Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Czyli program do obliczania offsetu mi dobrze pokazał :) tył na równi a przód jak piszesz,gdyby tak siadlo to bedzie idealnie. Naciągnie sie 215 i powinna sie schować. Wlasnie powiedzcie mi przednie nadkola nacinac przed rolowaniem? Czy sie poddadzą bez? Zależy mi zeby z zewnątrz nie było widac

Opublikowano

Plastikowe nadkola wyżnij nożykiem do tapet tuż przy tym progu co łączy się z błotnikiem, inaczej będzie szurać po oponie:wink:

Opublikowano
  • Autor

Nadkole to sie wytrze samo :P ale co z tym rancikiem blotnika zrobic,bo przodu jeszcze nigdy nie ruszalem

Opublikowano
Nadkole to sie wytrze samo :P ale co z tym rancikiem blotnika zrobic,bo przodu jeszcze nigdy nie ruszalem

zaklep

Opublikowano
  • Autor

Mam dojście do rolki,tylko męczyć to jak jest czy nacinac?

Opublikowano
Mam dojście do rolki,tylko męczyć to jak jest czy nacinac?

jak masz rolke, to rolkuj, tylko nie przesadz, bo przednim błotnikiem lubi miotać, a bez rolki natni w w 3 - 4 miejsach i delikantie zaklep

Opublikowano
  • Autor

No to będę próbował bo w passacie z tył to gomowka,a potem młotek 5kg ledwo dawał radę :) ale jak nie trzeba nacinac to spoko :)

Opublikowano
No to będę próbował bo w passacie z tył to gomowka,a potem młotek 5kg ledwo dawał radę :) ale jak nie trzeba nacinac to spoko :)

tył co całkiem co innego, z przodu masz cienutką blaszkę:wink:

Opublikowano
  • Autor

No dlatego chce za wczasu zaklepac zanim wywine opona :) nie po to 19 bedzie zeby koza była :P

Opublikowano

Dobry wybór -)

Jak zrobisz nadkola to napisz co i jak bo tez sobie muszę zrobic xD

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Auto nie może stać dłużej niż weekend dlatego kupiłem kolektor który ułatwi mi dorobienie flanszy pod turbo i wstępne przymiarki turbo z kolektorami bez rozbierania auta+zaślepka egr

0nsc.jpg

Komplecik pod kapę

xufj.jpg

kolejne śruby do kompletu,tym razem z porsche

5wp0.jpg

Opublikowano

Jaki koszt takich srub?

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem miałem za piwo to grzech było nie brać,te bo sa większe ale od vw kosztowały ok 120-140zl

Opublikowano

Najgorsze jest jak ma sie dystanse, wtedy juz fabrycznych zlodziejek nie dobierzesz, trzeba kombinować z wynalazkami

Opublikowano
  • Autor

To mnie nie dotyczy :) dystans do piasty na zwykłe i felgę do dystansu na zwykle plus zabezp. Nie ma żadnych pół metrowych śrub :D

Opublikowano

A no chyba ze tak, ja u siebie mam 15mm dystanse ale bez opcji przykrecenia

Opublikowano
  • Autor

Są też plusy - masz o połowę mniejszą dźwignię na łożysko :)

Opublikowano
Są też plusy - masz o połowę mniejszą dźwignię na łożysko :)
mówisz ze z dystansem mniej cierpi lozysko? Musze zakupić takie śruby bo w mieście jakieś czarnuchy kradną na potęgę fele radia 2 din, ostatnio koledze zawineli rns z b7:kwasny:
Opublikowano
  • Autor

Z dystansem bardziej cierpi łożysko bo siła koła zwiększona jest dodatkowo dźwignią jaką jest dystans

---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ----------

3ahyte3e.jpg

Na wiosnę zmieniamy fk highsport na bilsteina b16 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.