Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)


Wajsik86

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli program do obliczania offsetu mi dobrze pokazał :) tył na równi a przód jak piszesz,gdyby tak siadlo to bedzie idealnie. Naciągnie sie 215 i powinna sie schować. Wlasnie powiedzcie mi przednie nadkola nacinac przed rolowaniem? Czy sie poddadzą bez? Zależy mi zeby z zewnątrz nie było widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastikowe nadkola wyżnij nożykiem do tapet tuż przy tym progu co łączy się z błotnikiem, inaczej będzie szurać po oponie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadkole to sie wytrze samo :P ale co z tym rancikiem blotnika zrobic,bo przodu jeszcze nigdy nie ruszalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadkole to sie wytrze samo :P ale co z tym rancikiem blotnika zrobic,bo przodu jeszcze nigdy nie ruszalem

zaklep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dojście do rolki,tylko męczyć to jak jest czy nacinac?

jak masz rolke, to rolkuj, tylko nie przesadz, bo przednim błotnikiem lubi miotać, a bez rolki natni w w 3 - 4 miejsach i delikantie zaklep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będę próbował bo w passacie z tył to gomowka,a potem młotek 5kg ledwo dawał radę :) ale jak nie trzeba nacinac to spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będę próbował bo w passacie z tył to gomowka,a potem młotek 5kg ledwo dawał radę :) ale jak nie trzeba nacinac to spoko :)

tył co całkiem co innego, z przodu masz cienutką blaszkę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór -)

Jak zrobisz nadkola to napisz co i jak bo tez sobie muszę zrobic xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nie może stać dłużej niż weekend dlatego kupiłem kolektor który ułatwi mi dorobienie flanszy pod turbo i wstępne przymiarki turbo z kolektorami bez rozbierania auta+zaślepka egr

0nsc.jpg

Komplecik pod kapę

xufj.jpg

kolejne śruby do kompletu,tym razem z porsche

5wp0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem miałem za piwo to grzech było nie brać,te bo sa większe ale od vw kosztowały ok 120-140zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest jak ma sie dystanse, wtedy juz fabrycznych zlodziejek nie dobierzesz, trzeba kombinować z wynalazkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie nie dotyczy :) dystans do piasty na zwykłe i felgę do dystansu na zwykle plus zabezp. Nie ma żadnych pół metrowych śrub :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no chyba ze tak, ja u siebie mam 15mm dystanse ale bez opcji przykrecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są też plusy - masz o połowę mniejszą dźwignię na łożysko :)
mówisz ze z dystansem mniej cierpi lozysko? Musze zakupić takie śruby bo w mieście jakieś czarnuchy kradną na potęgę fele radia 2 din, ostatnio koledze zawineli rns z b7:kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dystansem bardziej cierpi łożysko bo siła koła zwiększona jest dodatkowo dźwignią jaką jest dystans

---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ----------

3ahyte3e.jpg

Na wiosnę zmieniamy fk highsport na bilsteina b16 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...