Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALL] Zmieniarka ciężko czyta płyty


kujawaPGN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam BOSE, a więc i zmieniarkę oryginalna na 6CD.

Problem polega na tym, że bardzo ciężko czyta płyty, tzn. mam problem nawet z oryginałami, bo płyt przeze mnie nagrywanych prawie w ogóle nie czyta...

Próbowałem nagrywać różnymi programami i nic, odczytało ale tak, że jakość była gorsza niż z kasety...

Jeśli chodzi o płyty oryginalne to odczytuje może 70% z nich...

Macie jakieś pomysły co jest??

radio Concert I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem zmieniarkę i nigdy żadnych problemów - płyty audio nagrywałem z prędkośćia 4x lub max 8x

może już po prostu czytnik i laser się zużyły - może oddać zmieniarkę do jakiegoś elektronika żeby sprawdzić co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. wszystko możliwe, podobno jest coś takiego jak płyty czyszczące laser czy jakoś tak to może najpierw spróbuje takim czymś zadziałać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawracaj sobie głowy płytami czyszczącymi, rozbierz i wyczyść laser, albo daj komuś niech to zrobi. Podejrzewam, że po prostu się zasyfił, przez 14 lat miał prawo, jeszcze w bagażniku :decayed: u mnie taka operacja pomogła i w Navi+ i w zmieniarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i chyba tak zrobie, bo wczoraj kupiłem tą płytke i gówno co pomogła...

poprzedni właściciel chyba nawet nie używał tej zmieniarki na dodatek ;]

po przeczyszczeniu napisze co i jak :)

---------- Post dopisany 23-09-2012 at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany 20-09-2012 at 14:15 ----------

czyściłem laser i d*pa blada, tak samo jak wcześniej...

chyba inną zmieniarke kupie po prostu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko możliwe, zmieniarka siedzi w aucie już 14lat także ma prawo, a jak ją rozkręcałem to miała jeszcze oryginalną plombe.

nagrałem właśnie płytke najwolniej jak szło w programie windows media player

zobaczymy czy zaskoczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A używasz tej zmieniarki żeby w nią inwestować? ja nie miałem i do Navi+ podłączyłem wyjście na Aux, zapinam telefon i mjuzik napierdzila, że aż miło. Zamiast tela mogę sobie podłączyć wszystko inne co ma wyjście 3,5mm :decayed: chyba najtańsze rozwiązanie i zdaje egzamin bo wpina sie to zamiast kostki zmieniarki.

Coś takiego mam już 2,5 roku i działa, innych nie miałem więc sie nie wypowiadam na ich temat

Adapter AUX VW CD Mini ISO 8pin MP3,iPod,iPhone (2636459738) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...