Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurcze..koło robi robotę, piekna furka :slina:

Opublikowano
  • Autor

Wreszcie wahacze ogarnięte,przy okazji na przód już wsadziłem gwinta

IMG_0507_zps4791c47c.jpg

IMG_0506_zps0a5280b1.jpg

Przerobiłem i wsadziłem też rozpórkę z a6 c5 i trochę ranty poprawiłem bo zjechałem niżej z gwintem na jakieś 60,5

IMG_0510_zps1d30100a.jpg IMG_0514_zps6588f7ff.jpg IMG_0513_zpsdb909235.jpg

Zostało jeszcze wymienić gwint z tył i ustawić zbiezność

Opublikowano

Warunki do pracy widzę wzorowe :naughty:

Też bym takie chciał mieć :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

żegnamy stare małe 280...

IMG_0552_zps1481fd3b.jpg

witamy troche większe 312 :naughty: zakupione od kolegi z forum

IMG_0549_zpse6b11a32.jpg

Gumki pomalowane bo i tak wpadły potem nowe więc mi nie zależało. Do kompletu wpadły tarcze mikody,ale foto nie mam bo troche się działo dzisiaj-swap hebli,wymiana oleju i filtrów oraz wreszcie do kompletu wpadł na tył Bilstein.Wszystkie gwinty wysmalcowane miedzianym i tył ustawiony docelowo 2mm wyżej niż przód:wink:

Opublikowano

No to teraz bedzie przeskok w hamowaniu

Opublikowano
  • Autor

Z tył opona schowana jeszcze przód trzeba ogarnąć:decayed:

1941573_216737158537301_6706455102723887830_o.jpg

Opublikowano

ładnie ładnie :kox:

Opublikowano
  • Autor

kilka szotów z wolfsgruppe BBQ ;) już wiem,że gwint z tył muszę utwardzić i dołożyć odboje a przód ogarnąć,żeby zejść niżej:wink:

IMG_3076_zps9b444797.jpg IMG_3075_zps6ea27210.jpg IMG_3082_zpsf718d5b5.jpg IMG_3072_zpscde5f292.jpg

Opublikowano

wszystko fajnie, ale co to za PDC :decayed:

Opublikowano

Pięknie teraz wyglada :slina:

Opublikowano

no tylny zderzak mógłby wlecieć z ori PDC, nawet zaspawanym:wink:

Opublikowano
  • Autor

Pokażcie jakieś foto jak to wyglada :)

Opublikowano

101211063_3_644x461_zderzak-a4-b5-sedan-polift-parktronic-pozostale.jpg

---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ----------

zderzak a4 b5 sedan polift parktronic Łódź Widzew odrazu namiar:grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Hmm to teraz juz nie wiem :) juz miałem brać sam przedliftowy przód i malować a tu taka zagrycha teraz :D

---------- Post dopisany 28-04-2014 at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2014 at 10:31 ----------

Raz na jakiś czas piana musi być:jerk:

2014-04-28_16_23_37_0000-1436829276_zpsfc846e7c.png 2014-04-28_16_23_42_0000771959351_zps4aab3cfd.png 2014-04-28_16_23_54_0000542442333_zpse19ae4a6.png 2014-04-28_16_24_09_0000-325892459_zps9ece15fc.png

Opublikowano

wyślij jakąś fotkę do kalendarza :wink:

Opublikowano

Noo fela robi robotę :shock3: Ładna sztuka :wink:

Powiedz mi co to są za lampy na przodzie ?

Opublikowano

Jest naprawdę nieźle dobre koło i gleba.

Opublikowano

No przypasowaly tu te fele ;) kozak :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.