Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

piękna, trzeba się na te foty ustawić, może w przyszłą niedziele?

Opublikowano

Jedziesz do ostrowa ?

wysłane snickersem

Opublikowano
  • Autor

Trudno mi powiedzieć bo póki co jestem bez pracy dlatego odpuszczam trochę zlotów i wszystkie mody.A szkoda bo chętnie bym się z Wami napił:wink:

Opublikowano
  • Autor

Audi w weekend wiezie mojego dobrego kumpla do ślubu i w związku z tym zaliczyło dzisiaj małe spa,a było co robić...

dvzr.th.jpg xphb.th.jpg

przy okazji mała przymiarka :decayed:

unqk.th.jpg

Zestaw na szybko hdc i na to glasur,felgi umyte do czysta ze smoły smaru i klocków i zabezpieczone shellem

ivz0.th.jpg djxp.th.jpg p8s9.th.jpg

i efekt końcowy :-D

v0r2.th.jpg r5ia.th.jpg jj8c.th.jpg ozq5.th.jpg v0sm.th.jpg

Wielkie dzięki dla Tomka za wspólną robotę:hi:

---------- Post dopisany 16-07-2013 at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany 10-07-2013 at 23:37 ----------

Gleba gleba gleba:facepalm: przejazd Zgorzelec-Poznań Jako,że lubię jeździć wieczorem-nocą bo wtedy na drodze jest mniej idiotów i niedzielnych kierowców leciałem sobie drogą którą praktycznie,że znam na pamięć aż tu nagle przy 120 wyłonił mi się dzik leżący na drodze miałem tylko czas żeby go między koła wziąć bo miejsca na inny manewr nie było,wyrwał mi zderzak z mocowań,pozaginał przewody od klimy,wyrwał rozpórkę i zostawił kępki włosów na każdym wystającym elemencie podwozia w sumie jak na takiego byka to audi wyszło całkiem dobrze.

Rozpórke wyrwało z mocowania,śruby brak

u2na.th.jpg 03hg.th.jpg

Zderzak już siedzi na swoim miejscu,a rozpórkę musze wyprostować i zamocować inaczej:whistling: przewody od klimy podgięte najwyżej jak się dało,ale w planach jest już osłona

Opublikowano

Mega robota :) Piętka "bepiątka" :)

Opublikowano

ja zimą też miałem podobną akcję, zamarznięty lis wyłonił mi się spod tira, też go okraczyłem to targałem go z kilometr pod autem, bo nie było się gdzie zatrzymać :grin:

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ----------

fura po pucowaniu :slina: :slina: :slina: obłędnie się świeci

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Odma którą kupiłem jakiś czas temu długo nie pożyła musiałem kupić następną...

ua4f.th.jpg

Przy okazji wymiany osłony przegubu wywaliłem jeden wahacz bo miał luz na sworzniu już,ale wiedziałem,ze tak będzie decydując się na ten model:decayed: powiem nawet,że nie jest z nimi tak źle jak niektórzy twierdzą:wink:

18r7.th.jpg

Do tego po kilku testach wyszło,że pompa najlepiej pracuje na nastawniku,tłokorozdzielaczu i nurnikach z jednego modelu i ta trójka jest przeszczepiona z renówki.Poprawił się moment z dołu,spadło spalanie i końcówki wydechu wreszcie nie zachodzą sadzą jak przedtem.Dawka na jałowym ustawiona na ok 7mg.

Z ciekawości ostatnio ustawiłem się z golfem mk4 asv+chip który podobno ma 136km i ze świateł nie miał szans z rolki był blisko do tego a4 jest cięższe więc pozytywnie byłem zaskoczony:whistling:

---------- Post dopisany 08-09-2013 at 00:49 ---------- Poprzedni post napisany 03-08-2013 at 17:52 ----------

Style'd

dzzv.th.jpg 7ra7.th.jpg 7r5b.th.jpg dmpk.th.jpg 9i3g.th.jpg 44hz.th.jpg 7as4.th.jpg n7rl.th.jpg

Opublikowano
:jerk::jerk::jerk:
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kozak audi nam nadziejE ze kiedyś sie spotkamy gdzieś na zlocie :) pzdr

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki chłopaki za dobre słowo,co do wyglądu to na pewno na przyszły sezon się zmieni bo koło się sprzedało:wink:

Audi już na zimowym setupie,ale zbrojenie na przyszły sezon trwa:naughty:

Trafiła mi się w dobrej kasie kierownica,ale w średnim stanie.Tak wygląda po wizycie w carsdream :naughty:

8n7r.th.jpg

Jeszcze myśle nad poduszką w skórze tylko wtedy jedyna opcja to ta od tt

Popychacze zaczynały coraz bardziej klepać więc wpadły nowe

72l3.th.jpg e12k.th.jpg

I chyba powoli zaczynam zbierać graty do modzenia silnika,bo pojeździłem czymś troche mocniejszym i czuje lekki niedosyt teraz:decayed:

trha.th.jpg

---------- Post dopisany 26-11-2013 at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany 09-11-2013 at 18:32 ----------

Zaczynamy zbierać graty,jutro wypalanie :)

cu1n.th.jpg

Opublikowano

zaczynasz myśleć nad mocą? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
zaczynasz myśleć nad mocą? :naughty:

cały czas myślę:naughty: ale stwierdziłem,że jak kupie pierwszy element to łatwiej będzie sie zabrać za całość:grin:

chce jeszcze nagrać filmik jak to sie teraz zbiera i policzyć czas bo według gps wychodzi 8.4s i trochę mi się w to wierzyć nie chce:whistling:

Opublikowano

8,4 to robią dyszle 160konne:decayed:

Opublikowano

zdrowo by było :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No też właśnie telefon mnie tu ściemnia chyba:grin: filmik prawde powie:decayed:

---------- Post dopisany 27-11-2013 at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2013 at 23:27 ----------

a podpowiedzcie mi jeszcze czy poliftowe listwy pasują na przedliftowe drzwi? bo mam komplecik i nie wiem czy malować:decayed:

---------- Post dopisany 08-12-2013 at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2013 at 00:03 ----------

kolejne elementy układanki do kompletu - flansza i td04-13t

2ow1.th.jpg 9q6m.th.jpg

---------- Post dopisany 13-01-2014 at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany 08-12-2013 at 00:48 ----------

No i sa 19 :)

py4ype2u.jpg7atene2y.jpg

Opublikowano

a co za wzór:naughty:

Opublikowano

Tez jestem bardzo ciekawy ale bardzo zacnie wyglada

Opublikowano
  • Autor

Tym razem z grupy vag :) nie wiem czy wrzucić teraz czy pomalować w docelowy kolor i naciągnąć opony najpierw:) liczę na to ze jak skręce przód to bedzie jak z tył jeśli nie,trzeba bedzie dystans stoczyć

---------- Post dopisany 14-01-2014 at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2014 at 20:47 ----------

Audi felgi chyba przypadły do gustu bo po przymiarce zostawiła mi to :)

yjyru9yb.jpg

Kolor sie zmieni...

evuvareg.jpg

Opublikowano

Ładnie siadly :wink:

Opublikowano

Przód po obniżeniu spokojnie się zrówna z rantem, a może nawet wskoczy do środka:wink:

U mnie tak wyglądało przed obniżeniem

IMG_20130422_165011.jpg

A tak po obniżeniu:

1025524_652606351433856_928715657_o.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.