Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klimatronik 8L0 w aucie z 96 - wymieniac na 8D0 ?


alniukai

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem auto, klima miala byc niby do nabicia bo sie czynnik skonczyl. Pod vagiem od pieruna bledow klimatronika. Szybkie przeszukanie forum i sie okazuje ze panel ktory jest wlozony (8L0) nie zadziala z autem z 96 roku (8D0). Zapewne poprzedni wlasciciel wymienil panel na ladniejsz/sprawny i nie wiedzac z jakiego powodu klima nie dziala naklamal mi ze sie czynnik skonczyl.

Teraz pytanie - wystarczy podmienic na byle jaki 8D0 z przed lifta, czy nie kazdy musi zadzialac? moze jest jednak jakis sposob na zadzialanie 8L0 w starym a4?

Problem w tym ze nie ma starego panelu i nie wiadomo jakie mial numery. Na allegro w sumie tez tylko dwie sztuki 8D0 w oplakanym stanie.. tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego,też kupiłem auto z panelem 8LO i nie załączało klimy,z autem dostałem padnięty stary panel 8DO 820 043 D,kupiłem przedliftowy panel 8DO 820 043 B i wszystko działa.Z tym 8LO też się naszukałem,żeby zadziałał i nic z tego ale na allegro jest gościu co niby wszystko ogarnia z panelami klimatronika.NAPRAWA PANELI KLIMATYZACJI AUDI A4,A6,80,100 (2572349600) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...