Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Moja bestia po małym liftingu


karwat23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie chciałem sie pochwalic moja bestia która została troszke odmieniona i dostała lekkiego lifta

oto fotki .Pierwsza fota to przed przerubkami

016d3432edaf7919.jpg[br]Dopisany: 27 Maj 2008, 18:05 _________________________________________________Druga fota po założeniu koła 17"

02f7c3e4651bd830.jpg[br]Dopisany: 27 Maj 2008, 18:07 _________________________________________________0f0b69cba1616513.jpg[br]Dopisany: 27 Maj 2008, 18:07 _________________________________________________b9585c0387245675.jpg[br]Dopisany: 27 Maj 2008, 18:08 _________________________________________________75e18c6ca90ea1d0.jpg[br]Dopisany: 27 Maj 2008, 18:08 _________________________________________________46b4740c6783a2aa.jpg[br]Dopisany: 27 Maj 2008, 18:09 _________________________________________________ostatnia fotka była zrobiona przed chwilą na szybko właśnie wróciłem od firmy który przyciemniał mi szybki 20% przepuszczalnosci światła, przesły moje wszelkie oczekiwania poprostu wyglonda nie ziemsko tylko jeszcze zostało mi obniżyc przednie zawieszenie i bedzie idealnie a tak wogule to polecam we Włocławku przycienianie szyb w firmie SUNWEST przy ulicy Sesankowej

0b0b10849386cc67.jpg

[br]Dopisany: 27 Maj 2008, 18:14 _________________________________________________jutro zrobie sesje to dodam pare fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karwat23 rzeczywiscie ladnie.. :th: ale zly dzial wybrales do prezentacji auta.. :) (ale pewnie ktos sie tym zaraz zajmie)

Jedyne co Ci moge jeszcze doradzic to kierunki w blotnikach zmien na biale (np od skody fabii, octavii)

No i ten wydech jakos mi nie podchodzi.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obnizenie konieczne bo na 17 i tym zawiasie to smiesznie wyglada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo klawo :th: Ładna maszynka, zmiany super :wink4: Tak jak koledzy wyżej piszą, lekka gleba, kierunki w błotnikach na białe i będzie kozak :kox: No i ten wydech... :decayed: Zmień na inny, bo ten psuje efekt. Ogólne super :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 1-wszy ogien to konieczna GLEBA, nie tylko przod jak piszesz ale rowniez tyl, najlepiej -40/-30mm

fajne szyby, przyciemnione podobnie jak u mnie w Volvo

a i jeszcze ten wydech ..... seryjny w V6 jest o niebo lepszy od twojego aktualnego, przemysl jego zmiane

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień armatę na normalny tłumik i zainstaluj firefoxa bo ortografia woła o pomstę do nieba. ;c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak w ogóle to nie b6 z awx'em :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi mają inny odcień koloru foto nr. 1 :rolleyes:

tyłek niżej stoi niż przód foto nr. 7 :decayed:

wydech :thumbdown:

pokaz wnętrze

a tak ładnie wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pieknie.... gdyby nie ten tłumik :sick3:

no i to kołogdyby bylo w18"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super niunia!!! tylko wez pod uwage to co napisali koledzy odnosnie wydechu i bedzie rewela. :good: chyba ze dla ciebie z tym wydechem jest ok :gwizdanie: , kwestia gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawy błotnik lewe drzwi kierowcy, autko miało chyba niezłego dzwona, sprawdzałeś na podłużnicach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...