Skocz do zawartości
IGNOROWANY

white a4 b7 2.0T q


wojtcem

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :))

a ja zakupiłem coś takiego :))

jedyne czego mi wniej brakuje to FISu i klapa bagażnika się nie otwiera (elektryka padła) ale jestem w trakcie robót i mam nadzieję że jakoś to będzie :))

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

IMG_0033.jpg

<br /><br />

IMG_0036.jpg

<br /><br />

IMG_0034.jpg

<br /><br />

IMG_0037.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten kolor nie ma co :)

Fis to pikuś. Pan Pikuś.

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

napisz do wrclaguna lub do Czakiego. sprzedadzą ci manetkę, a na forum masz proces kodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i właśnie o kolor tu chodziło :))

manetka już idzie z allegro

przygoda była w lewy tył - chyba tylko takie samochody opłaca się sprowadzać z USA - ale w sumie nie mocna - klapa, zderzak, lampa i tylna ćwiartka....na szczęście klape dostałem oryginalną amerykańską a reszta to jak pisze kolega na górze - piku, pan pikuś :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee - no w sensie, że element blachy, który jest nad kołem :wink: był tak pogięty, że nie opłacało się szpachli kłaść i trzebabyło cały nowy wstawić i malować...

pewnie zaraz się pojawią głosy, że "eeee bita, eee malowana" ale troszke szukałem samochodu (najpierw miała być alfa 159) i sobie troche fora poczytałem to doszedełem do wniosku, że tu przynajmniej będę wiedział co i jak było uderzone i robione...fure brałem sobie a nie na handel więc na luuuuzie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Wymiana poszycia to Pryszcz.

Zobacz w wątku NOSBA co on zrobił ze swojego B6. :D wtajemniczeni już się uśmiechną. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe zaraz po czarnych są najładniejsze :naughty:

Gratuluję auta, mody jakieś w planach ?

Tylko jak już robiłeś sobie to można było się przyłożyć i równo błotnik zrobić, a tak każdy będzie wytykał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja to jakimś zagięciowcem na kombinacje nie jestem - dywaniki gumowe włożyłem :banan::banan::banan: i na razie wystarczy :)) kolor w oryginale jest ok, środek z pięknym zdbanym kolorkiem, koła 17" a że mieszkam na dalekim wschodzie Polski ;)) to już 18" nie mogę bo mi wszystkie plomby z ząbków wytrzęsie :))

NOSB widze chyba nic innego nie robi tylko modzi.....

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ----------

Białe zaraz po czarnych są najładniejsze :naughty:

Gratuluję auta, mody jakieś w planach ?

Tylko jak już robiłeś sobie to można było się przyłożyć i równo błotnik zrobić, a tak każdy będzie wytykał.

ja już byłem taki zadowolny że mi to w końcu zrobili (razem ze sprowadzeniem czekałem 4 miesiące), że nie zwróciłem zbytniej uwagi na takie "małe" odchylenie klapy...;/;/

......i małe sprostowanie - to czarne zaraz po białych są najładniejsze ;)) hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przygoda nie była poważna, wyreguluj klapę, a szpara zrobi się równa. Przyciemnij szyby, będzie bardzo na +. super autko Jakby wnętrze było czarno to byłby mój ideał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje - biała ładna. Żona ma białego Voyagera z USA a ja mam 2 czarne auta - Audi też z USA :D - znam je od 6 mil przebiegu :kox: - nadal w USA się opłaca kupować tylko trzeba wiedzieć co i gdzie no i najlepiej ...osobiście kupować :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak szukałem to też tylko chyba jedna jedyna była na allegro biała i amerykańska....w sumie to mogę popytać gościa, który mi sprowadzał ale to lepiej poszukaj na e-bay i sam załatw bo tak przez pośrednika to cena rośnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...