Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 (B5) AFN 1,9 TDI 96' AVANT QUATTRO - wycena


horscik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zastanawiam się nad sprzedażą swojej A4-ki, nie wiem czy się w ogóle opłaca, ale, jak co to prośba do Was na ile wyceniacie.

Audi A4 Avant, koniec roku 1996, quattro, niezawodny silnik AFN, 110 KM, 1,9 TDI, na liczniku niecałe 300 tyś. km przejechane.

Stan techniczny na 4, wizualny na 3-.

Co jest nie tak:

- poprzedni właściciel miał wypadek i słupek, chyba od kierowcy został przesunięty, wydaje mi się, że auto było naciągane,

- każda część blacharska nie jest w dobrym stanie (odpryski, zarysowania), maska i błotniki wgniecenia (wypadek z małą sarenką),

- czujnika ABS i pierścionka z lewego tylnego koło nie ma,

- zamku w tylnej klapie nie ma,

- szpachla na dachu z tyłu,

- sprężyny zawieszenia z tył,

- klosz prawego kierunkowskazu na taśmie się trzyma (po sarence),

- linka ręcznego do wymiany,

- jakiś pasek piszczy,

Co zrobione:

- rozrząd jakieś 25 tyś. km temu, ostatnio poszła pompa wody (wymieniona na nową) i mechanik powiedział, że rozrząd w dobrym stanie,

- wahacze przód, jakieś 3 tyś. km temu,

- kompletne zawieszenie, jakieś 15 tyś. km temu,

- chłodnica wymieniona po wypadku z sarną,

- akumulator ma z dwa lata,

- pompa wtryskowa cała zregenerowana i wyczyszczona po wyciekach, jakieś 3 tyś. km temu,

Do tego komplet opon zimowych w stanie na jeden sezon, alufelgi 16 oryginalne audi z oponami letnimi też na jeden sezon i felgi z kompletem chyba letnich, nie pamiętam w jakim stanie. Ma szyberdach , nie ma klimy.

Autem jeżdżę na co dzień, samo od siebie jeszcze mnie nie zawiodło. Gdyby wizualnie było w lepszym stanie, pewnie nawet nie zastanawiałbym się czy je sprzedać (koszt malowania, jak się ma znajomości to 2-2,5 tyś. zł), szkoda mi kasy, a myślę nad czymś nowszym. W środku przeze mnie nie palone, ale jakby nie było ma już 16 lat.

Proszę o jakieś informacje. Czy warto sprzedać? Czy w ogóle się sprzeda? Jak tak to ile mogę sobie życzyć? Chętnie odpowiem na pytania. Zdjęć nie mam, ale chyba każdy wie, jak wygląda A4, kolor granat/ ciemny niebieski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co opisujesz to autko nie miało lekko. Poprzednicy otłukli tak mocno że aż szpachla odpada na dachu itp. Rocznik i wady konstrukcyjne bardzo i to bardzo obniżają wartość pojazdu więc proponuję sprzedać go na części to lepiej wyjdziesz niż sprzedając go w całości. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...