Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja osobiście sie ciesze,że jeszcze zimowo za oknem bo mam auto w proszku.Musze go wypolerować,bo po glince i wosku wygląda lepiej,ale nie cierpię rys na lakierze,wstyd się nim pokazać:thumbdown:

Czekam aż lakier na felgach trochę stwardnieje i zrobię im małą polerkę plus wosk.

Nie mam jeszcze opon:facepalm:

Gwint muszę założyć,ale chciałbym to zrobić jak już będę miał koła do założenia i wtedy spuścić na ziemie ile się da,bo łatwiej jest kręcić czystym gwintem:wink:

Reflektory czekają na założenie.Potem zostaje mi jeszcze ogarnięcie wszystkich wnęk i komory najpierw apc potem woskiem,ale z tym już nie mam takiego parcia.

Kolor to LY5K BRILLANTBLAU czyli akryl zwykły,jakoś mam słabość do ciemnych:cheesy:

Chciałbym pojechać do Rothenburga audi,ale jak sie nie wyrobie to pojadę z kumplem jego skoksowanym golfem:kox:

Opublikowano

czymam Kciuki za te plany! :cool: sam też muszę sporo rzeczy ogarnąć żeby na sezon poskładać ale u mnie deadline to początek maja :decayed: na miejscowe rozpoczęcie sezonu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No i udało się wypolerować,za drugim podejściem.Średni pad nie dał rady musiałem potraktować lakier twardym.Kilka rysek zostało ponieważ nie chciałem za dużo zdjąć i zostawić sobie możliwość polerki w przyszłości.7h walki wczoraj i 3 dzisiaj żeby wszystko wyczyścić położyć politurę i wosk efekt moim zdaniem zadowalający:wink:

przed walką

pict0001eh.th.jpg

i po wszystkim

pict0004f.th.jpg

fotki słabe,lepsze będą jak wjadą 18 i gwincior:wink:

Opublikowano

wybierasz sie? :naughty:

20878642452117097193120.jpg

Opublikowano
  • Autor

jak zdążę uzbroić to czemu nie:naughty:

Opublikowano

CZekam na te koło na aucie :wink:

Opublikowano

Siema jak tam Twoje ahu sprawuje się po wymianie wtryskow ?

Wysyłane z mojego GT-P3100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Siema kowi jak tam Twoje ahu sprawuje się po wymianie wtryskow ?

Wysyłane z mojego GT-P3100 za pomocą Tapatalk 2

Moje AHU :co: to raczej pytanie do wajsika:whistling:

Opublikowano

Sroka pisze z tableTa i już mnie wkurza właśnie miałem poprawić:-):-)

Wysyłane z mojego GT-P3100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Dobra robota z polerką...efekt widać gołym okiem. Też czekam na koło...korciło mnie takie wsadzić do siebie ale będzie coś innego:)

Pzdr!

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj może będę miał opony na tył wreszcie.Sam się nie mogę doczekać:wink:

Po wymianie wtrysków czuć sporą różnicę,seryjne ahu wcale nie jechało:facepalm:

Opublikowano

Dałęś te z afn-a czy .216?

Opublikowano
  • Autor

210 WZM ale same końcówki wtryski są moje

Opublikowano
  • Autor

To są 19' ale też mi ryją głowe:naughty:

IMG_1371.jpgqu8e6uby.jpg581398_10151784192058362_1421433090_n.jpg

---------- Post dopisany 08-04-2013 at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2013 at 16:47 ----------

215 dojechały,a 225 dzisiaj zakładamy:naughty:

08042013134.th.jpg

Opublikowano

czyli jednak 225 :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dostałem w takich pieniądzach,że grzech było nie brać:decayed: ehh chyba sie starzeje:grin:

---------- Post dopisany 10-04-2013 at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 12:36 ----------

20130410057.th.jpg

Opublikowano

szkoda, że nie zespolone :decayed: już całkiem inny ryjek co? :naughty:

Opublikowano

to co w niedziele na antoninku? :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.