Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] A4 avant by deex :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Jestem juz dłuzszy czas na forum wiec postanowiłem przedstawic moje wozidełko , zakupione jakies 8 miesiecy temu jako czysta seria (rodzinne kombi ) heheh :)

Wyposazenie :

-Silnik 2.0 TDI 16V 103 kw (BLB)

-pakiet s-line

-Skora+alkantara

-BI xenon

-Navi Rns-e

-Kiera multi 3-ramienna

-Audio bose

-Alu 19 zoll RS6

i wiele innych ...

Zaraz po kupnie auta postanowiłem pozbyc sie kłopotliwej pompy olejowej z wałkami wyrownujacymi i zrobiłem swap na pompe z 1.9 Tdi od tego czasu nie ma problemu ,pozatym rozrzad , olej i filtry nowe ,tak dla własnego spokoju ! No i przyszedł czas na wieksze koło , ori 17 zoll zastąpiła felga 8,5J 19 et 48 ori Audiz oponkami 235/35 no i do tego zeby nie zrobic wozu drabiniastego zakupiłem springi H&R-a -35 .Na tył wskoczyły dystanse 20 mm !!!Auto wyglada tak :

aasddgf.jpg

<br /><br />

aasddgf_1.jpg

<br /><br />

aasddgf_7.jpg

<br /><br />

A ze zadnym autem na serii nie jezdziłem

A4_PPL.jpg

<br /><br />

S7300015.jpg

<br /><br />e

Planowane mody :

Raczej grubych modow nie bedzie , dbac o auto , cieszyc sie z jazy a w przyszłosci moze 3.0 TDI :) :)

---------- Post dopisany at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ----------

image.jpg

<br /><br />

image.jpg

<br /><br />

Opublikowano

fajna jest, gratuluję

ale coś mi nie pasuje.... PDC przód a brak wyłącznika, gałka plastik, brak prawej zaślepki zderzaka,

nie mniej jednak fajnie siedzi na glebie i fajne koło :kox:

Opublikowano

Jest Bardzo ładnie. Powodzenia w Modach :)

Felga zawsze Dobra. :)

Opublikowano

Jak chcesz rezać 3,0 to rezaj też quattro :naughty:

Opublikowano

dlaczego przy pakiecie s-line nie masz gałki ze skóry? była jakaś przygoda z przodu?

Opublikowano
  • Autor
fajna jest, gratuluję

ale coś mi nie pasuje.... PDC przód a brak wyłącznika, gałka plastik, brak prawej zaślepki zderzaka,

nie mniej jednak fajnie siedzi na glebie i fajne koło :kox:

Tak masz racje , zderzak seryjny załatwiłem w zime o kraweznik , trafił sie ten w dobrej cenie wiec jest z PDC ;) Jesli chodzi o zaslepki to nie moge ich dostac ...Gałka zastepcza , bo wysłałem do obszycia nowa skorka pikowana :)

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

Jak chcesz rezać 3,0 to rezaj też quattro :naughty:

Napisałem ze grubszych modów nie bedzie , pisac 3.0 tdi miałem na mysli zmiane auta na b7 3.0 TDI Q :)

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

dlaczego przy pakiecie s-line nie masz gałki ze skóry? była jakaś przygoda z przodu?

masz odpowiedz wyzej kolego :)

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

odnosnie tych zaslepek zderzaka , ma ktos cos ? albo jaki to ma nr czesci , gdzie szukac ??

Opublikowano

furka fajna..kolorek też dobry wnętrze ciekawe...a fela robi robote:slina:.co 19'' to 19''...może i ja zmienie bo jakieś te 18'' wydają sie mi małe:decayed:

Opublikowano
odnosnie tych zaslepek zderzaka , ma ktos cos ? albo jaki to ma nr czesci , gdzie szukac ??

kapa wewn. strona prawa 8E0807152A 01C 19,20PLN

Opublikowano

milusio się prezentuje :wink: felga super :wink:

oby się dobrze sprawowała :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
odnosnie tych zaslepek zderzaka , ma ktos cos ? albo jaki to ma nr czesci , gdzie szukac ??

kapa wewn. strona prawa 8E0807152A 01C 19,20PLN

dzieki kolego, 19,20 to cena w serwisie ? Ijak z lewa zaslepka inny nr jest ?

Opublikowano

tak to cena w serwisie, z lewej strony zaślepki nie ma bo jest tam Intercooler

Opublikowano
  • Autor

No to super :) musze to załatwic . dzieki ;)

---------- Post dopisany 25-09-2012 at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany 22-09-2012 at 10:14 ----------

pare fot na innym kole 9J19 ET 44 ori audi :)

S7300159.jpg

S7300155.jpg

S7300156.jpg

S7300158.jpg

<br /><br />

Opublikowano

mi się te zdecydowanie bardziej podobają :kox::kox::kox:

Opublikowano

no ładnie wygląda na tej feldze tylko troszkę pusto w środku :decayed:

Ładuj to co P-U-M-A :wink::decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Panowie , felgi z powyzszych 4 fot na sprzedaz , są wystawione w odpowiednim dziale ;)

Opublikowano

Fajny ten wozik.:wink: Planujesz jakieś inne koło, że te sprzedajesz?:naughty:

Opublikowano

W środku musisz trochę posprzątać :wink: popiołka kredens,ramka czarna a listwy alu :thumbdown: a dlaczego kiera nie podświetlona :eusathink:

Opublikowano

Auto fajne i mody ambitne. Tylko ten wykres mi się nie podoba, straszna dziura w Nm przy 140kmh, jakby ktoś gotowca władował :whistling:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Fajny ten wozik.:wink: Planujesz jakieś inne koło, że te sprzedajesz?:naughty:

Po kole rs6 , wpadło to

Zdj_cie_0011.jpg

<br /><br />

Zdj_cie_0010.jpg

<br /><br />

8.5/ 19 rh turbo (porsche) et 54 i dystans 20 mm

Opublikowano

Felgi bajeczne, robią niesamowite wrażenie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.