Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] czarne 1.8T by elpiotrek


elpiotrek

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

od 10.09.2012r jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5, AEB 1.8T Quattro 150KM z 1997r

auto zakupione od pierwszego właściciela w Niemczech.

bardzo długo szukałem Audi dla siebie, może nie miałem zbyt wygórowanych oczekiwań, ale nic ciekawego na rynku nie było. wymagania jakie sobie stawiałem to klimatyzacja, chociaż 150KM oraz skóry:D

wymagania takie bo do tej pory 4 lata jeździłem golfem mk3 na niemałej glebie:) wiec chciałem choć namiastkę luksusu.

co do pierwszych modów to zmieniłem kierunki w błotnikach z pomarańczowych na czarne, założyłem wkładkę filtra powietrza Pipercross, skórę na gałce założyłem nową, mieszek zmiany biegów oraz wyczyściłem [z grubsza] skórę na fotelach.

plany?

myślę, że koło się zmieni na przyszły sezon, ale nie bardzo jeszcze wiem na jakie... może jakieś podniesienie mocy, ale najpierw muszę się przyzwyczaić do tej mocy.

zmiany:

-DownPipe

-wkladka filtra pipercross

-zmiana kompa od ajl

-grill polift

-lampy tylne poliftowe

-lampy przednie soczewka

-lotka na klapie

-oswietlenie wnetrza led i tablicy rej

-fis

-wskaznik boost

-galka zmiany biegów poliftowa

-podszybie poliftowe

-rozporka dolna

-dystanse 15mm x4

-delikatna korekta lakieru

-ramki klubowe

-przednie sprezyny -30mm h&r

-

-

-

oto kilka fotek jak na daną chwilę Audi wygląda, fotki tylko telefonem:

20120922075.jpg

20120922076.jpg

20120922077.jpg

20120922078.jpg

20120922079.jpg

20120922080.jpg

20120922081.jpg

20120922082.jpg

20120922083.jpg

20120922084.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, masz racje. z rozpędu napisałem ze to czarny, w sloncu wyglada lekko szaro- jakby zielonkawy... z facetem o kolorach:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no z nebraski, a co, znasz te rejony? czy cyka? no jedzie i to całkiem daje rade:D

dzięki za miłe słowa,

quattro jeszcze nie miałem okazji przetestować, do zimy poczekam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze jest mega zaje. Naprawde kozak, szkoda że placki takie jak u mnie ale ważne że grzane.

Będe tu, zaglądać, baza do modów bardzo fajna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do stanu lakieru to musze przyznac, ze nie ma tragedii; sa zmatowienia, oxydacje, i cala masa swirlii i innych zarysowan. ale w wiekszosci UC od Megsa powinien sobie z nimi poradzic. ewentualnie s17 od Scholl'a. czekam na paczke z chemią i trzeba zaczac dzialac, zebym zdążył przed pojawieniem sie jesiennej aury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, masz racje. z rozpędu napisałem ze to czarny, w sloncu wyglada lekko szaro- jakby zielonkawy... z facetem o kolorach:P

Vulkanschwarz to czarny, tyle ze perłowy a jak na lakierze jest utleniona warstwa to wydaje się taki niewiadomo jaki:wink:

Nie podobal mi sie ten kolor, dopoki nie zrobilem polerki:whistling:

Swoją drogą z zewnątrz to blizniak mojego jakies 4 lata temu:decayed:

---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ----------

co do stanu lakieru to musze przyznac, ze nie ma tragedii; sa zmatowienia, oxydacje, i cala masa swirlii i innych zarysowan. ale w wiekszosci UC od Megsa powinien sobie z nimi poradzic. ewentualnie s17 od Scholl'a. czekam na paczke z chemią i trzeba zaczac dzialac, zebym zdążył przed pojawieniem sie jesiennej aury...

Oj tak, jest pole do popisu.

Byle nie ręcznie bo nie będzie efektu:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no polerka, tylko, ze reczna jest w planie.

ale twoje audi to hohoho, mi daleko jeszcze do Ciebie :D

edit:

no narazie nie mam kasiory na maszynke, poza tym cztery lata pucowałem golfa mk3 wiec jakies doswiadczenie z detailingiem juz mam. zobaczymy jak pojdzie.

swoją drogą golf tez jest na forum vwgolf.pl jest tez opisany. - jest na sprzedaz aktualnie, jakby ktos reflektował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bliźniak mojej :naughty: tyle że mnie polerka czeka :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

wypoleruj końcówki wydechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...