Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE


kamilus

Rekomendowane odpowiedzi

ogolem diesel mi sie nie kala przy tylu kilosach rocznie co ja robie ( do pelnego roku zostal jeszcze lekko ponad miesiac a ja zrobilem nie cale 7,5tys) Pozatym nadarza sie przesiadka na to co jest marzeniem od malego- czyli bmw ( dla innych dresowoz dla łysych koksow)

ogolem no- chetnie sprzedam ale cisnienia nie ma :wink: Szanuje tą marke mimo wszystko i mam do niej sentyment ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprozniam z gratów, olej wymienie na dniach i smigam dalej przynajmniej do lutego :D chyba, ze trafi sie jakas ciekawa porpozycja :D w kazdym badz razie felgi out poszly no i na gwint kupcy tez są :decayed: Szkoda mi troche tego autka, zżyłem sie z nim no alee śmigło na masce nie daje mi wyboru :decayed:

---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ----------

Troche usiadł skurwol na zimowym setupie :decayed:

DSC_0015.jpg

DSC_0016.jpg

DSC_0020.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bestia :jerk:

A jakby była jakaś śnieżyca to weź no pojeździj trochę po SO bo znając życie drogowcy się zjawią dopiero na wiosnę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod koniec miecha gwint wyciągam :decayed:

---------- Post dopisany 15-02-2014 at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany 14-11-2013 at 17:29 ----------

Auto zmienilo wlasciciela. Całe szczescie, że na kogoś z forum, także wierze w dobre modzenie ! :wink: Wątek zapewne tez będzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...