Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Miesiąc? To co oni robili? Swapa?

Szczerze mówiąć nie jesteś pierwszą osobą, która narzeka na to miejsce :whistling:

hmm w sumie to łącznie 3.. podsumujmy:

- regeneracja sprzęgła

- regeneracja nastawiaczy rozrządu

- wymiana rozrządu

- wymiana poduszek pod silnikiem

- wymiana oleju w skrzyni biegów

============= 2 MIESIĄCE ====+

- regeneracja/naprawy skrzyni biegów

- wymiana klocków i tarcz z tyłu

============= 1 MIESIĄC =====

Opublikowano

i jakie koszty za to wypisz jak mozesz ciekawy jestem :naughty:

Opublikowano
i jakie koszty za to wypisz jak mozesz ciekawy jestem :naughty:

Może lepiej sobie nie przypominać, boje się że kupił by za to A4 B6 1,9TDI :wink:

Plebansk8 fajnie że auto wróciło do ciebie.

Opublikowano
  • Autor
i jakie koszty za to wypisz jak mozesz ciekawy jestem :naughty:

Może lepiej sobie nie przypominać, boje się że kupił by za to A4 B6 1,9TDI :wink:

Plebansk8 fajnie że auto wróciło do ciebie.

@michal, pw

wolę uniknąć rozmów czy to dużo czy mało, kto, co, za ile lepiej mógłby zrobić. Mam tylko nadzieję, że na dłuższy czas będę już miał spokój w tym temacie, bo auto na prawdę da się kochać :decayed: płaczesz płaczesz jak jej nie masz, aż w końcu wsiadasz - odpalasz i wraca cała radocha :kox:

Opublikowano

V8 w tipie to nie jest tania dupowóz tak jak 1.9TDI :)

Opublikowano
i jakie koszty za to wypisz jak mozesz ciekawy jestem :naughty:

Może lepiej sobie nie przypominać, boje się że kupił by za to A4 B6 1,9TDI :wink:

Plebansk8 fajnie że auto wróciło do ciebie.

@michal, pw

wolę uniknąć rozmów czy to dużo czy mało, kto, co, za ile lepiej mógłby zrobić. Mam tylko nadzieję, że na dłuższy czas będę już miał spokój w tym temacie, bo auto na prawdę da się kochać :decayed: płaczesz płaczesz jak jej nie masz, aż w końcu wsiadasz - odpalasz i wraca cała radocha :kox:

ja ci mowie szczeze, ze cie rozumiem. Rozwazalem kupno esy juz jakis czas temu ale nie wiem wlasnie czy mnie bedzie stac na utrzymanie jej czyt. serwisy

Opublikowano
  • Autor

no to niestety boli :kwasny: to czy kogoś stać to jedna kwestia , druga to taka ile jesteś w stanie poświęcić kasy na samochód, bo najważniejszy czynnik decydujący o tym czy s4 to auto dla normalnych ludzi :decayed:

Opublikowano
....Mam tylko nadzieję, że na dłuższy czas będę już miał spokój w tym temacie.....

hehehe:polew: ale tylko w tym co zrobiłes :). Niestety to skarbunka. Ale tak jak piszesz - odpalasz i.... zapominasz o tym że Cie żona zostawiła, dzieci zmieniły nazwisko, banki wpisały na czarną listę ,a kumple opuścili!! liczy sie tylko Ty i Twoja fałósemka ;))):kox:

Ciesze się, że ogarnąłeś i na prawdę nie myśl, że to koniec ;):decayed:

Opublikowano
ale tylko w tym co zrobiłes :)

Dokladnie, mam podobnie :grin:

Opublikowano
ale tylko w tym co zrobiłes :)

Dokladnie, mam podobnie :grin:

Co Wy wiecie o ladowaniu kasy:facepalm::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Co Wy wiecie o ladowaniu kasy:facepalm::polew::polew::polew::polew:

A przepraszam... zapomnialem o Tobie :grin::polew::polew::polew:

Opublikowano
ale tylko w tym co zrobiłes :)

Dokladnie, mam podobnie :grin:

Co Wy wiecie o ladowaniu kasy:facepalm::polew::polew::polew::polew:

:polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

no to lecimy dalej następna rana namierzona - maglownica :/ PS. doradźcie mi co powinienem zrobić z tymi szparami, rysami i brakiem plastików.. pojechać do Azetów i "okrzyczeć" ich mówiąc, że nie podoba mi się to i liczyć na poprawkę ? :facepalm:

Opublikowano

Marek, będę pewnie w sobote wieczorem w gdańsku. Minispot? ;)

Opublikowano
  • Autor
Marek, będę pewnie w sobote wieczorem w gdańsku. Minispot? ;)

uuu a wieczorem to kiedy ? :) bo mam imprezę do grania w Krynicy Morskiej w sobote i jakoś o 18 już spadam z 3city

Opublikowano

eh, to szkoda :(. Ja około 15-15.30 z torunia bede ruszał. Następnym razem ;).

btw, gdzie grasz? pw

Opublikowano
  • Autor

w pewnej restauracji hotelowiej miałem dancing do poprowadzenia z kolegą ;) a później imprezowo na plaży :)) w ogóle dobija mnie już to auto, dziś wracam z supermarketu i patrzę a tu kałuża z plynem chłodniczym :facepalm: znów czeka mnie akcja mechanik... co ciekawe goście w tym AZ serwis w gdańsku zamontowali mi dodatkową chłodnicę oleju, pewnie coś zmajstrowali i gdzieś teraz przecieka :kwasny:

============================

byłem wczoraj u chłopaków, okazało się, że mała dziurka się w wężyku zrobiła płyn uciekał, po ponad 2 godzinach grzebania wymienili wężyk, pozakładali mi reszte plastików i wyrównali troszkę nierówne szparki.. naprawa przeprowadzona w gratisie, więc w pozytywnym nastroju opuszczałem zakład :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ladnie wyglada we wstecznym lusterku :) Widziany wczoraj na trasie Krynica Morska-Stegna. Szkoda ze mnie nie wyprzedziles - posluchalbym Milteka :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.