Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spot Białystok

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A kiedy spot w Białym ?

Opublikowano
A kiedy spot w Białym ?

1 września(Niedziela)o 13.00-szczegóły strona wczesniej.

Opublikowano
  • Autor

Witam :hi:

Kto był Panowie/Panie ?? Niestety ja nie byłem mam urlopik i tak się złożyło że wyjechałem i własnie dzisiaj wróciłem.

Opublikowano

Byłem widziałem i miło było hehe.Postaliśmy do 15;30 na parkingu przy kosciele a pozniej przeprowadzka na krywlany:wink:

Opublikowano

Mariusz, bedzie tylek bity :P Powiadomiłeś wszystkich a sam nie byłes :/ Było fajnie i miło bylo poznać nowych kolegów :hi:

Opublikowano

Ja akurat w lapach musialembyc ;/ lipa bo chetnie bym wpadl. Next time ;)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor
Mariusz, bedzie tylek bity :P Powiadomiłeś wszystkich a sam nie byłes :/ Było fajnie i miło bylo poznać nowych kolegów :hi:

Aha no tak powiadamiałem, że by większe grono ludzi wiedziało i przybyło na spota.

Ja zacząłem urlop w zeszłym tygodniu i żona mnie porwała na mały wyjazd dlatego nie miałem jak przybyć, wieczorkiem wczoraj dopiero zjechałem. Nie obiecuję, ale na następny raz postaram się być :wink:

Opublikowano

Za wiele furek nie było ale spot całkiem udany:wink:

IMG_8473.jpg

IMG_8476.jpg

IMG_8485.jpg

Opublikowano

Aha !

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pogoda nie dopisała, nie za bardzo zachęcała do wyjścia. Ale są czasem spoty liczne...

Może teraz jeśli był spot Wrześniowy to i Październikowy (studencki) :wink:

---------- Post dopisany 11-09-2013 at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany 03-09-2013 at 23:10 ----------

(Zamieszczam informacje jakie się pojawiły, bo nie każdy będzie wiedział)

Drodzy Vagowicze i Vagowiczki

Jak już niektórzy wiedzą jest organizowane "ZAKOŃCZENIE SEZONU 2013 dnia 26-27 Października.

W Sobotę impreza w Moto Pubie, a w Niedzielę wszyscy jedziemy na Węglówkę.

Stąd prośba do osób które są chętne na Sobotnią imprezę, o przelanie dla kolegi Kamila 15 Polskich Złotówek na dane :

Kamil Rogowski

ul.Włościańska 13

15-199Białystok...

BZ WBK : 24 1090 2590 0000 0001 2178 8691

W tytule przelewu: Imię i nazwisko

W cenie będziewliczone DJ oraz PRZEKĄSKI.

Więcej info na Facebook Grupa VAG Podlasie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy przypominam o spociku 6-go Pazdziernika o godz 11 na parkingu pod białym kosciołem ma być sporo furek bo podobno warmia i mazury sie przyłączają.

Opublikowano
  • Autor

A więc ja tym razem piszę się na 100 % będę :wink:

Ps. "lolot" wodzę, że jesteś uzdolniony i wyposażony w aparacik, a więc weź i pocykasz troszkę fotek.

Opublikowano

Spot z Warmiakami :D

6 Października 2013

Parking przy Białym kościele przy wylocie na Wawe

Godzina 11.00

Serdecznie zapraszamy wszystkich

Szczegóły naAudiKlubPodlasie i Facebooku

Opublikowano
  • Autor

Ja z Pawełkiem będziemy :wink:

Opublikowano
Ja z Pawełkiem będziemy :wink:

Młodszy braciszek się odezwał ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Rafał czekamy na foto ze spota, trzeba przyznać że było sympatycznie do tego świetna pogoda :)

---------- Post dopisany 15-10-2013 at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany 06-10-2013 at 19:41 ----------

Gdy by był ktoś zainteresowany Rafał wysłał mi już foty ze spota 6.10, kto chętny to niech poda na PW adres e-mail to prześlę linki,.

Opublikowano

Kto się wybiera w sobotę na Węglową ??

Opublikowano

Ja bede, turystycznie ;)

Opublikowano
  • Autor
Kto się wybiera w sobotę na Węglową ??

W Sobotę ?? a nie w Niedziele :kwasny: bo wydawało mi się, że na Węglówkę to w Niedziele, a Sobota to w Moto Pubie imprezka. Post wyżej, tylko nie wiem o której godzinie Niedziela Węglowa ?? Ktoś podpowie

Opublikowano

Wiem ze do 17, wiec pewnie od 9-10.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.