Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5 Sedan 1.8 / 125 ADR BY......WESEK1988

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ..... Troszku o autku ...........hmm zacznijmy

Wersja A4 B5 / Sedan Granatowy Metalic

Rok produkcji - 1998

Silnik - 1.8 ADR

Wnętrze - niebieskie z machoniowymi drewnianymi wstawkami

Wyposarzenie - Wspomaganie kierownicy

- 2x PP

- 2x ES

- EL Leflektory przednie

- EL Lusterka

- Czarne szyby

- Zawieszenie TA TECHNIX EVOAU041 Przód/Tył: 40mm/40mm

- ABS

- KLIMATRONIC

41507640838002587840719.jpg

27934740837993587841613.jpg

26707041804107491230220.jpg

20972041804056824568617.jpg

32423241855071486133872.jpg

img4709o.jpg

Opublikowano

ladnie wyczyszczone , bezawaryjnosci , ale ten stricker jest lipny , przemaluj to

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie bylo wcześniej drewno ale mie sie tak to podoba jest to takie troszke inne w audi nie patrzac

Opublikowano

Bez obklejonej konsoli byłoby ok ale jak bylo na niej drewno to w sumie nie miales wyjscia:wink:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Niedawno kolega zamowil mi z niemiec taki oto gadzet ktory przyda sie bardzo na ten sezon hehehehe :banan:

13032013168.jpg

Opublikowano

fela konkret gleba ciut nizej i bedzie super !!!! w szczegolnosci przod jakbys posadzil ja niestety nie widze srodka konsoli bo chyba wywaliles foto ale auto sympatyczne

Opublikowano

Ładnie autko prezentuje się na tych felgach. Ja bym wyrzucił te brewki, światła zresztą też, i wrzucił poliftowe zrobione na USA :decayed: Wtedy kozak będzie na maksa. pzdr.

Opublikowano

a gdzie foto wnętrza bo nie widze?

Opublikowano

ta 17` wyglada jak 18stka, przez to ze taka pełna jest :) fajnie

Opublikowano

Fajna, fajna - na gwincie będzie jeszcze lepsza.:thumbup1:

Tylko brewki wypadałoby wyebać:decayed:

Opublikowano

pokaż wnętrze :) Powiedz mi jaki to wydech? Chcę sobie zakupić dwururkę dla swojego ADR.

Opublikowano

Taki zawias ze szwabi ściągać:whistling:

Felga by o wiele lepiej wyglądała jak by była wypolerowana i o rozmiar większa ale i tak jest świetna:thumbup1:

No i koniecznie polifty usa na front tak jak kolega wyżej radzi.

Opublikowano

A i ori chrom by się przydał:whistling:

Opublikowano

opona robi swoje, konkretnie wyglada :wink: moglby pojsc w dol ;d

Opublikowano

wedlug mnie kozak fajne felgi wreszcie cos innego niz lopaty:decayed: Ps:tylko te brefki :thumbdown:

Opublikowano
wedlug mnie kozak fajne felgi wreszcie cos innego niz lopaty:decayed: Ps:tylko te brefki :thumbdown:

podpisze sie pod kolega felga koza brewki out ..... i polift na przod i bedzie git

Opublikowano

fotka wnetrza bym nie pogardzil :decayed: a tak po za tym fajnie sie prezentuje :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.