Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] nowa "forumowa" zabawka


makiGS

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

od niedawna posiadam Audi A4 B5 1.9 TDI PD Avanta.

samochód kupiłem około msc. temu, zrobiłem już około 5 tyś km.

z wyposażenia to:

- 2x elektroniczne szyby

- el. lusterka

- car audi radio sony DSX-A30 głośniki w przednich drzwiach + subwoffer (nokia oryginał)

- siedzenia kubełeczki z el. regulacją lędźwi

- koła lato 205/55R16 zima 205/55R16

- 4 poduszki

- centralny zamek,

- klimatronic

- autoalarm

- wspomaganie kierownicy

- ABS

- ASR

- podgrzewane lusterka

mam nadzieje, że spotkamy się na jakimś spocie/zlocie

MINI GALERIA

IMAG0171.jpgIMAG0230.jpgIMAG0231.jpgIMAG0232.jpgIMAG0235.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł MakiGS widzę że jesteś z Bieszczad :decayed: a dokładniej? bo blachy RJS to bardziej Jasło sugerują? Bo ja też z Bieszczad :decayed: teraz siedzę w Krakowie, ale czasem wpadam do domu :decayed:

Fajny Avant, niech dobrze służy :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł MakiGS widzę że jesteś z Bieszczad :decayed: a dokładniej? bo blachy RJS to bardziej Jasło sugerują? Bo ja też z Bieszczad :decayed: teraz siedzę w Krakowie, ale czasem wpadam do domu :decayed:

Fajny Avant, niech dobrze służy :thumbup1:

Tablica już jest zmieniona ogólnie jestem z Leska, co do pytań odnośnie planów to jeszcze nie wiem dokładnie narazie mnie w domu nie ma, bo jestem na 9 msc szkoleniu i właśnie będę kończył wrócę na spokojnie do domu/pracy i wtedy będę sobie kombinował w garażu :) i "udoskonalał"

ps: w najbliższym czasie chce kupić radio alpine/clarion i do tego głośniki w tylne drzwi tylko muszę wynaleźć taki model żeby się zmieściły może znacie jakieś które idealnie pasują w tylne drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł MakiGS widzę że jesteś z Bieszczad :decayed: a dokładniej? bo blachy RJS to bardziej Jasło sugerują? Bo ja też z Bieszczad :decayed: teraz siedzę w Krakowie, ale czasem wpadam do domu :decayed:

Fajny Avant, niech dobrze służy :thumbup1:

Tablica już jest zmieniona ogólnie jestem z Leska,

ps: w najbliższym czasie chce kupić radio alpine/clarion i do tego głośniki w tylne drzwi tylko muszę wynaleźć taki model żeby się zmieściły może znacie jakieś które idealnie pasują w tylne drzwi?

ooo to prawie sąsiadami jesteśmy :decayed: do Leska chodziłem do LO :wink: moje OOOO też na blachach RLS :wink:

co do audio zapytaj w dziale "nawigacja, car audio" tam są mądre głowy to Ci powiedzą :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dokładnie skąd jesteś? zaraz do tamtego działu zajrzę pewnie mnie Panowie poratują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód dostał w końcu nowe klocki TWR komplet przód

kolejna rzecz łożysko FAG

szykuje się wymiana oleju, wszystkich filtrów i rozrząd (zastanawiam się jaki?)

samochód również dostał nowe radio

173858.jpeg

jeden halogen mi zapanowuje jeszcze tym dzisiaj się zajmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga Lesko - Medyka -Lesko wysokość m. Kuźmina tam to już totalna tragedia, no rewelacji nie ma nie wiem czy jechałeś K28 ale czasem na wymioty mnie bierze, a jeżdżę tą drogą 15 razy w msc. w jedną i drugą stronę. Gdybym miał GoPro to bym nagrał jak się K28 jedzie i jakie ciekawe "ładki" drogowe występują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...