Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] 1.8T 1be DEPO + hid nowe laczki 225/45/17 1be


loco87

Rekomendowane odpowiedzi

loco87 czym się przejmujesz ja też w ubiegłym roku kupiłem audi z włoch i miało przejechane 87 tyś i kolega który mi go sprzedawał mówił że na 99% pewny przebieg a przywiózł go wieczorem a ja rano go kupiłem . środek był zadbany poobdzierany był tylko tył zderzak ale jeżdze i się ciesze że mam 1.8 T a na dodatek QUATTRO :naughty: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mialem malowane tylnie drzwi maske puszczona w pylke i boltnik (tam gdzie odstaje zderzak- bedę miec czas to to zrobie) oraz drzwi kierowcy od strony wew przy odplywie wody (malutki fragmenick) - cos tam sie dzialo co... niewiadomo. Elementy sa stare bo jest nawalone na to szpachli. Zderzaki poobijane strasznie....(nie to co widzisz sie w autach z niemiec) Środek mialem uświntuszony (jakby odkurzacza nikt wczesniej nie widzial o jakims ptakq nie wspomne...)

Ale wszytsko ladnie wyprowadzam :wink4: I jest coraz lepiej auto zaczyna sie w srodku bardzo dobrze prezentowac.

Ps. mam porobione fotki dzis je dodam :) Może zrobione z bliska w duzej rozdzielczosci Was przekonaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją kupiłem rok temu miała nakulane 170. tys i niebyło żadnych przetarć na mieszku ani na dywanikach jedynie lekkie na kierownicy. teraz ma 199 i ciągle wygląda tak jak rok temu oczywiście środek bo z zewnątrz nastapiły zmiany :)

:evil: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Nowe foty juz są :)

Pare takich dokladniejszych zrobilem (pod dywanikiem nie ma sladu to musza byc albo nieorginalne albo nie z tego auta bo to starszna szmata jest i idzie w kosz :evil:

Pooglądajcie i piszcie :) Wiem jak wyglada keira po 160tys. jezeli nie jest w skorze to jest wyswiechtana poskrobana gladka. Tutaj jest seryjan perforacja. Ponadto pedal sprzegla jest w zasadzie nie naruszony.... Podloga nie wygnieciona. Zreszta może wiecie lepiej... :rolleyes:

Prosze o komentarze :th:

0502d84aee6feabf.jpg

957f8086141ba36b.jpg

007b4deb9c0f73ce.jpg

5b5404f6a42bf8ed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie albo poduszka ma inny (ciemniejszy) kolor od kiery :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge zrobic ze jedno i drógie będzie miec ten sam kolor.... Troche mnie jednak dziwi że tak zacny forumowicz nie wie ze zaślepka jest z innego materialu nizeli kolo kierownicy....Po spryskaniu plakiem efekt jest taki ze zaslepka nabiera glebi a kolo nie :] Proszę sie nie doszukiwac ze poducha wystrzelona czy wymieniona czy nie wiem co jeszcze......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszka zazwyczaj na zdjęciach ciemniej wychodzi, u mnie na żywo nie widać różnicy a na zdjęciach wychodzi ;)

Co do auta - kumpel ma `96 1.8 i wygląda identycznie - nawet taka sama naklejka w tym samym miejscu (i identyczne wnętrze).

O przebiegu koledzy napisali. Niech Ci dobrze służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na jednych filtrach auto jezdzilo 200tys :D Yeah :kox: Ach ten wloski serwis....[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2008, 19:02 _________________________________________________Ostatnio sobie stałem podsklepem i tak patrze na swoja a4.... tak patrze i tam mysle ze wyglada inaczej niz inne a4... tak jakby nizej... :przebiegly: sprawdzilem sobie nalepke w bagazniku i mam na koncu napisane 1be - > gdzies mi sie obilo o uszy ze to jakies sportowe zawieszenie.

To same sprężyny czy razem z amorkami zestaw ? Teraz sa 15 fele. Przy takim zawieszeniu na 16 bedzie aldnie stal czy od razu szukac ori 17 ? (juz teraz jest bardzo sztywno i twardo a co sie będzie dziac na takich 17 ? jest sens ? )[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2008, 16:25 _________________________________________________2e3a2a6981021b3e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie ori glebę 1BE = sports suspension/shock absorption. Nie pamiętam jak to jest dokładnie, ale chyba: czerwone amorki przód niebieskie tył, sprężyny z czerwonym i zielonym paskiem... Ja mam 16'' ori deski i zastanawiam się nad 17''. Pomyśl nad 17'' :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pare ladnych sztuk....

http://moto.allegro.pl/item378884702_super_alu_felgi_audi_17_cali_opony_michelin.html

spoko bo ori + tradycyjny wzor

albo te...

http://moto.allegro.pl/item380681528_ori_felgi_audi_17_5x112_idealne_opony_6mm.html

tez ori ale wzor bardziej świeższy

Macie jakis wzor obczajony na ktorym ladnie stoji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wogole takie 1.8T na 17" to bedzie chcialo jechac? I czy mi podejda oponki z 15 bo kupilem 2 nowe komplety i troszke szkoda bedzie je wywalic :blink:

czy ja dobrze zrozumialam chcesz na felgi 17'' zalozyc opony z felg 15" ??? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wogole takie 1.8T na 17" to bedzie chcialo jechac? I czy mi podejda oponki z 15 bo kupilem 2 nowe komplety i troszke szkoda bedzie je wywalic :blink:

czy ja dobrze zrozumialam chcesz na felgi 17'' zalozyc opony z felg 15" ??? :shocked:

Beda naciagniete jak guma.. :polew:

Tylko co by nie pekly.. :embarrassed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...