Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lekkie obniżenie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie takie pytanie, proszę o radę

Jakie kupić spręzyny na seryjne amory do B5 avanta żeby minimalnie obniżyć auto ( między 30 a 40 mm ) a żeby auto było miekkie, nie skakało jak żaba i było jak beton. Miałem kilka obniżonych VW audi i niektóre zawiasy są mega twarde a do tego dochodzi efekt żabki

Proszę o porady

Opublikowano

a jakie masz teraz zawieszenie 1BA????

Opublikowano

Optymalnie 1BE ...ale to tylko -20mm

Opublikowano

zapodasz 1BE, łopun 225/45-17" i bedzie GIT !!!!!!

Opublikowano

ja u siebie mam 1BA i koła 17 225/45 i jest lux. przestrzen od koła gdzies 3 cm a amory sprawnosci ponad 65 %

Opublikowano
  • Autor

Mam teraz 1BA i seryjne alu 15 195/65 i przy nich chce zostać. 1 BE odpada. Chciałbym minimalnie obniżyć auto ale żeby nie straciło na swojej charakterystyce

Opublikowano

nie straci, na komfort głównie mają wpływ koła:wink:

Opublikowano
Mam teraz 1BA i seryjne alu 15 195/65 i przy nich chce zostać. 1 BE odpada. Chciałbym minimalnie obniżyć auto ale żeby nie straciło na swojej charakterystyce

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

ręce mi opadły, Kolego przeczytaj swój post

bo nie wiem o co Ci chodzi...

Opublikowano
  • Autor

może coś niejasno napisałem. Co chcę uzyskać

obniżenie ok 30-40 mm - kwestia wizualna - dlatego 1BE odpada

chcę żeby auto zostało miekkie i komfortowe przynajmniej podobnie jak jest teraz

nie chcę zmieniać amortyzatorów

nie chcę auta tak zglebić żeby szurało nie dało się nigdzie wjechać i skakało jak żaba czy taczka tak jak miałem w poprzednich autach

prosiłem o podpowiedź jakie springo polecacie żeby spełniło te warunki

Opublikowano

to co napisałes jest w stylu:

"trochę dziewica i trochę w ciąży"

czyli ni w piz...e, ni w oko

nie da rady tego pogodzic

Opublikowano

amory 1BA i spręzyny max -30, rok czasu jkoś pojeżdzisz, poxniej bedzie bujac nienaturalnie tym autem:whistling:

Opublikowano

Podlacze sie pod temat. Czy po zamontowaniu do zwyklych amorkow 1BA sprezyn 1BE samochod bedzie sie normalnie zachowywac? W przyszlym roku chce zmienic felgi na 17 tylko nie wiem jak bedzie z komfortem jazdy po pewnym czasie. Wydaje mi sie ze te -20mm zupelnie wystarczy...

Opublikowano

już jako tako wygląda dopiero przy -30mm, 1be przy feldze 17' jeszscze trochę kozą zaciąga :wink:

Opublikowano
  • Autor
amory 1BA i spręzyny max -30, rok czasu jkoś pojeżdzisz, poxniej bedzie bujac nienaturalnie tym autem:whistling:

Czemu mówisz że będzi bujać? Przy -30? Ja rozumiem -60 i więcej ale przy -30 też? Miałem kiedyś w golfie na seryjnych amorach springi -60 i dałem rady tak jeździć przez tydzień, od razu skrócone amory dałem

Ps na allegro są springi - 30 eibach co myślicie czy takie są ok?

Opublikowano

Nie lepiej sprawdzic sprezyny 1BE?? Róznica to 10mm a jezeli ci sie nie spodobaja na pewno znajdziesz chetnego na te sprezyny i to bez klopotu :wink:

Opublikowano

jak by miał ktoś 1be to jestem chetny:decayed: obecnie mam -40 i seryjne amory i buja niemiłosiernie:thumbdown:

Opublikowano

Witam. Przylaczam sie do tematu.

Ja mam obecnie 1be na aucie,z tym ze z tyłu mam juz amorki zuzyte. Zakupiłem nowe i powiem szczerze że jest dość twardo:kwasny:

Z tego co zauwazylem to sprezyny z 1 BE są bardzo twarde w porownaniu do innych. U siebie mam kola 18",mysle przy okazji na lekkim obnizeniu np. 30mm i zmiany sprezyn na progresywne typu H&R zdaje mi sie ze one beda mieksze niz do obecnych 1 BE?

Jak dla mnie to na kolach 18" 1BE to i tak jest wysoko

Opublikowano
amory 1BA i spręzyny max -30, rok czasu jkoś pojeżdzisz, poxniej bedzie bujac nienaturalnie tym autem:whistling:

Czemu mówisz że będzi bujać? Przy -30? Ja rozumiem -60 i więcej ale przy -30 też? Miałem kiedyś w golfie na seryjnych amorach springi -60 i dałem rady tak jeździć przez tydzień, od razu skrócone amory dałem

Ps na allegro są springi - 30 eibach co myślicie czy takie są ok?

bo ponad rok czasu tak jezdziłem wiec wiem:wink: w tym przypadku jak tak zrobisz to po 3 tyg dasz odpowiednie amory do tych spręzyn

:naughty:

takze jak niechcesz tracić na komforcie ładuj 1BE, obnizenie znikome przy 17tce ale komfort sie zachowa:wink:

---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ----------

Witam. Przylaczam sie do tematu.

Ja mam obecnie 1be na aucie,z tym ze z tyłu mam juz amorki zuzyte. Zakupiłem nowe i powiem szczerze że jest dość twardo:kwasny:

Z tego co zauwazylem to sprezyny z 1 BE są bardzo twarde w porownaniu do innych. U siebie mam kola 18",mysle przy okazji na lekkim obnizeniu np. 30mm i zmiany sprezyn na progresywne typu H&R zdaje mi sie ze one beda mieksze niz do obecnych 1 BE?

Jak dla mnie to na kolach 18" 1BE to i tak jest wysoko

przy -30 też jest wysoko, tak żeby nie raziło oka to jakieś -50 sprezyny pod 18tke juz jakos wyglada tylko kwestia czy równo osiadzie

Opublikowano
jak by miał ktoś 1be to jestem chetny:decayed: obecnie mam -40 i seryjne amory i buja niemiłosiernie:thumbdown:

Jak by co to mam do sprzedania springi z mojego 1 BE

Opublikowano
jak by miał ktoś 1be to jestem chetny:decayed: obecnie mam -40 i seryjne amory i buja niemiłosiernie:thumbdown:

Jak by co to mam do sprzedania springi z mojego 1 BE

jaka cena?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.