Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prosze o pomoc nie wiem juz co robic!!!


Krzysiek29 A4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moim samochodem a konkretnie cały czas wywala mi błędy co je skasuje wywala je ponownie potem gasną same i dziś przy ostrym hamowaniu znów je wywaliło i do tego jeszcze ESP silnik to rzadko kiedy gaśnie poratujcie ludzie bo już mam dość słuchania tego piszczenia masakra jestem już bliski załamania.:facepalm: link do zdjęcia.

Sony_006.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ----------

i decyzje o sprzedaży chyba podejmę niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]i decyzje o sprzedaży chyba podejmę niebawem.

Spokojnie, nie ma się co gorączkować. Faktycznie ładna dyskoteka na liczniku, może komp został zalany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z moim samochodem a konkretnie cały czas wywala mi błędy co je skasuje wywala je ponownie potem gasną same i dziś przy ostrym hamowaniu znów je wywaliło i do tego jeszcze ESP silnik to rzadko kiedy gaśnie poratujcie ludzie bo już mam dość słuchania tego piszczenia masakra jestem już bliski załamania.:facepalm: link do zdjęcia.

http://s19.postimage.org/nhiltkbu7/Sony_006.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ----------

i decyzje o sprzedaży chyba podejmę niebawem.

no to wklej te bledy bo wrozek tutaj nie ma ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sie wogóle stało ? wjechjałes w jakąś dziure ?

Na pewno samopoziom nie działa widzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komp nigdy nie zalany do dziury nie wjechałem samopoziom działa jak odpalam światła się poziomują a błąd świeci krew mnie chce zalać!

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ----------

Witam mam problem z moim samochodem a konkretnie cały czas wywala mi błędy co je skasuje wywala je ponownie potem gasną same i dziś przy ostrym hamowaniu znów je wywaliło i do tego jeszcze ESP silnik to rzadko kiedy gaśnie poratujcie ludzie bo już mam dość słuchania tego piszczenia masakra jestem już bliski załamania.:facepalm: link do zdjęcia.

http://s19.postimage.org/nhiltkbu7/Sony_006.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ----------

i decyzje o sprzedaży chyba podejmę niebawem.

no to wklej te bledy bo wrozek tutaj nie ma ...

Nie mam vaga niestety.

---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

a jakie masz błędy??

no takie jak na zdjęciu jeśli ci chodzi o kody to słabo raczej nie posiadam vaga. jak juz wspominałem.

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ----------

pewnie zaraz mi ktoś napisze że mam akumlator padnięty a to też dziwne bo bez problemu palę nawet jak autko mi stoi na 30 stopniowym mrozie całą noc.

---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

4 lata ani złotówki nie dołożyłem nic nic panowie dbałem jak o swoja dupeczkę serwisy,woskowania,normalnie przesadzałem a ona mi rogi pokazuje dzis juz sie wkurw.... i powiedziałem jej że ją sprzedam.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu póki nie podłączysz VAG-a to nie będzie nic wiadomo :wink: - od tego trzeba zacząć :wink:

---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

4 lata ani złotówki nie dołożyłem nic nic panowie dbałem jak o swoja dupeczkę serwisy,woskowania,normalnie przesadzałem a ona mi rogi pokazuje dzis juz sie wkurw.... i powiedziałem jej że ją sprzedam.:wink:

ale czytam, że nie rozmawiałeś z nią - a one przecież to lubią :grin: :grin: :grin:

to tak na rozluźnienie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc proszę o pomoc jakiegoś mądrzejszego od emnie kolegi klubowicza z Krakowa może ma ktoś VAG-A to podjade wieczorkiem bo mieszkam na uboczu Krakowa i może coś wymyślimy:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu póki nie podłączysz VAG-a to nie będzie nic wiadomo :wink: - od tego trzeba zacząć :wink:

---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

4 lata ani złotówki nie dołożyłem nic nic panowie dbałem jak o swoja dupeczkę serwisy,woskowania,normalnie przesadzałem a ona mi rogi pokazuje dzis juz sie wkurw.... i powiedziałem jej że ją sprzedam.:wink:

ale czytam, że nie rozmawiałeś z nią - a one przecież to lubią :grin: :grin: :grin:

to tak na rozluźnienie :wink:

Gdyby ktokolwiek słyszał naszą rozmowę pomyślał by że grożę swojej kobiecie w garażu trochę jej nawrzucałem ale tego juz nie napisze niewdzięczna małpa.:wink:

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

a HID'ów nie masz może zamontowanych? :naughty:

:hi:

A co to jest???? że zapytam???? zielony jestem w elektronice samochodowej

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

mykam panowie jutro sprawdzę co wymyśliliście :hi:pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do błędów panowie dołączyło jeszcze brak świateł wstecznych oraz lusterko fotochromatyczne nie ściemnia się w ogóle się nie świeci dioda na nim.:facepalm:

---------- Post dopisany 07-09-2012 at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany 03-09-2012 at 18:27 ----------

Panowie dziś byłem u jednego specjalisty powiedział mi że przyczyną tych błędów może być zalany lub zawilgnięty moduł komfortu znajdujący się pod siedzeniem kierowcy jest taka możliwość przecież auto nie było nigdy zalane jak tam woda się mogła dostać co wy na to na taka diagnozę????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten samochód mial w koncu podłaczączony VAG/VCDS ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten samochód mial w koncu podłaczączony VAG/VCDS ?????

No właśnie był był i zaraz po kasacji błędów zaraz wywalało je na nowo a ten specjalista u którego byłem zobaczywszy co jest nawet nie podpinał i orzekł że to prawie 100% moduł komfortu jest zalany lub zawilgnięty że podszybie jest wadliwie zrobione i robił już nie jeden taki przypadek i właśnie to jest pierwsza rzecz od której trzeba zacząć przeraziła mnie tylko cena jaką mi krzykną za sam moduł 1500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] tylko cena jaką mi krzykną za sam moduł 1500zł

Taki moduł, to koszt ok. 150PLN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jeździj do mechaników, bo oni tylko patrzą jak Cię orżnąć... Gościu podpiął VAG-a, wykasował błędy i powiedział, że to moduł komfortu, bo on już tak robił... Kuźwa, on po błędach miał powiedzieć, co jest...

Znajdź na forum kogoś z Twojego regionu z VAG-iem, podepnijcie się, zczytajcie błędy, wrzućcie tutaj, coś się dalej pokombinuje...

Kiedy to Ci się wyświetla? Jak coś włączasz, np światła, może zwarcie jest i brakuj napięcia (dlatego nastradamus pisał o HID-ach biorą duża prądu)...

I dojdź do łądu ze swoimi światłami... Możliwe, że to przez światła....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może oryginał w ASO tyle albo i więcej by kosztować mógł ale na Allegro jest tego sporo za ok.200-300PLN, więc chyba najlepsze co możesz zrobić,to zmienić mechanika i zgadać się z kimś kumatym z Naszego forum z Twojej okolicy i będzie po kłopocie.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie był był i zaraz po kasacji błędów zaraz wywalało je na nowo a ten specjalista u którego byłem zobaczywszy co jest nawet nie podpinał i orzekł że to prawie 100% moduł komfortu jest zalany lub zawilgnięty że podszybie jest wadliwie zrobione i robił już nie jeden taki przypadek i właśnie to jest pierwsza rzecz od której trzeba zacząć przeraziła mnie tylko cena jaką mi krzykną za sam moduł 1500zł

Bez komentarza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie pompy ABS (koszt używki 850zł) wraz ze sterownikiem wszystko zgasło i audi zdrowe a właściciel w niebo wzięty!:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...