------

Już problem wyjaśniony - nastawnik ma max napięcie minimalnie poniżej zadanego 4.5V dlatego wali błędem,ale idzie to ogarnąć bez zmniejszania napięcia zadanego:wink:

---------- Post dopisany 28-02-2014 at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany 04-02-2014 at 19:56 ----------

yjazareb.jpg

Stare nakrętki sie nie chciały odkręcić więc jest komplet nowych :)

Co do modow silnika soft cały czas sie zmienia. Tak przy okazji do ilu stopni wyprzedza wam kat wtrysku?

Opublikowano
Tylko ze one juz jeździły na sporej dawce i nigdy nie miałem takiej sytuacji,no i ten błąd nastawnika mnie zastanawia chyba ze cos w programie jest pogrzebane. Max napięcie ma juz od 2100. Kumpel miał odcinke a u mnie brak :)

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:31 ----------

Już problem wyjaśniony - nastawnik ma max napięcie minimalnie poniżej zadanego 4.5V dlatego wali błędem,ale idzie to ogarnąć bez zmniejszania napięcia zadanego:wink:

---------- Post dopisany 28-02-2014 at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany 04-02-2014 at 19:56 ----------

http://img.tapatalk.com/d/14/02/28/yjazareb.jpg

Stare nakrętki sie nie chciały odkręcić więc jest komplet nowych :)

Co do modow silnika soft cały czas sie zmienia. Tak przy okazji do ilu stopni wyprzedza wam kat wtrysku?

gdzie dorabiałeś nakrętki i jakie koszta, możesz puścić PW:wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Udało mi sie załatwić z TA. Ale szukałem firmy i koszt dorobienia to ok 200zl komplet stalowych,zabezpieczonych. W niedziele będę w domu to dam Ci namiary :)

---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ----------

6utuhy7u.jpg

Alu pomalowane,w marcu gumki i na auto :)

---------- Post dopisany 11-03-2014 at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany 01-03-2014 at 12:37 ----------

azu2abyt.jpg

Opublikowano
:naughty: Zapowiada się za***iście
Opublikowano

Jakie parametry i opona?:decayed:

Opublikowano
This-thread-is-useless-without-pictures.gif
Opublikowano
  • Autor

Szewc bez butów chodzi,brudny aż wstyd pokazywać :(

---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ----------

8ubetu9y.jpgaheju9y6.jpgta2ata4a.jpguvuqemyz.jpg

Opublikowano

Robi robote :D Na zywo pewnie lamie karki :D

Opublikowano

brakuje mi trochę tych polerowanych pasków na felgach, poza tym mega :kox:

Opublikowano
  • Autor

Kolega ma ori lakier i przepolerowane paski jakos mi to średnio podchodzilo,ten lakier jest jaśniejszy niż ten w którym wychodziły i nie połysk tylko satyna. Felgi 9j et30 zrobione,opony 215/35 przód i tył idealnie sie zgrał jak chciałem,wystają same ranty.

Opublikowano

mega!

Opublikowano

Ta fela robi robote :D

Opublikowano

Fela miazga piękna robota :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.