Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] czarne 1.8T by elpiotrek


elpiotrek

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolege i zapraszam na spoty w Elblagu :decayed: ladne autko nawiasem powodzenia w modzeniu i wbijaj na stronke ze spotami warminskimi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym Polerowacwydech? Autosolem?

papierem ściernym 200 o ile pamiętam

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

98b514bc7d544a92med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za miłe słowa:D

dziś Audi przeszło małą metamorfozę, wyglinkowałem całe. Lakier był cały chropowaty od soków z drzew, grudek ze smoły i brudu drogowego. trochę mi deszcz popsuł plany ale z przerwami sie udało dokończyć, potem dwa mycia bo to starłem z lakieru ciężko było zmyć... nie w 100% ale się udało. w ramach zabezpieczenia poszedł MEGUIARS ULTIMATE QUIK DETAILER. w tym tygodniu przejadę go schollem s17 i cleanerem, na koniec wosk, nie wiem jeszcze który - poorBoy's natty red lub colli 476. na oponki jak zwykle nieśmiertelny Meguiars Hot Shine Tire Gel. na plastiki dałem Autoglym Bumper Care. szyby - Meguiar's Perfect Clarity Glass Cleaner.

w miedzy czasie jeszcze umylem swojego golfa i zrobiłem fotki do ogłoszenia, bo trzeba go sprzedac - kasa na mody potrzebna:D

link do ogłoszenia, może bedą chetni: Oferta - Volkswagen Golf - auto w pełni sprawne. od 4lat w moich rękach. bezawaryjne. zawieszenie w 100% sprawne. regularnie wymieniane wszystkie części ek

i to by było tyle na dziś.

fotki wrzucę jutro lub pojutrze

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roae22, tez tak mysle, zastanawialem sie ktorego wybrac, chcialem dac Red'a bo robi wow, ale juz bym go przed zimą pewnie zdjąc, wiec pojde w Colli :D

pw Ci wyslalem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym Polerowacwydech? Autosolem?
Jak chcesz miec efekt chromu to tylko pasta lekkoscierna np automax . Tak z 10 razy wypoleruj a bedzie jak "lustereczko".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wtorek auto oddane w rece sprawnego mechanika. do pracy mu zlecilem:

wymiana rozrzadu i pompy wody,

wymiana wszystkich olejow i filtrow, wraz z olejem w obu mostach,

wymiana wentylatora klimy,

wymiana uszczelniaczy wyszystkich rolek i oringów,

tarcze i klocki wszystkich kól,

i to chyba tyle...

mam nadzieje ze wszytko bedzie mi sluzylo przez dlugie kilometry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, lampy predzej czy pozniej zmienie :D poki co to jestem w szoku jak nawet te przedliftowe ładnie swiecą. w golfie praktycznie nie bylo swiatel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedliftowe świecą super, szczególnie jak masz opcję halogenów w lampie.

Poliftowe bez xenonu to słabizna :kwasny:, wiec jak zmieniac na polifty to od razu hidy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz miec miec wytloczone D2S soczewki i spryski moga cie cmoknac. Swieci nawet dobrze kup sobie 4300 jedynie co to zaklucenia na CB i radio slabiej odbiera. No i niby mniej pradu zre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz miec miec wytloczone D2S soczewki i spryski moga cie cmoknac. Swieci nawet dobrze kup sobie 4300 jedynie co to zaklucenia na CB i radio slabiej odbiera. No i niby mniej pradu zre.

Nie musi mieć sprysków jeżeli auto nie zostało wyprodukowane 2000r+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dorabialem spryski, dla swietego spokoju.

Praktycznie na kazdej poliftowej lampie jest napis d2s. Montujesz hidy 4.3k i policja nie zwraca uwagi. A nawet jesli to jak masz zarowki i przy nich je zamotujesz to nic nie moga zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za opis co do lapek :D cos przez zime sie pomysli :D

co do obnizania to narazie odpuszczam. cztery lata jezdzilem mocno posadzonym golfem wiec chce sie nacieszyc komfortem :D

na kola jeszcze pomyslu nie mam. strasznie mi sie podobaja te 18' z rs6, ale to juz troche za drogo w przypadku zmiany opon:(

moze macie jakies propozycje co do felg? chyba 17', jakies linki i fotki mile widziane:D dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...